איפה כדאי לעבוד בHELP DESK? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה כדאי לעבוד בHELP DESK?

drucula

Recommended Posts

כמו הרבה, אני חייל משוחרר עם תעודת מנהל רשת (הבולשיט הצבאי הזה) ונסיון של 3 שנים בצבא. אני מחפש כבר חודש עבודה כטכנאי או תומך HD במגזר העסקי אבל אין שום דבר בינתיים.

כידוע לכולם, HELP DESK זה חרא (סילחו לי על הצרפתית), במיוחד כאשר העבודה היא אצל חברות האינטרנט/אשראי/בנקים. אבל בכל זאת, אם לא מוצאים עבודה אז מתפשרים. השאלה שלי היא, איפה העבודה כHD היא הכי טובה והכי מתגמלת? לכל מי שעבד בHD, הייתה עבודה שנהנתם ממנה ורציתם להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך בכלל קיבלת את התפקיד? כשאני ביקשתי את זה אחרי הטירונות צחקו לי בפרצוף

מזל גדול, אני מניח.. גוייסתי לשריון -> יצאתי בטירונות למז"י -> שלחו אותי להיות מנהל (בהתחלה זה היה טמ"מ, אבל כנראה שעבדו עליי בעיניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל גדול, אני מניח.. גוייסתי לשריון -> יצאתי בטירונות למז"י -> שלחו אותי להיות מנהל (בהתחלה זה היה טמ"מ, אבל כנראה שעבדו עליי בעיניים).

אז בעצם התפקיד לא נתן לך כלום לאזרחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל בצבא זה לא מנהל באזרחות. מנהל באזרחות זה אחרי קורס MCSA/MCSE/MCITP ודומיו. אני יכול רק לנגב את התחת עם התעודה של הצבא.

גם עם התעודה האזרחית אתה יכול לנגב את התחת, רק ששם אתה משלם עשרות אלפי שקלים בשביל התענוג, לפחות את שלך קיבלת בחינם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעלב אבל אני לא חושב שאתה מבוגר מספיק ומכיר מספיק את שוק העבודה כדי לדעת, אני מכיר מספיק אנשים שעשו קורס MCSE וזה לא עזר להם בשיט בחיים, מקסימום טכנאי מעבדה של איזו חנות מחשבים או "מנהל רשת" באיזה בית ספר במשכורת של 5K ..

באופן כללי 90% מהקורסים ב"מכללות ההיטק" למינהן הם חארטה אחת גדולה, בזבוז זמן וכסף ברוב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם התעודה האזרחית אתה יכול לנגב את התחת, רק ששם אתה משלם עשרות אלפי שקלים בשביל התענוג, לפחות את שלך קיבלת בחינם ;)

כן, אבל עדיין יש יותר עבודות בשביל כאלה שעברו קורסים. הקורס לא שווה כלום, אבל התעודה שווה משהו.

מנהל רשת בצבא זה לא נותן יותר מדי. אפשר לרשום את זה כנסיון בשביל טכנאי או הלפ דסק, אבל מנהל באזרחות זה הרבה יותר מהקורס המעפן בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...