סט אלחוטי לסלון לשליטה במחשב בחדר הסמוך - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט אלחוטי לסלון לשליטה במחשב בחדר הסמוך

GGuyZ

Recommended Posts

היות והמחשב נמצא בקצה החדר וממש מעבר לקיר נמצאת הטלויזיה שבסלון, החלטתי לחבר ישירות את המחשב לטלויזיה (דרך חור בקיר, מן הסתם).

לכן אני זקוק לסט שכולל אנטנה עם כבל ארוך שניתן להעביר דרך הקיר ולשים בסלון (גם דונגל של יו אס בי זה בסדר אני מניח כי אפשר לחבר עם מאריך), או לסירוגין לסט שיקלוט בצורה חלקה גם דרך הקיר ובמרחק כולל של כ-5 מטרים.

חשוב לי לציין שהסט יהיה נטו לשימוש בסרטים, ולכן איני זקוק למקלדת ארגונומית, יפה, לגיימרים וכו'. אני זקוק רק לסט שיקלוט באופן חלק ויעשה את העבודה, ובתקווה לא ביותר מאיזור ה-200 ש"ח.

אשמח לקבל הצעות קונקרטיות ממי שבאפשרותו לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לסבך לך את החיים.

אתה רוצה שהסט הזה גם יאפשר לך להדליק את המחשב מרחוק (ע"י דאבל-קליק בעכבר או צירוף מקשים כלשהוא במקלדת), ולא כל הסטים האלחוטיים תומכים בזה למיטב ידיעתי. זה גם לא מופיע בשום מקום ב-specs, צריך פשוט לנסות ולראות.. לי יש סט בסיסי של לוג'יטק, שהוא אומנם לא רע אבל לא עושה את זה.. עדיין לא הצלחתי להבין אם זה באשמת הסט או בכלל באשמת לוח האם (יש כל מיני טענות שהוא לא מספק מספיק מתח ל- כשהוא לא דולק) אבל חיפוש בגוגל יראה לך שיש כל מיני סטים עם תלונות, וכל מיני סטים בלי תלונות...

שווה לבדוק את זה, אלא אם המחשב הולך להיות דלוק 24/7 או לחלופין לא אכפת לך ללכת לחדר השני בשביל להדליק אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שים לב שלפעמים יש לשנות קצת הגדרות בביוס, על מנת שיהיה אפשר לומר לו להפעיל את המחשב דרך המקלדת או העכבר וכו'.

כמו כן במחשבים ישנים אפשר לג'מפר את יציאת ה5VSB בשביל שהUSBים ימשיכו לעבוד כשהמחשב כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך שהסט יאפשר להדליק את המחשב מרחוק. אם זה כלול אז יופי, אבל אין לי צורך ממשי בזה. הוא יהיה דלוק 24\7, ובמידה ולא, אז באמת שאין לי בעיה להדליק אותו בחדר רגע ;).

אני מבין שכל 2.4GHz יעבוד חלק, האם זה נכון? ואם כן, אשמח להמלצה קונקרטית. ישנם דגמים ב150-200 ש"ח של TEAC/A4Tech, אך הבנתי שעדיף לקחת חברה רצינית יותר.

האם זה מספיק?

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7799&perur=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את ה-Bluetrack 3000 שבעמוד הקודם ב-245 ש"ח, ואני מבסוט עד השמיים. זה עולה על כל ציפיותי, ועובד גם בסלון, וגם בחדר בצורה חלקה לגמרי, וללא תלות בקיר שמפריד.

הסט עצמו יפה ואלגנטי ונראה כי מדובר במוצר יחסית איכותי.

תודה לעוזרים. אני ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדת והמקשים דקים, לא הייתי אומר כמו של , אבל בהחלט יותר מהרגיל.

מבחינת רעש - המקשים די רועשים למען האמת. שוב, לא כמו מקלדת פשוטה, אבל לא כמו האיכותיות וכמו שהיית מצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...