סיימתי את פרוייקט המנורה - כל הפרטים כולל וידאו כאן. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיימתי את פרוייקט המנורה - כל הפרטים כולל וידאו כאן.

i-pink

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי אפשר להביא חשמלאי שיאשר את זה, מאחר שמי שעשה את זה הוא לא חשמלאי בעצמו.

אבל מה שחשוב הוא, שאם הילדים הקטנים שבאתר ירצו לעשות את זה, שיבינו מה עומד מאחורי זה, ושלא ישרפו את הבית, ואז יתבעו את האתר מאחר שלא היו אזהרות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שמי שרואה את ההודעה הראשית רואה גם את התגובות של כל השרשור

המון פעמים אני מחפש בגוגל מידע מוצא אותו בפוסטים שאנשים כתבו ואני חייב לציין שהיו פעמים בודדות מאוד

שהתחלתי לקרוא את התגובות של כל התרד \ שירשור (אתרים באנגלית בדרך כלל)

גם באתר הזה אני חייב לציין שהיו פוסטים שקראתי רק את ההודעה עצמה ולא את כל הפוסטים אחרי זה

כי היו לפחות 80 עמודים לפוסט אז זה או לקרוא הכל (מה שדורש הרבה כוח וזמן) או לא לקרוא כלום ולחפש עוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, מבחינתי אל תבנה.

אבל תפסיק להשרות אווריה רעה באשכולות שלי

מנהלם, בבקשה מחקו את ההודעות המיותרות וחזירו את הדיון הזה למקום הראוי לו, באמת שאין לי כוח להתעסק עם הגנון הזה.

אני מתחילה להצטער שפרסמתי כאן את הפוסט הזה. כנראה שהפורום הזה לא מסוגל להתמודד עם דברים שהם קצת מעבר לחלון במארז...

וולמען הסר ספק, זו המנורה שאני בניתי, ואני עשיתי עליה כתבה כדי להרחיב לכם את האופקים קצת בנושא שיליטה זולה ויעילה על תאורה. וזהו!

מכאן מה תעשו עם זה זה החלטות ובחירות שלכם שלא נוגעות לי ולאף אחד מהצדדים, אבל כנראה שבגנון של HWzone לא מבינים את זה.

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרוייקט עצמו מעולה, ועשית עבודה טובה.

את צריכה להבין, שעם כמות המידע שפרסמת על הפרוייקט הזה הוא הפך לסוג של מדריך, לכן צריך להזהיר את האזהרות המתאימות.

מה הקשר גנון? דווקא בגנון היו מנסים לעשות את זה בלי להבין את כל מה שזה אומר...

ואם תמשיכי לזלזל באתר הזה, אני משער לעצמי שהדיון הזה ינעל, ואותך לא נראה יותר.

אז כפי שהתגובות כאן רציניות ובוגרות, הגיע הזמן שגם את תתחילי להיות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

רק כדי שתבין. הכלב שממיר מUSB לRS232 היה לי בבית זרוק, 90% מהרכיבים לכל המעגל והחיישנים גם היו לי בבית, ובמשך החצי שנה האחרונה זה פעל מהמחשב הורוד שלי, שהוחלף בפיט פיסי שבינתיים קיבלתי מהבן זוג שלי..

כך שמבחינת עלויות.. אני אגזים אם אומר שהשקעתי 20-30 שקל..

ואבל חכה.. זה לא הסוף.. בקרוב יעלה חלק ב'..

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה היה לך כבר ולא היית צריכה להוציא כסף זה לא אומר שאם אני רוצה לעשות את זה גם

אני לא יהיה צריך בכלל לקנות את הדברים שיש לך אם זה חיישנים ואם זה המתאם ל COM

ואם זה הכבל המוליך עצמו וכל שאר המוליכים עוברים את ה 20 שקל גם המתאם לבד עובר את ה 20 שקל

למי שאין COM1 ו COM2 במחשב יהיה חייב את המתאם הזה ובכלל על חיישנים עצמם אני לא רוצה לדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענבר,

כל הכבוד לך, פרויקט מדליק בהחלט.

אמנם זה קצת Overkill אבל בהחלט הושקעה עבודה, מחשבה, ותכננת בסיס שאפשר להרחיב אותו בקלות לשימושים נוספים.

בהחלט אפשר ללמוד ממנו.

אז: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהפרוייקט מגניב לאללה.

אבל בכל זאת, כמו אחרים (רק אולי בצורה קצת פחות מתלהמת) אציין כי דווקא שלט IR נראה לי נוח יותר לנושא, ושקע מתאים עולה דולרים בודדים בDX. יותר זול מאי ביי אפילו. אז אולי באמת היה כדאי לחשוב על משהו אחר לשלוט עליו, שיהיה קצת יותר פרקטי..

ואם את כל כך מתעניינת בנושא, למה את לא פונה לאפיק פורמלי כמו לימודי הנדסה או אפילו הנדסאי. ישנם קורסים ומעבדות שנוגעים בדיוק בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הרעיון כאן זה שהמנורה מגיבה לבקשות HTTP מכתובות IP מורשות

איך בדיוק שלט אינפרא אדום עוזר לך שאתה בעבודה? או לדוגמא סקריפט שמזהה שהשומר מסך עולה אז הוא שולח בקשה בHTTP לכבות את האור. (כמובן שאפשר להוסיף IF קטן ולהתנות את זה משעה מסויימת או שאין תנועה בחדר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GGuyZ כתב לגופו של עניין, לא לגופו של קונספט. הרי גם לך כיבוי האור מהעבודה זה לא משהו שימושי במיוחד.. אני כמובן חושב לגופו של הרעיון. היום הוא מנורה, ומחר זה יתחבר למצית הקמין כך שניתן יהיה להדליק אותו לפני שחוזרים מהעבודה לבית חם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...