Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

.

בקיצור מי שאהב את BC2 וכאלה לדעתי יאהב יותר את המולטי,אני נשאר בCOD ;D

הנך טועה לא רק שאני לא אהבתי :silly: , הרבה ברחבי הרשת לא אהבו והם שחקני BC2 ובכלל הסידרה.

COD וBF - הנם 2 סידרות מולטי מעולות ושונות -שמתבסס על בחירה של טעם של כל אדם, אך כל משחק בפני עצמו הוא מעולה לרשת .

Medal of Honor -זה סתם חובבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי כמה משחקים עכשיו - משחק מצויין.

הם שיפרו כמה דברים מהבטא הקודמת, כמו למשל את ירידות הFPS הנוראיות שהיו.. עכשיו אני משחק על הכל HIGH בלי פילטרים 1680X1050 בממוצע 45~60 FPS.

היו לי בהתחלה מלא קריסות פתאומיות לשולחן העבודה (כמו בבטא הקודמת) אבל שיניתי בקובץ settings את ה-DxVersion מ-auto ל9 וזה הסתדר.

כל הסרברים ממש מפוצצים חח כמעט כולם 24/24.. מסתבר שEA מחליטה לעשות בטא פתוחה כולם קופצים על המציאה (גם אם זה רק לכמה ימים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שסידרו את בעיית הניתוקים

כי שיחקתי עכשיו איזה שעתיים רצוף ואף לא ניתוק אחד :]

דיי נהנתי ;D

למרות שאם אני יקנה כבר משחק אז זה יהיה COD BO

היית חייב לדבר, עכשיו אני לא מצליח להתחבר בכלל למשתמש.. זה כותב בעיה בשרתים של EA :( כנראה בגלל עומס יתר של אנשים שהורידו את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בשום ניתוק, עד עכשיו שיחקתי והופתעתי לגלות שהמשחק מאוד מהנה, במפה המושלגת זה פשוט תענוג, כיף לשחק, הכל מהיר וסבבה, ל-BO יש יריב ראוי הייתי אומר, אבל האמת שרק המפה המושלגת כייפית. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ניתוקים, השרתים עובדים מצויין, גם ברשימה וגם בחיפוש האוטומתי. מצד שני זה לא משנה את העובדה שהמשחק לא מדהים, כמו כן יצא לי לראות כמה באגים. למשל במצבים מסויימים כשאתה חוזר למשחק הנשק יורה על אוטו' בלי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בשום ניתוק, עד עכשיו שיחקתי והופתעתי לגלות שהמשחק מאוד מהנה, במפה המושלגת זה פשוט תענוג, כיף לשחק, הכל מהיר וסבבה, ל-BO יש יריב ראוי הייתי אומר, אבל האמת שרק המפה המושלגת כייפית. :silly:

איך הסתדרת במפה הזאת?? אני לא סובל אותה!! תמיד היו הורגים אותי ולא היה לי מושג מאיפה!! :pissed:

לעומת זאת המפה השניה מעולה לפי דעתי,הרגתי הרבה יותר והיא יותר מאוזנת.

ולא נראה לי שMOH יתקרב לBO בהצלחה,BO פשוט משפר הרבה דברים שלא היו בMW2 ועוד מוסיף דברים חדשים.אם ביום הראשון קנו 7 מיליון יחידות לדעתי זה הולך אפילו לגדול אבל לMOH אין ממש סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...