האם רק לי יש בעיות עם TL ב012?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רק לי יש בעיות עם TL ב012??

idofr

Recommended Posts

אוקי אני פשוט מוכן להשבע שהם חוסמים אותי! משהו מטורףף! מישהו עוד מכיר את הבעיה?

(נ.ב. - אני חייל ולכן לא ממש פעיל בפורום עשיתי חיפוש אבל לא מצאתי נושא דומה, אז אם דיברו על זה כבר סורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתבת שאתה חייל, הגיוני שפשוט לא יצא לך לשים לב לזה עד עכשיו.. זה תלוי מאוד בשעות הבדיקה. לפעמים מאיטים, לפעמים חוסמים לחלוטין, ולפעמים כמעט ולא נוגעים, תלוי בעומס..

אם תתקשר מה שיקרה זה שתתווכח שעתיים עם איזה סטודנט שלא יודע להפעיל מחשב ולא יבין מה אתה רוצה ממנו, תוך כדי שהוא מקריא מדף שכתוב לא שם להגיד "אנחנו לא חוסמים כלום ולא תומכים בתוכנות חיצוניות כמו utorrent".

בשלב מסויים כנראה שהוא יציע לך לשלם עוד כסף ל"חבילת גיימר" שלא באמת תשנה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בטוח הייתי שם לב לזה אם זה היה קורה קודם כי עד לפני לא הרבה זמן הטורנט היה פועל מהרגע שהייתי חוזר הבייתה עד הרגע שהייתי יוצא חזרה לבסיס והכל היה בסדר זה קטע די חדש

טוב, אני מבין שאין ברירה אלא לעבור חברה. חבל לא היו לי ממש תלונות אליהם

תודה רבה.

אגב, בדקתי ומסתבר שיש לנו התחייבות אליהם, האם זה נחשב הפרת חוזה?

סתם כדי להוסיף עיניין (למרות שזה ברור) - אבי היקר החליט שלא אכפת לו משקרים והתקשר לתמיכה הטכנית שכמובן נשבעו שהבעייה היא בראוטר ולא אצלהם (כמה מוזר שהטורנט עובד בסדר ורק TL חסומים ועדיין הבעיה היא עם הפורט של הטורנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה עם TL ו-012 .

מהירות ההורדה שלי איטית משמעותית מאנשים שמורידים את אותו קובץ כמוני . (יש לציין שהם בספקיות אחרות כמובן.) בחיבור עם נזק ההורדות יורדות במהירות סבירה לגמרי (למרות שאני עדיין סבור שהם כלמיני חסימות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, גם במסלול הם עדיין עיצוב תעבורה.

זה אולי ישפר לו קצת את המצב אבל לא יפתור את הבעיה..

לי היה ב-012 את החבילה הכי מתקדמת שיש להם, מסלול עיסקי עם IP קבוע (!) ותיעדוף עיסקי, ועדיין היו לי חסימות ופה ועד להודעה חדשה.

וכמובן שלא היתה שום בעיה אצלי: ניתוק חייגן, חיבור בחייגן ל-014, והכל מתחבר בלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...