זקוק להמלצה למעבד ולוח אם סביב ה1000 ש"ח. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למעבד ולוח אם סביב ה1000 ש"ח.

HellBoY

Recommended Posts

המפרט שעליו יורכבו המעבד והלוח הוא:

2x2GB G.Skill PI Black Edition Dual Channel

500GB IntelliPower, 32MB, SATA II WD5000AADS 280 1 280

SH-S223B DVD±RW x22 Black Sata 105 1 105

Compucase 66RC Midi Tower (No PSU) 195 1 195

380W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-380 (Retail) 270 1 270

ישמש את החברה בעיקר לעבודה שוטפת (מייל אינטרנט אופיס סרטים שירים וכו') ולפעמים למשחקים (סימס3 משחקי מכוניות וכאלה. לא משהו מטורף). לא יתבצע OC

אני לא ממש מעודכן אבל לפי מה שראיתי המעבדים שממולצים היום הם של ולא . יש סיבה מיוחד שפספסתי?

אודה מראש לעזורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X2 240 יותר משתלם ביחס של ביצועים למחיר. תוסיף לזה את העובדה שעם תושבת AM2+ תוכל לשדרג בעתיד לשש ליבות ואולי למעבדים אחרים. לתושבת LGA775 לא יצאו עוד ותוכל לשדרג רק למעבדים קיימים.

לוח- MA74GM-S2H בגרסה 4.0. חשוב שיהיה גרסה 4.0, לא 3.0 ולא 2.0 ולא 1.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי כבר בכמה אתרים את הלוח שהמלצת עליו ב REV 4.0 ולא מצאתי. ראיתי שההבדלים בין הגרסאות הם תמיכה ב 1066 וציפ SB710 ב4.0.

עכשיו אם אני יגיע פיזית לחנות שאני קונה ממנה ולא יהיה להם, MA78LM-S2H מציג נתונים דומים באותו סדר גודל של מחיר. האם מומלץ לקחת אותו?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 50-80 שקלים, לא ממש באותו סדר גודל.

לשאלתך- כל לוח שתואם לחלקים יעשה את העבודה. המלצתי על ה-MA74GM-S2H בגלל שהוא זול.

לגבי Rev 4.0. איך בדקת בידיוק? באתרים לא רושמים גרסה של לוח, אתה צריך לשאול לפני קנייה את החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 50-80 שקלים, לא ממש באותו סדר גודל.

לשאלתך- כל לוח שתואם לחלקים יעשה את העבודה. המלצתי על ה-MA74GM-S2H בגלל שהוא זול.

לגבי Rev 4.0. איך בדקת בידיוק? באתרים לא רושמים גרסה של לוח, אתה צריך לשאול לפני קנייה את החנות.

את האמת שהסתכלתי לפי הציפ כי ב4.0 הוא שונה. יכול להיות שזה היה מוטעה כי עכשיו שאני חושב על זה לא תמיד הם רושמים.

בקספ התוספת היא של 60 שקלים. מה הכוונה בלא ממש אותו סדר גודל? יותר טוב? לא אכפת לי להוסיף 50 שקלים בשביל לוח יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב במה? זה לוח אם. אין הבדל בביצועים. ההבדלים הם בחיבורים וביכולת , זה הכל. :screwy:

לגבי ה"צ'יפ", זה לא שבב, אולי ראית קירור. בכל מקרה אם ראית תמונה באתר של חנות - זה לא אומר שום כלום. תשאל ותדע, זו הדרך היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב במה? זה לוח אם. אין הבדל בביצועים. ההבדלים הם בחיבורים וביכולת , זה הכל. :screwy:

לגבי ה"צ'יפ", זה לא שבב, אולי ראית קירור. בכל מקרה אם ראית תמונה באתר של חנות - זה לא אומר שום כלום. תשאל ותדע, זו הדרך היחידה.

"יותר טוב" הכוונה היא גם בחיבורים, שיתאים לשדרוג, יכולות OC (למרות שלא ממש צריך) וכו'.

הציפ שדיברתי עליו

בגרסא 1.0

1. North Bridge: 740G

2. South Bridge: SB700

גרסא 4.0

1. North Bridge: 740G

2. South Bridge: SB710

אני יברר עם כמה חנויות טלפונית. תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש הבדל בשבב ובגלל זה הוא עדיף, אבל אין לך שום דבר לדעת זאת דרך אתר האינטרנט של חנות מחשבים. הם רושמים דגם של מוצר ולא גרסה ספציפית (99 אחוזים מהמקרים), כך שהדרך היחידה היא להתקשר.

חיבורים? אתה רוצה יותר חיבורים? רק תגיד. אפשר לנצל את כל התקציב שלך ולקבל הרבה חיבורים. אפשר גם לתת לך מעבד חזק יותר. אני מנסה להמליץ לך על מה שמשתלם ושבשורה התחתונה... אם היו 2 יקומים מקבילים, באחד שילמת 1000 ובשני שילמת 800, בשניהם יצאת מבסוט באותה מידה - אז אני כאן בשביל שתשלם 800 ולא 1000. אז מה שאני אומר זה שאם אתה רוצה חיבור מסוים או יכולות אוברקלוקינג (במיוחד, לא סתם שיהיה, כי זה בכל לוח יש לך.. כמעט בלוח לוח יש מינימום אוברקלוק שניתן לעשות) אז תציין, אבל אל תגיד סתם.

"יתאים לשדרוג". יש לך כבר זיכרונות DDR2 אז לוח AM3 לא אפשרי. מה שנשאר זה AM2+, אז איפה בידיוק יהיו יכולות שדרוג טובות יותר אם מלכתחילה אמרתי שאני לא ממליץ על LGA775 בידיוק מהסיבה הזו?!

Anyways.... קח את הלוח ששאלת עליו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5793

http://www.cobrapc.co.il/product.asp?productid=4579

כאן הוא זול יותר מב-KSP. ההפרש קטן יותר משחשבתי, באמת לוח שווה למחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש הבדל בשבב ובגלל זה הוא עדיף, אבל אין לך שום דבר לדעת זאת דרך אתר האינטרנט של חנות מחשבים. הם רושמים דגם של מוצר ולא גרסה ספציפית (99 אחוזים מהמקרים), כך שהדרך היחידה היא להתקשר.

חיבורים? אתה רוצה יותר חיבורים? רק תגיד. אפשר לנצל את כל התקציב שלך ולקבל הרבה חיבורים. אפשר גם לתת לך מעבד חזק יותר. אני מנסה להמליץ לך על מה שמשתלם ושבשורה התחתונה... אם היו 2 יקומים מקבילים, באחד שילמת 1000 ובשני שילמת 800, בשניהם יצאת מבסוט באותה מידה - אז אני כאן בשביל שתשלם 800 ולא 1000. אז מה שאני אומר זה שאם אתה רוצה חיבור מסוים או יכולות אוברקלוקינג (במיוחד, לא סתם שיהיה, כי זה בכל לוח יש לך.. כמעט בלוח לוח יש מינימום אוברקלוק שניתן לעשות) אז תציין, אבל אל תגיד סתם.

"יתאים לשדרוג". יש לך כבר זיכרונות DDR2 אז לוח AM3 לא אפשרי. מה שנשאר זה AM2+, אז איפה בידיוק יהיו יכולות שדרוג טובות יותר אם מלכתחילה אמרתי שאני לא ממליץ על LGA775 בידיוק מהסיבה הזו?!

Anyways.... קח את הלוח ששאלת עליו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5793

http://www.cobrapc.co.il/product.asp?productid=4579

כאן הוא זול יותר מב-KSP. ההפרש קטן יותר משחשבתי, באמת לוח שווה למחיר שלו.

יכול להיות שלא הסברתי את עצמי נכון. אני לא צריך את החיבורים הנוספים. ואני לא צריך יכולות OC מטורפות. אני צריך לוח אם בסיסי שיעשה את העבודה כמו שצריך. את החלקים בפוסט הראשון עוד לא קניתי. זה עדין בתהליכים כנראה יום ראשון קונה. המטרה במחשב הזה הוא שהוא יסחוב (וטוב) כמה שנים טובות.

מה775 ירדתי לגמרי והבנתי גם את הסיבה, לוחות AM3 דיי יקרים ואני חושב שלשימושי בסיס יהיה חבל לקנות אותם. שאמרתי יכולות שדרוג התכוונתי למעבד ולפי מה שראיתי בREV 4 של הלוח שהמלצת עליו קיימים יותר סוגי מעבדים תומכים. אני לא יודע עד כמה זה משנה כי לדעתי בכל מקרה לא יתבצע שדרוג אבל אולי אז שיהיה. אז אתר אומר ללכת על ה MA78LM? לפי מה שראיתי הוא גם תומך ב PCI-E2 (שוב, לא יודע עד כמה זה משנה, אני רק מציג נתונים. הרבה זמן שלא התעדכנתי בצורה רצינית בשינוי החומרה.)

עריכה: שים לב שבלינקים שהבאת דגם הלוח שונה. בקספ S2H בקישורים שנתת S2 ההבדל לדעתי הוא בחיבור נוסף ב S2H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...