מה הן אוזניות ה-SRROUND הטובות ביותר לגיימינג עד 1000 שקל? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הן אוזניות ה-SRROUND הטובות ביותר לגיימינג עד 1000 שקל?

ASI89

Recommended Posts

יש בארץ את ה-G35 אולם הבנתי שניתן להזמין מחו"ל טובות יותר.

אני מוכן גם לעבור מעט את הסכום אם ההוצאה שווה את התמורה.

לעצתכם אודה.

(הכוונה לאוזניות אטומות שלא דורשות חיבור ל-RECIVER )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הRAZER MEGALODON קצרו שבחים

גאה להיות בעלים של כאלו...

יתרונות:

כל מה שתעלה על דעתך... (חוץ מ-2)

חסרונות:

באס נמוך (יחסית ל- שיש לי)

יש בעיות - כל פעם שמחברים אותן הן משתלטות על הקול וצריך להגדיר מחדש את הכרטיס קול בכדי לשמוע במערכת

בכללי: שווה כל שקל אם יש לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הRAZER MEGALODON קצרו שבחים,אבל סתם נראה לי מטורף לקנות אוזניות במחיר שכזה.

אם אתה הולך להשתמש בהם אך ורק לגיימינג אז את יכול ללכת או על ה - SIBERIA V2 / 5HV2 במחיר נמוך יותר.

אכן יש פער במחיר ,אם כי הוא לא גדול לטעמי (כ-150 שקל ) בהתחשב בזה שאוזניות SURROUND הולכות להחליף אצלי את ה-RECEIVER.

השאלה היא האם הפער ברפרודוקציה של סביבת surround , עדיף משמעותית עם ה- על פני מתחרים אחרים בקטגורייה שלו כמו

G35 , SIBERIA V2, 5HV2

הערה :

בנוסף לגיימינג בכוונתי להשתמש בהם לצורך צפייה בסרטי BLUE RAY .

לצערי ה- RECEIVER שלי הלך לעולמו וגם כשהוא היה בחיים ,תפקידו העיקרי הסתכם ב-"איסוף אבק" מפני שממילא לא התאפשר לי

לעשות בו שימוש במשך רוב שעות הפנאי עקב אילוצים משפחתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן ציטוט של תגובתך מאחד הלינקים שהבאת :

לא קיימות אוזניות 7/5.1 אמיתיות שייתנו לך סראונד אמיתי,

אך עם זאת לדעתי אין כל צורך בדבר כזה - כשאתה משתמש באוזניות איכותיות עם "במה" נורמלית אין כל שום בעיה לדעת מאיפה מגיע הסאונד, אמנם זה לא כמו סראונד אמיתי 7.1 אבל בהחלט מספק.

בתור התחלה אני אמליץ לך לשמוע את ה AKG K414P בקילומבו / באג. תביא איתך נגן עם המוסיקה המועדפת עליך ותתחיל להאזין. מובטחת לך חוויה יוצאת מן הכלל שלא מתקרבת לצעצוע הזה שנקרא G35.

ד"א - קרוב לשנה יש לי את האוזניות האלו ואין לי מילים, התמורה הטובה ביותר לכסף. ללא ספק הקנייה הכי טובה שעשיתי אי פעם.

בנוגע למשחקים - פשוט תענוג לשחק Team Fortress 2 ולדעת בדיוק מאיזה צד מגיע האויב, עם קצת שקט תוכל לשמוע כל Footstep.

לא ברור לי כיצד אוזניות סטריאו יכולות להעביר בצורה מוחשית וברורה קולות שבאים מקדימה או מאחורה.

לדוגמא קולות של צעדים שאתה אמור לשמוע ממש מאחוריך .

האם אתה טוען ש-AKG K414P עדיפות על MEGALODON ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד בתור אחד שיצא לו להתנסות עם באיכות באמת מאוד גבוהה [AKG K701/ ES3X/HD650...] ואוזניות סראונד גם כן, זה לא אותו הדבר. אני בכל זאת חושב שאוזניות סראונד מעבירות את התלת מימד טוב יותר כי הן פשוט בנויות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחשתי וברורה אולי לא, אבל לשלם פי 5 / 7 בשביל סראונד עם איכות פחות טובה, זו טיפשות.

האפקט שאוזניות סטריאו איכותיות אטומות מביאות כאשר יש מסביב, מספק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחשתי וברורה אולי לא, אבל לשלם פי 5 / 7 בשביל סראונד עם איכות פחות טובה, זו טיפשות.

האפקט שאוזניות סטריאו איכותיות אטומות מביאות כאשר יש מסביב, מספק מאוד.

נדמה לי שיש כאן בילבול מסויים.

אין ספק שאוזניות סטריאו איכותיות עדיפות למוסיקה על פני כול ה- SURROUND שיצאו עד כאן לשוק.

על כך אין שום ויכוח ולכן יש לי כבר כאלו מבית סנהייזר.

בסך הכול זה לא סיפור להחזיק 2 זוגות על המדף ,סמוך למחשב ולהחליף תוך 2 שניות בין זוג אוזניות SURROUND לבין זוג אוזניות סטריאו

בהתאם לצורך כשם שאני מעביר בלחיצת כפתור את המסך שלי למצב מיוחד של תצוגת כאשר ברצוני לצפות בצורה איכותית ב-BR.

ולגבי הדעה שלך שזה מעשה טיפשי לשלם פי 5 עבור אוזניות סראונד,אני ממש לא מסכים וזאת משום שקודם כול זה לא נכון

(האוזניות של עולות כ-600 שקל בארץ ומי בכלל אמר שאני הולך לרכוש אותם בארץ??? :screwy:)

וזאת משום שהן חוסכות לי קנייה של מגבר חדש שעולה כאלפיים שקל וזאת ללא .

אם כבר זה היה טיפשי מצידי להשקיע מלכתחילה במגבר+מערכת ,כשבדיעבד התברר לי שעקב נסיבות שאינן תלויות בי,

אין לי אפשרות לעשות בהם שימוש במשך רוב שעות היום כך שממילא אני נאלץ להשתמש באוניות.

(זאת הסיבה העיקרית לכך שאני לא רואה טעם לתקן את המגבר המקולקל שלי או לרכוש חדש במקומו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הRAZER MEGALODON קצרו שבחים,אבל סתם נראה לי מטורף לקנות במחיר שכזה.

אם אתה הולך להשתמש בהם אך ורק לגיימינג אז את יכול ללכת או על ה - SIBERIA V2 / 5HV2 במחיר נמוך יותר.

אחרי בדיקה שערכתי,התאכזבתי לגלות שכל דגמי האוזניות שהמלצתם עליהם כאן,הן בשום פנים ואופן

לא סראונד אמיתיות אלא רק שמדמות סראונד באמצעות סטריאו אשר מופעלות ב-DELAY מסוים על מנת ליצור אשליה של סראונד אמיתי.

בסך הכול זה בלוף שנעשה באמצעות אלגוריתם תוכנתי.

אולי זה יותר טוב במידת מה מבחינת האפקטים לעומת אוזניות רגילות,אבל עדיין זה לא הדבר האמיתי

שמסוגל להחליף אפילו בצורה מינימאלית מערכת היקפית שמופעלת באמצעות RECIVER .

למיטב הבנתי אוזניות סראונד אמיתיות חייבות לכלול לפחות 3 אלמנטים (כלומר קטנים)

בכל צד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיימות אוזניות 7/5.1 אמיתיות שייתנו לך סראונד אמיתי,

אף אחד לא חלק על דבריך זה ברור... פיזית לא ניתן לייצר אשליה כזאת על אוזניות שמתיישבות על האוזן אם אמור להגיע צליל מאחורה....

ניתן לדמות את זה כל חברה בצורה שלה - ולדעתי מניסיוני עושה זאת יפה מאוד ואתה כן יודע מאיזה כיוון מגיע הצליל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חלק על דבריך זה ברור... פיזית לא ניתן לייצר אשליה כזאת על אוזניות שמתיישבות על האוזן אם אמור להגיע צליל מאחורה....

ניתן לדמות את זה כל חברה בצורה שלה - ולדעתי מניסיוני עושה זאת יפה מאוד ואתה כן יודע מאיזה כיוון מגיע הצליל...

האם ראית ביקורת מהימנה באתר מקצועי שתומך בדעה שלך שה- MEGALODON

הן אכן אוזניות הסראונד הטובות ביותר נכון לעכשיו ??

היות ואני קונה בקרוב מחשב חדש ,נודע לי שכיום מרבית הלוחות החדשים מכילים "כרטיס קול"

מובנה שתומך ב-DOLBY HEADFHONE אשר מדמה SORRUND בעזרת אוזניות סטריאו רגילות.

עד כמה שהצלחתי להבין ה- עושים פעולה דומה, ולכן נישאלת השאלה האם בכלל יש טעם

להשקיע כ-600 שקל באוזניות שכאלו אם ניתן לכאורה לקבל תוצאה כמעט זהה בעזרת

לוח אם חדש +אוזניות סטריאו טובות ואטומות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשוות כבר אמרתי אני לא יכול...

הצליל נשמע מדהים - הריאליסטיות במשחקים אגדית.. אומנם פחות - חלוקת התדרים לא ברמה גבוהה יחסית למחיר ששילמתי (אבל לא קניתי בשביל זה...)

אתה מוזמן להיתרשם אצלי איתם ולהחליט לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...