מישהו משער מתי N900 מגיע לחנויות הפרטיות בארץ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משער מתי N900 מגיע לחנויות הפרטיות בארץ?

Fighter

Recommended Posts

מה הלחץ לרוץ לקנות מכשיר עם צעירה ועוד לא פופולרית?

יש ערמות של באגים וחוסרים בישומים בסיסיים,

גם אם כבר היום הוא היה זמין בארץ ואחרי הורדת מחירים, עדיין לא הייתי רואה סיבה למהר ולקפוץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי כרגע אני תקוע עם R510 מסריח של ברשת הישנה של פלאפון, שתבין איזה חתיכת שדרוג זה

אני לא מוצא שום דבר מעניין בטלפונים האחרים

זרוק שמות של טלפונים שאתה חושב שמעניינים ואני אגיד לך מה אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת האנדרואיד? שאני מבין שהיא בנוייה על לינוקס

אז היא פופולארית בגלל שהיא קיימת לא מעט זמן בטלפון הנייד של גוגל, אבל עכשיו שהinternet שלהם הפך גם לטלפון לדעתי המערכת הפעלה הזאת תיהיה פופולארית מאוד אחרי שלהרבה אנשים יהיה אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, פופולריות זה לא רק איכות או תחכום, זה בעיקר כמות (ראה ערך אייפון).

אבל מי מבטיח לך שה-MAEMO תשולב בכמות גדולה של מכשירים? כמה שה-N900 יצליח בעולם, זה עדיין לא מספיק בשביל לקדם .

האנדרואיד כבר עכשיו בהפצה לא רעה ויש רק סימני התפתחות.

אני לא אמור שה-MAEMO לא תצליח, אני רק אומר שאתה לא יכול להיות בטוח בזה או בזמן שזה יקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מבין שהמוטרולה דרואיד זה המיילסטון?

השוואתי את הN900 לשני הטלפונים שהצעת, הHERO בכלל בא עם המערכת הישנה אז אני לא מבין למה שווה לקנות אותו בכלל

שניהם בניגוד לN900 באים עם מסך קפסיטיבי שאני חושב שיכול להיות לי רק מטרד, כי אני מתייחס לטאץ' רק בתור אמצעי שעוזר למשל לגלוש באינטרנט או לעשות כתב יד, ובאמת שלא בא לי לעשות דברים עם האצבעות אני מעדיף סטיילוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אותו חסרון (בעיניי) במערכת הפעלה לא פופולרית.

התירוץ שלהם:

החוזק העיקרי כרגע של ה- בשוק הטלפונים החכמים, הוא העושר האדיר של היישומים שמציעה . קופרווס מספר שערכת פיתוח תהיה מוכנה עם צאת המכשיר לשוק, דבר שיאפשר למפתחי תוכנה לכתוב למכשיר. עוד הוא מוסיף שבאותו יום כבר ינתנו לקניה והורדה מגוון שנכתבו על ידי Else עצמה.

אבל קלות זה לואו דווקא השיקול העיקרי, אם קהל היעד יהיה מצומצם לא תיהיה סיבה להשקיע דווקא לפלטפורמה הזאת.

אני אישית לא רואה את היתרון בשחיה נגד הזרם בתחום הזה.

אם הם מתכוונים ליצור זרם חדש או שהם מהמרים שזה הזרם שיתפוס והם יתפסו את הגל, זה בסדר.

אבל אם המערכת הפעלה הזאת תיהיה בשימוש רק במכישירם שלהם (או בעיקר במכשירים שלהם) זה ישאיר כמות משתמשים מצומצמת מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם את הכתבה בYNET?

עוד סלולרי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3811148,00.html

מכשיר סלולרי רב יכולות בדומה לאייפון - ובו זמנית שונה ממנו

לאייפון אין אפילו multi tasking! למה לעזאזל הישראלים כ"כ מתים על האייפון, כל התוכנות שם הן תוכנות תת רמה עם גרפיקה יפה, לא יותר מזה

"זה דווקא יתרון", אומר קופרווס. "כל המכשירים נראים אותו דבר, והמשתמשים רוצים משהו 'אחר' ".

מסודרים משהו? :)

לדעתי דווקא טוב שיוצאות מערכות חדשות, ככה יש יותר מבחר ותחרות, אם כל החברות היו משתמשות באותה מערכת בגלל שבהתחלה לא היו מספיק לא היינו מתקדמים לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפון אין אפילו multi tasking! למה לעזאזל הישראלים כ"כ מתים על האייפון, כל התוכנות שם הן תוכנות תת רמה עם גרפיקה יפה, לא יותר מזה

כי לאייפון יש שיק ,יש פוזה ,תדמית ,האיפון בשביל האדם הממוצע זה לא יותר מאשר תכשיט ,בגלל זה הוא כל כך פופולארי ,רק לאדם המעט מבין יותר ברור שהאיפון הוא רק גימיק וכבר מזמן לא מיתקדם ,וגם אז ,הוא עדיין מושך לעיין ומספק את כל מה שהוא נדרש לספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...