האם רק לי יש בעיות עם TL ב012?? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רק לי יש בעיות עם TL ב012??

idofr

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחר עומד להתנתק מהם. הרסו לי את החיים.

העיקר דיברתי איתם והציעו לי את חבילת הגיימרים שהי סך הכל מצב שהם מעבירים אותך לשרת פחות עמוס שלהם ואז אתה גולש כמו בן אדם.

העיקר תשלם להם.

עובר ל018, מילה טובה עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב זה היה ממש סבבה אצלי עד לפני איזה שבוע-שבועיים

יש מה לעשות עם זה או שצריך לעבור ספק?

זה בגלל קווים עמוסים לחו"ל בחבילות הסטנדרטיות

אז: 1. תסבול בשקט

2. תוסיף כסף לחבילת גיימר

3. תעבור ל014 שם יותר טוב אבל לא מעולה.

הערה: לא יודע אם הספקיות החדשות יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תציעו סתם גיימרים! חשבתי שאתם יותר חכמים מ012

אני כבר בחבילת הגיימרים עוד לפני שהתחילו לחנוק אותי, אצלי זה התחיל לפני כשבוע גם.

כמובן שעשיתי הצפנה, וזה העלה לי את המהירות ב150-200 קב"ש, והראתי להם את זה והוכחתי להם שהם מגבילים הורדות P2P, אבל הם מבחינת "לא תומכים".

מחר אני גם מתכנן להתנתק ולעבור לבזק.. למרות ש012 יותר מהיר אצלי בסטרימינג למשל, ואני כנראה אקבל מחיר גבוה ממה שאני משלם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הציע . כתבתי שזה מה שהם יציעו לו, והוא יכול לעבור לשם בשביל לשפר קצת את המצב (וזה באמת משפר, קצת) אבל לא לפתור את הבעיה.

זה כמו שתהיה לך הגבלה על המכונית של 30 קמ"ש, ויציעו לך לשלם יותר בשביל לקבל 50 קמ"ש.. זה נחמד, אבל לא ממש יעזור לך לנסוע 110 קמ"ש בכביש 6.. (אנחנו כולנו נוסעים במהירות החוקית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהיה ידוע, יש חסימות אצל כוןלן מלבד שתי החדשות ארונג' ואז לפני שבועיים פורסם שגם אורנג' עושה חסימות כבר.

נשארה רק אקספון שברגע שתגיע לכמות לקוחות דולה ותמצ את רוחב הפס, תתחיל לחסום גם כן.

GAMER בבזק בינ"ל מאפשר בכל השעות לעבוד עם TL על כל הפס למעלה או למטה. בדקתי אצל חברים, ראיתי אצלהם בכל פעם קצבי העלאה של 70 קילוביט בחבילת GAMER 5\500 והורדה על 700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הציע גיימרים. כתבתי שזה מה שהם יציעו לו, והוא יכול לעבור לשם בשביל לשפר קצת את המצב (וזה באמת משפר, קצת) אבל לא לפתור את הבעיה.

זה כמו שתהיה לך הגבלה על המכונית של 30 קמ"ש, ויציעו לך לשלם יותר בשביל לקבל 50 קמ"ש.. זה נחמד, אבל לא ממש יעזור לך לנסוע 110 קמ"ש בכביש 6.. (אנחנו כולנו נוסעים במהירות החוקית)

לא דיברתי עליך.. האמת שאם זה המצב שלי, אני לא יודע מה זה כן שיפר.. אני בקושי עובר את ה 5 קב"ש.

לפי מה שהיה ידוע, יש חסימות אצל כוןלן מלבד שתי החדשות ארונג' ואז לפני שבועיים פורסם שגם אורנג' עושה חסימות כבר.

נשארה רק אקספון שברגע שתגיע לכמות לקוחות דולה ותמצ את רוחב הפס, תתחיל לחסום גם כן.

GAMER בבזק בינ"ל מאפשר בכל השעות לעבוד עם TL על כל הפס למעלה או למטה. בדקתי אצל חברים, ראיתי אצלהם בכל פעם קצבי העלאה של 70 קילוביט בחבילת GAMER 5\500 והורדה על 700.

אני לא מבין מה אתה מכניס לפה את .. מדובר פה עם 012, ועובדה שסתם המלצת לעבור לחבילת , כי אני בחבילת ומוריד על 5 קב"ש.. אחרי שהורדתי על 600 שבוע שעבר.

אגב, 012 היא היחידה שידוע לי שעושה throttling 24/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 בפירוש יותר טובים, אבל גם להם יש את השטויות שלהם, הדבר האהוב עליהם הוא חסימת קבצי (פשוט לא נותן להוריד את הקובץ עצמו, דיי חכם האמת ) - אבל גם לזה יש עקיפות.

בסה"כ אני מקבל את כל רוחב הפס משרתים פרטיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעלה על 63קיי ומוריד על 650 (לא יציב אבל מתקבע על 630).

700\70? הלוואי :) ויש לי אותה חבילה.

סורי שאני נתפס לקטנות ;):P:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 חוסמים טורנטים רוב היום עד 1-2 בלילה. אז הטורנטים מתחילים לטוס עד הבוקר ואז נחסמים חזרה.

מנסיון חבילת לא משנה הרבה לטורנטים ולא שווה את הכסף.

מי שרוצה להוריד טורנטים מסביב לשעון אין לו מה לחפש ב 012 חוץ מבזבוז זמן ותסכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 בפירוש יותר טובים, אבל גם להם יש את השטויות שלהם, הדבר האהוב עליהם הוא חסימת קבצי (פשוט לא נותן להוריד את הקובץ עצמו, דיי חכם האמת ) - אבל גם לזה יש עקיפות.

בסה"כ אני מקבל את כל רוחב הפס משרתים פרטיים

הו, זה חידוש מרענן...

מה הכוונה, אתה לוחץ SAVE ומה קורה לאחר מכן ?

ומה קורה אם אתה עושה OPEN , הUTORRENT לא נפתח ?

יכול להיות שזה נקודתי אצלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אותה תופעה שאי אפשר להוריד קובץ טורנט ב 014 גם אצלי אבל זה בתקופות, היו תקופות שזה היה כך ונכון לעכשיו זה כבר לא כך. מה שקורה זה שלוחצים על SAVE/OPEN וזה נמשך ונמשך עד שלבסוף זה "מסיים" אך הקובץ פגום.

דבר נוסף ששמתי אליו לב לאחרונה (לטובה דווקא), הורדתי מטראקר ציבורי ו"יוזר" אחד פשוט האכיל אותי כפי שניתן לראות בצילום

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...