Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09

qwerty1987

Recommended Posts

עושה רושם ש- Z-5500 הגיעו לארץ והחנויות מתחילות לשווקם במחיר של כ-2700 ש"ח (נמכרו בכ-2100 לפני כחצי שנה).

הגיבו בדיון זה, אלו שמביעים עניין בקניית הרמקולים במחיר שפוי יותר. אני מניח שככל שיותר אנשים יהיו מעוניניים, ניתן יהיה להשיג מחיר טוב יותר.

מדובר בנסיון ראשון שלי בארגון קנייה קבוצתית, ואשמח לטיפים בפרטי מבעלי נסיון בעניין (דנדן)

________________________________________________________________________________________

עדכון 04.12.09

התקבלה הצעת מחיר, עבור 6 יחידות זמינות במלאי, הזולה מהמחיר המוצע בחנויות. עם זאת, ההצעה יקרה יותר מהמחיר בו נמכרו הרמקולים לפני מספר חודשים. (בחו"ל הרמקולים עולים 350$, אם ממירים זאת לשקלים בתוספת מכס - 35%! שנועד להגן על יצרני הרמקולים המקומיים - ומע"מ מגיעים למחיר של כ-2100 ש"ח, ואם מוסיפים משלוח קשה לי לראות חזרה לרמות המחיר שהיו לפני חצי שנה).

מציע ההצעה אינו מעוניין בפרסום פומבי של פרטי ההצעה, לכן מי שמעוניין בפרטיה, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. המלאי מוגבל וכל הקודם זוכה.

עריכה: כבר ממספר חנויות קיבלתי תשובה לפיה ניתן לשכוח מן המחיר שהיה לפני חצי שנה, טרם הבנתי מדוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:eek2::o מה אני היחיד שרוצה את המערכת? הייתי בטוח שיהיו לפחות 5...

בכל מקרה, ראתי שיש 2 גרסאות שלה, איזה מוכרים היום?

למי שלא הבין אני מדבר על הגרסא בה הרמקולים מתחברים בRCA

http://c1.neweggimages.com/NeweggImage/productimage/36-121-120-06.jpg

והגירסא שאין לה קונקטורים (2 חוטים צמודים אדום שחור של +-)

http://c1.neweggimages.com/NeweggImage/productimage/36-121-120-25.jpg

תודה ליניב שמהלינק שלו לקחתי את התמונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין בכמה אפשר להביא אותם היישר מהיבואן ( בנדא מגנטיק ), צריך לבדוק :)

למרות שיש לי X530 ניראה לי שנתיים, הרמקולים האחוריים עדיין בתוך הארון, ניראה לי שזה מעצלות להתחיל להעביר כבלים בחדר \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין בכמה אפשר להביא אותם היישר מהיבואן ( בנדא מגנטיק ), צריך לבדוק :)

למרות שיש לי X530 ניראה לי שנתיים, הרמקולים האחוריים עדיין בתוך הארון, ניראה לי שזה מעצלות להתחיל להעביר כבלים בחדר \:

עד כמה שאני יודע היבואן הוא מעתק, שמיבא את מוצרי לוג'יטק. עם זאת, אני אכן רואה את הרמקולים באתר של בנדא מגנטיק (לא יצא לי לשמוע עליהם - הם גם נותנים את האחריות?). עם מעתק דיברתי - הם לא מוכרים ללקוחות פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע היבואן הוא מעתק, שמיבא את מוצרי לוג'יטק. עם זאת, אני אכן רואה את הרמקולים באתר של בנדא מגנטיק (לא יצא לי לשמוע עליהם - הם גם נותנים את האחריות?). עם מעתק דיברתי - הם לא מוכרים ללקוחות פרטיים.

אני סומך עליך בעיניים עצומו... ממצמצות :lol:xD סתם רציני אאני סומך עליך שתדאג לקניה קבוצתית מהיבואן במחיר שלא עולה על 1900 ש"ח (ראיתי שאנשים קנו את הסט מזמן במחיר הזה בקנייה רגילה כך שלא נראה לי שתהיה בעיה להגיע למחיר כזה... אם הקנייה בכלל תתאפשר תברר גם אם יש אפשרות למשלוח וכמה זה יצא כולל משלוח למי שירצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחל לכם בהצלחה ,לדעתי אין מצב שהם יורדו מחיר ..

אני קניתי ב1900 שח, באמת המחיר שהם העילו מוגזם

הוכחה חיה! תגיד אתה יכול לענות לי על השאלה של החיבורים של הסאבוופר? איך הרמקולים? אף פעם לא שמעתי אותם אבל זה נראה בנזונה של סט... (אין לי ניסיון עם מערכות סראונד בכלל ואני לא חושב שזו טעות להתחיל מסט כזה איכותי (תקנו אותי אם אני טועה...)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כניראה שיש יותר מיבואן אחד ( =אין יבואן בלעדי ).

הינה הרמקולים באתר שלהם:

http://www.benda.co.il/cs/benda/product.aspx?p_id=3478

אם המוצרים שיש באתר של מעתק הם היחידיים שיש להם ( של לוג'יטק ), אז בוודאות שבנדא מגנטיק הם גם יבואנים ( קשה לי להאמין שהם קונים מהיבואן ומוכרים את זה ).

אני בכל אופן אנסה לברר מחר לגבי המחיר שלהם בבנדא מגנטיק, אבל אני לא מאמין שהם ימכרו לצרכן פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהיא מפיצה את הרמקולים, לא מייבאת. (זו הרי חברה העוסקת בשני התחומים.)

הוכחה חיה! תגיד אתה יכול לענות לי על השאלה של החיבורים של הסאבוופר?

הגרסה הישנה היתה RCA, החדשה כבר לא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...