לימודים עם לפטופ-מה דעתכם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודים עם לפטופ-מה דעתכם?

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם באוניברסיטה ניידים לא שימושיים אז על תיכון בכלל אין על מה לדבר. רוב הלפטופים יגנבו/ישברו בחודשים הראשונים, השימושיות שלהם מוגבלת למקצועות הומנאיים בלבד והפשוטים (כאלה שרוב ההורים עוד איכשהו מסוגלים לרכוש) כבדים, גדולים, מגושמים ומחזיקים מעמד בלי נקודת חשמל שעתיים גג. בהתחשבות שיום לימודים ממוצע נמשך שבע שעות יש כאן בעיה גדולה. העתיד נמצא ב-Ebooks. צריך לפתח ebook עם מסך 10 אינץ', Wifi, BT, תמיכה מלאה ב-PDF, קבצי ומסך מגע אמיתי. זה יהיה הכלי האמיתי ללימודים שיחליף מחברות וספרים.

אני הוכחה מוצקת שכנגד הטענה הזו.

מסתדר באופן נפלא עם מחשב של 2800 15 אינץ'.

יש אינספור תוכנות שמיועדות ללימוד מתמטיקה ושות'..

זה הרבה יותר נוח מלכתוב ביד.. הרבה פחות לכתוב. רק צריך להתרגל לזה.

הטובות עולות אלפי שקלים.. ניתן למצוא כמה תוכנות כאלו בחינם.

אם תיתן לי כמה מהן אני אשמח מאוד. (גם מאלו שעולות כסף.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הוכחה מוצקת שכנגד הטענה הזו.

מסתדר באופן נפלא עם מחשב של 2800 15 אינץ'.

תמיד יש יוצאים מן הכלל. אצלנו בימים הראשונים בערך 20% הביאו להרצאות. אחרי שבוע כל הניידים נעלמו. אין טעם. לא ניתן להקליד בזמן הרצאה נוסחאות בכימיה, סרטוטים בפיזיקה, משוואות במתמטיקה. כולם חזרו לעט ומחברת. העיקר שסרטי קולג' אמריקאים מראים שנייד זה מגניב, אופנתי וכל סטודנט צריך לפטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש יוצאים מן הכלל. אצלנו בימים הראשונים בערך 20% הביאו להרצאות. אחרי שבוע כל הניידים נעלמו. אין טעם. לא ניתן להקליד בזמן הרצאה נוסחאות בכימיה, סרטוטים בפיזיקה, משוואות במתמטיקה. כולם חזרו לעט ומחברת. העיקר שסרטי קולג' אמריקאים מראים שנייד זה מגניב, אופנתי וכל סטודנט צריך לפטופ.

לכן יש דף נוסחאות ודף הסברים.

למרות שעכשיו אני מנסה להקליד נוסחאות בפיזיקה, אבל אני לא יודע איך זה ילך... עד עכשיו הלך אבל הלך מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נטבוק טוב עולה 1500 שקל, אם משרד החינוך קונה אלפי נטבוקים בשנה אני בטוח שאפשר לסבסד את זה למחירי זנות.

יש בזה את החיסרון שהמורה לא באמת יודע מה התלמיד עושה מאחורי המחשב, ובזמן שהוא מכתיב התלמיד יכול לשחק סוליטר או לגלוש באתרי פורנו של גמדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. עם איזו רשת?

ב. אפשר לפתור את זה ע"י "התבוננות אגבית"

ד"א בגלל שנותנים לי להשתמש במחשב אני לא בוגד באמון שנותנים בי (ונותנים בי המון אמון) ולעולם לא עושה משהו שלא ממן השיעור. רק לפעמים אני מריץ כלי תחזוקה תוך כדי עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן להקליד בזמן הרצאה נוסחאות בכימיה, סרטוטים בפיזיקה, משוואות במתמטיקה.

אל תגיד "לא ניתן". אני מכיר בנאדם שעושה בדיוק את זה כל הזמן - חלון MATHTYPE פתוח במקביל לWORD, והוא אפילו עומד בקצב ומספיק עוד להבין במה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שואל (בתור תלמיד כיתה י"ב ..)

באמת נראה לכם שתלתמידים שיהיה להם מחשב ביד רק יכתבו בו מה שהמורה אומרת ? :nixweiss:

יש לי בשכבה ילדה שרק קיבלה אישור לשימוש בנייד (אין לי מושג למה) , אבל אומנם יאמר לזכותה שהיא כותבת הכול .. אבל כשיש WIFI בבצפר מה יותר רע מלגלוש קצת ? (וכן , גם חסימות של הפייסבוק בWIFI אפשר לעבור בקלות )

לא ברור לי למה אתם חיים בסרט שמשרד החינוך יאשר בישראל דבר כזה .. הם יודעים טוב מאוד שהבעייה של התלמידים היא בדיוק המחשבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מישהו שעושה את זה, אבל הוא היה היחיד באודיטוריום של 200 ומשהו איש, אז כנראה שזה לא כל כך נוח.

עורך הנוסחאות של Word 2007 הוא כלי מאוד חזק, ומאוד נוח. ברגע שלומדים את קיצורי הדרך, הכתיבה בו ממש פשוטה ומהירה.

כמו שציינתי קודם, הבעיה היחידה היא שרטוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של Word 2007, הוא עובד לפי תקן יוניקוד לסימונים מתמטיים:

http://unicode.org/notes/tn28

זה מסמך ארוך, אבל לא חייבים לקרוא את כולו (יש בסוף רשימה של כל הסימנים והתבניות, ולכל תבנית, כגון שורש או מטריצה, יש פרק קצר שמסביר איך משתמשים בה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...