מישהו משער מתי N900 מגיע לחנויות הפרטיות בארץ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משער מתי N900 מגיע לחנויות הפרטיות בארץ?

Fighter

Recommended Posts

יש איזה באג זמני שגורם למשהו דומה

איזה עצבים, כולם כותבים באתרים לא יצא לא יצא, ואני יודע שכן יצא כי לאנשים כבר יש את זה!

יש כמה מכירות בEBAY אבל אני לא בטוח מי בכלל אמיתי שם ומי מבלבל במוח כי בחלק מהם כתוב PREORDER ובחלק כתוב שיש כבר

מישהו יכול למצוא משהו אמין ששולח לישראל בלי עלות אסטרונומית? גם מEBAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה באג זמני שגורם למשהו דומה

איזה עצבים, כולם כותבים באתרים לא יצא לא יצא, ואני יודע שכן יצא כי לאנשים כבר יש את זה!

יש כמה מכירות בEBAY אבל אני לא בטוח מי בכלל אמיתי שם ומי מבלבל במוח כי בחלק מהם כתוב PREORDER ובחלק כתוב שיש כבר

מישהו יכול למצוא משהו אמין ששולח לישראל בלי עלות אסטרונומית? גם מEBAY

זה באמת באג, אבל זה לא סוד שהם (MAEMO) עובדים על PORTRAIT MODE

נראה מתי הם יסיימו...

באסה עם המכשיר שצריך לחשוב עכשיו איך לצרוב עברית על המקלדת , מסך רסיסטיב ואין מולטי-טאצ'(למי שזה משנה)

ואתה יכול לקנות ב

http://www.expansys.com/d.aspx?i=186949

הסניף הבריטי עושה משלוחים

עלות המכשיר 3100 ש"ח ,, תוסיף 33 אחוז...=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, כל המולטי טאץ' הזה חרטא

בשביל מה אתה קונה סמארטפון או במקרה הזה מחשב tablet? בשביל משחקים? הIPHONE דפק לכולם את המוח

אתה מכיר במקרה את הקונסולה הניידת DS? יש לה שני מסכים, אחד רגיל והשני התחתון הוא טאץ', רסיסטיבי ישן ומעפן שאתה חייב סטיילוס

וזאת קונסולה של משחקים! אתה יודע כמה קנו את הקונסולה הזאת ואתה המשחקים שלה ונהנים ממנה? ואין לה מולטי טאץ'

בקיצור זה סתם הייפ

אה בקשר ללינק תודה על החנות הזאת אבל שוב אני שוכח שמסגרת האשראי שלי היא 500 שקלים למרות שיש לי את הכסף בבנק

מישהו יודע אם המסגרת תיהיה מכשול לרכישה של סכום כזה? וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב אבל לפי הביקורות שהוא לא כזה מהיר, אתה לוחץ ולוקח לו קצת זמן ...

זה ישודרג עם העדכון שאמור לצאת אתה חושב? או שזה בגלל המערכת הפעלה ואין ממש מה לעשות

זה שנוקיה נטשה את הסימביאן זה בסדר, אבל למה דווקא למאמו , המכשיר היה זוכה להצלחה גדולה יותר לפי דעתי אם היה עם אנדרויד

עריכה:

מצאתי לך עוד איזה חנת

http://www.shopblt.com/cgi-bin/shop/shop.cgi?action=thispage&thispage=01100250U022_BCA1383P.shtml&order_id=!ORDERID

2200 ש"ח

רק תראה אם הם עושים משלוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי את ה R510 ברשת הישנה של פלאפון, השדרוג שאני עושה פה זה לעבור מהליכה ברגל למכונית מרוץ

תודה על החנות הזאת נשמע טוב אבל שוב אני לא יודע באמת אם אני יכול להזמין כי המסגרת אשראי שלי היא 500

דרך אגב, למה אתה חושב שאני לא מתלהב מהמוטורולה מיילסטון? כי אני לא רוצה מערכת הפעלה של , אני לא רוצה שום דבר שקשור לגוגל חוץ מהמנוע חיפוש שלהם ויוטיוב והג'ימייל שאני משתמש בו פעם בכמה זמן

תאמין לי שאם תסתכל באינטרנט תראה שיש קהילה די גדולה של MAEMO ושאפשר להביא כמעט כל דבר למערכת הזאת בגלל שזה לינוקס!

ממילא רוב הדברים הם חופשיים, זה לא היפוך עולמות בשביל לעשות התאמת קוד, יש אפילו דברים כמו אמולטורים עד כדי כך שנוקיה הדפוקים האלה הלכו ועשו פרסומת רשמית לזה שאפשר לשחק משחקי סופר על הN900 ועכשיו רוצה לתבוע אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...