האם כרטיס המסך הטרי Ati Radeon HD 5970 יעבוד עם מעבד אינטל Q6600 2.4Ghz? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס המסך הטרי Ati Radeon HD 5970 יעבוד עם מעבד אינטל Q6600 2.4Ghz?

.Joseph M

Recommended Posts

אין סיבה שלא יעבוד, אבל המעבד קצת איטי מה שייצור צוואר בקבוק לא קטן.

בכל מקרה סביר מאד שמערכת שלך לא מתאימה לכרטיס המפלצתי הזה מה גם שהוא לא משתלם למחירו ולא מומלץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה :xyxthumbs:

מה יגרום "צוואר בקבוק לא קטן" לביצועים הכוללים של המחשב וכרטיס המסך בפרט?!

בדבריך:"סביר מאוד,שהמערכת שלך לא מתאימה...",האם אתה מתכוון למערכת ההפעלה שלי (Window Ultimate 64-Bit)?

ד"א:לוח האם שלי הוא:ג'יגהבייט GA-P35-DS3L ויש לי זיכרון בגודל 6GB 800Mhz ובסופו של דבר מערכת ההפעלה שלי תהיה

Windows 7 Ultimate 64-Bit.

תודה רבה מאוד מאוד מראש על התשובה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל כבר פה אני מטיל את הפצצה

אין שום סיבה הגיונית לקנות כרטיס מסך ש:

1 - ייצור צוואר בקבוק רציני עם המעבד שלך והביצועים שלו יסורסו קשות

2 - באורך 34CM וספק אם בכלל יכנס במארז שלך

3 - צורך חשמל בצורה בהמתית ודורש ספק כח בהתאם

4 - נחנק על ידי הרזולוציה של המסך שלך, כי כל עוד היא לא משהו מפלצתי באמת אין טעם בכלל חשוב על זה

5- את הביצועים הטובים תקבל בהרבה פחות כסף אם תלך על כל כרטיס אחר בערך שנמצא בטווח 1100-1500 שקליםץ

וזה על קצה המזלג

אני עוסק בגרפיקה שנים רבות.... נדירים המקרים שראיתי שבהם יוצא כרטיס כל כך לא משתלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל;שוב תודה רבה על התגובה :xyxthumbs:

ד"א:לוח האם שלי הוא:ג'יגהבייט GA-P35-DS3L ויש לי זיכרון בגודל 6GB 800Mhz,ספק 350W,מארז:EZCOOL ובסופו של דבר מערכת ההפעלה שלי תהיה

Windows 7 Ultimate 64-Bit- האם פרטים אילו משנים את התמונה הכוללת?

תודה רבה מראש על התשובה... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמ שאמרנו, הכרטיס בכלל לא מתאים למחשב שלך (לוח אם, ספק ומארז וגם מעבד איטי מדי).

ספק ומארז חדש צריך לקנות בכל מקרה.

לגבי כרטיס נוכל להמליץ לך אם תציין באיזו רזולוציה אתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לקנות את ההכי יקר .... לא יתן לך כלום רק יבזבז לך את הכסף ... כרטיס שתקנה ב 2000 ש"ח היום יתיישן מהר

אם תקנה כרטיס באיזור 1000 ש"ח ותשדרג אותו מתי שהוא כבר לא ישרוד ( בערך תקופה של שנה וחצי שנתיים + מניסיון שלי ... אבל זאת רק דעתי בלבד )

בכסף שנשאר לך הוא יעקוף תכרטיס של ה 2000 ש"ח שתקנה היום וגם תהנה ממנו יותר ...

אני מאמין שתצטרך לעשות OC קטן למעבד שלך ( לפחות לאיזור ה 3 + ) כדי שלא יהיה לך צוואר בקבוק וגם אתה תהיה חייב להחליף ספק בישביל זה ( 500 מינימום ) ואולי גם שיעשה את העבודה ...

כמו שאמרו אם תגיד איזה מסך יש לך ועל איזה רזולוציה אתה משתמש יעזור הרבה ...

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מאוד לכולכם על העזרה הרבה.!

-עכשיו;כרגע אני עם כרטיס מסך Nvidia 9500GT 512Mhz ואני מעונין לשדרג את כרטיס המסך לכרטיס,אשר מתאים לנתוני המחשב שלי (מפרט המחשב שלי),התקציב שלי הוא:עד 1000 ש"ח...(רק לכרטיס המסך,אציין שאני מעונין להחליף גם את ספק הכוח שלי לספק כוח המספק 600W) על איזה כרטיס מסך אתם ממליצים לי?

מפרט המחשב שלי:

מעבד:אינטל 2 Quad Q6600 2.4Ghz.

לוח אם:Gigabyte GA-P35-DS3L.

זיכרון:Kingston Hyper-X 6GB 800Mhz Dual Channel.

מארז:EZCOOL.

ספק כוח:EZCOOL 12CMF 450W REAL.

אשמח לשמוע הצעות...בתודה רבה מאוד מראש לתשובה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל המלצה על כרטיס מסך רצוי שנדע באיזו רזולוציה אתה משחק.

לגבי ספק כח אני ממליץ על זה - http://tms.co.il/product/7296

ספק חזק מאד ואיכותי מאד במחיר משתלם.

אם יש לך תקציב גם הייתי לוקח מארז טוב יותר אבל זה לא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה. :xyxthumbs:

כרגע אני עדיין לא משחק במחשב,אבל... מעונין לשדרג כרטיס מסך בין היתר.

-אציין,שכרגע אני שידרוג כללי למחשב,אשר נקנה לפני שנה;כבר שדרגתי את הזיכרון מ2GB ל6GB ואני מעונין להמשיך בתהליך השידרוג הכללי.

כרגע אני משתמש ברזולוציה 1280 על 1024 פיקסלים.

אני יודע,שהתשובה שיכול מאוד,שאקבל היא=אם אתה לא משחק במחשב;אז למה לשדרג כרטיס מסך? - התשובה היא,אני מעונין לשדרג גם את כרטיס המסך שלי במסגרת שידרוג כללי של כלל המחשב שלי.

בתודה רבה מראש...

נ.ב.:אני לא מעונין לשדרג את המעבד ולוח האם שלי,אבל אני שואל האם כרטיס המסך Sapphire HD5770 New Edition יכול להתאים למפרט המחשב שלי?,לאחר החלפת ספק הכוח.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע,שהתשובה שיכול מאוד,שאקבל היא=אם אתה לא משחק במחשב;אז למה לשדרג כרטיס מסך? - התשובה היא,אני מעונין לשדרג גם את כרטיס המסך שלי במסגרת שידרוג כללי של כלל המחשב שלי.

מה זה שדרוג כללי? זאת אפילו לא סיבה הגיונית לשדרג רכיב :nono:

אם יש צורך בשדרוג - משדרגים

אם אין צורך - לא משדרגים.

כללי זאת לא סיבה לשדרג, זה כמו שאבוא לסופר מרקט ואקנה חבילת בננות בטענה שאין לי פירות במקרר, כשישאלו אם אני אוכל אותם אני אגיד

"כל מה שיש לי זה ג'אנק פוד אז בשביל שדרוג כללי של מערך המזון אני מוסיף בננות שיהיה".

אם אתה כן משחק במחשב - ותאמין לי ברגע שאתה מתחיל זה לא ייגמר - אז כרטיס מסך לגיימינג הוא הדבר בשבילך

משדרוג הזכרון ל2GB ל6GB אני מבין שאתה לא משקיע הרבה מחקר בתוצאות של מחיר אל מול תמורה או יחס של דרישה של המערכת אל מול החומרה הקיימת

כי גם 4GB זה מיותר למי שלא משחק היום או עוסק בתוכנות גרפיקה כבדות.

אתה אומר שאתה משתמש ברזולוציה 1280X1024 שזאת רזולוציה דיי נמוכה בשביל להתפשר על פחות חזקים מאשר HD5770.

ברזולוציה נמוכה שכזאת גם HD4850 או HD4770 יהיו מעבר למספיק ויעניקו חויית גיימינג מקסימאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dj - ElectriC,

-תודה רבה מאוד על תגובתך,אשר אותה;אני מאוד מכבד ומעריך.

ראשית,בתגובתי ציינתי,שעדיין אני לא משחק במחשב - זה לא אומר,שאין בכוונתי לשחק בעתיד.!

שנית;זה,שכרגע אני משתמש ברזולוציה של 1280 על 1024 פיקסלים - זה לא אומר,שאין בכוונתי להשתמש בעתיד ברזולוציה גבוהה יותר במסגרת חווית השימוש שלי במחשב ובמסגרת השידרוג הכולל,אשר אני מבצע לשם כך.!

שלישית,אני מעונין בחוות דעתך לגבי כרטיס המסך הספציפי,אשר ציינתי (Sapphire HD 5770 New Edition),שד"א:מחירו סכום הנמוך מהסכום בהמלצתך לי בתגובתך הראשונה לשאלתי="את הביצועים הטובים תקבל בהרבה פחות כסף אם תלך על כל כרטיס אחר בערך שנמצא בטווח 1100-1500 שקלים" - ה5770 עולה 990 ש"ח בלבד;האם לגבי מפרט המחשב שלי בלבד הוא מתאים?

מקווה להבנה ותודה רבה מראש על התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - HD5770 הזה מאד יקר.

אם כבר אתה רוצה כרטיס כזה אז לך על זה - http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=6336

זול הרבה יותר ומתאים למחשב שלך.

ובמקום לכתוב: "אולי ככה, ועדיין, וזה לא אומר ש..." תדבר ישירות וברור על מה שאתה מתכנן ומה הם השימושים שלך.

עדיין לא הבנתי בשביל מה אתה משדרג את המחשב שלך בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה שאתה יכול להשתמש בה נקבעת לפי סוג המסך,

כלומר לכל מסך יש את הרזולוציה המקסימלית שלו,

לפי מה שאתה אומר, (ככה לפחות אני מבין) זה שהמסך שלך הוא עד לגודל 19 אינצ' והרזו' המקסימלית שלו היא עד 1280X1024

מזה יוצא שאתה לא יכול לעלות ברזולוציה אלא אם כן תשדרג את המסך שלך.

לכן ובהקשר למה שידידי אמרו מקודם אין הצורך בכרטיס מסך חזק מ4850

אבל נגיד שבא לך להגזים מעט, זא קח 5770 + ספקכח איכותי של לא פחות מ450W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...