מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת! - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת!

Omega81

Recommended Posts

המחירים תמיד יעלו כי החברות ( ולאו דווקא רק ביטוח ) יש להן מהלכים בשילטון , זהו לצערי המצב הדפוק .

אני טוען שלמעשה עם חלוקה נכונה ויצוג נאות המחירים לא רק של האופנעים היו יורדים אבל הטענה שלי היא פוליטית

עומרי צודק כאשר הוא לא סוצייליסט וצודק כאשר הוא מסתכל על הדוחו"ת ומתוך כך הוא "שופט" את תקפות הטענות , מבחינה חשבונית / מספרית עומרי צודק אבל מבחינה מציאותית ( ודוחו"ת אינן מציאות אלא דיווח על מה היא המציאות ) לעניות דעתי עומרי לא צודק ( מהסיבה הפשוטה - כסף יוצא מהאזרחים והולך לגוף פרטי ) ( כן בדיוק כמו שכתבתי )

ויקו צודק כי הוא מרגיש את המציאות שזה "חור" בכיס , אולי הוא טועה ( אני לא יודע ) בניתוח ו / או בעובדות המספריות אבל בתחושת המציאות צודק .

לסיכום : כולם צודקים אבל מזוויות שונות , עומרי לא יכול להיות בעל "חזון" ואיננו יכול ליצג "ציבור" ויקו לא יכול להיות חשבונאי כמו עומרי , ורק העכביש נשאר לבד בכביש תופס טרמפים בדרך לכנסת "איממלה רוכב דו"ג זזזזזזוםםםםם " חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

OMRIJ,

יש לי ידידה שאין לה כסף לתחזק מכונית, אז היא רוצה לקנות קטנוע יד שנייה 50 סמ"ק ב-.

היא אומרת לי שהיא סטודנטית אך אין לה כסף לביטוח, היא גם אומרת לי שהיא רוצה להשתתף בכל המחאות כי רוצה לעשות כל מה שביכולתה כדי להוריד את התעריפים.

ואני עומד לצערי חסר אונים מולה ואומר לה "זה כנראה לא יקרה...".

והבחורה מסכנה, היא לומדת בתל אביב והיא גרה בפ"ת והיא כל פעם מאחרת לשיעור והיא גם דיי עייפה כי צריך ללכת רחוק מהתחנה אל המכללה וכו'...

וזאת רק נפש אחת, היא ועוד אלפים כמוהה שזקוקים לניוד הזה ואין להם את היכולת, זה בעצם תקיעת סכין בלב הסטודנטים.

רק תחשוב שעם הניוד הזה יהיה לה קל יותר להעביר את כל הסמסטרים, אם זה מדובר באיחורים או צימצום זמן לטובת למידה למבחן וכו'...

לא חסר דוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן סיפור נוגע ללב, אני יושב פה במשרד ולא מפסיק לבכות. :'(

אני באמת מבין את היתרונות החברתיים בכלי דו"ג , אבל מה לעשות?

אני שומע תלונות, אבל איפה הפתרון? להגיד שבגרמניה (או כל מדינה אחרת) זה אחרת זה לא פתרון

גם סבסוד צולב של הרכבים את האופנועים זה לא פתרון

וכשכבר הציעו לכם פתרון (שאגב, היא יכולה להשתמש בו) בדמות השתתפות עצמית מוגדלת, לא הסכמתם לזה.

אתם אגואיסטים כי אתם מצפים שאנחנו (הרכבים) נישא בעלויות שלכם,

ולשמחתי המפקח שם לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשכבר הציעו לכם פתרון (שאגב, היא יכולה להשתמש בו) בדמות השתתפות עצמית מוגדלת, לא הסכמתם לזה.

אתם אגואיסטים כי אתם מצפים שאנחנו (הרכבים) נישא בעלויות שלכם,

זה רק משפט שהם משתמשים כדי לחלוב אותך בעבר ובעתיד , מוזר שאתה לא רואה את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר כמה פעמים אתה יכול לחזור על אותה שטות

אתה בוחר לא להאמין לדוחות הכספיים המבוקרים של הפול

אני לא נכנס לקונספירציות, אני מכיר את התהליך של אישור דוחות כספיים ואני יודע שזה לא יכול להיות מספרים מופרכים כמו שאתם מנסים לטעון.

מיציתי את הדיון הזה כי אתה מתפלסף ומכניס גורמים ונושאים לא רלוונטיים ודעות שלך שאתה מתייחס אליהן בתור עובדות.

יום יבוא, תסיים בית ספר יסודי, אולי אפילו תעשה בגרות,

אם בטעות תהיה לך השכלה מתאימה ותדע לקרוא דוחות כספיים תחזור אליי ואולי יהיה על מה לדבר.

כרגע הדיון איתך הוא לא ברמה יותר גבוהה מהדיון שאני יכול לעשות עם תלמיד חטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אינך מסוגל להתבונן באמת הפשוטה , אתה חושב שהאמת היא ערמה של מספרים מפוברקים שמלטפים לך את האגו - פפפפחחחח

האמת הפשוטה היא בן אדם שוכב על הכביש מדמם ומישהו עם הכסף בכיס הולך לבנק וצוחק !

ברווז דביל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יאמין בהכל אם תיתן לו את זה בשלושה עותקים עם שלל חתימות ושהיית צריך להיות מטורטר שבועים ומושפל חודשיים כדי להשיג את המסמכים האלו , הוא ווגון !

חומר של פקיד לא רע לב כמו צר מוח , יוחלפו בעתיד ע"י מכונות - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כל כך הזוי שפקיד בממשלה מקבל שוחד כדי לקדם אינטרסים של חברות . טוב שאתה לא עובד ביחידה לחקר שחיתות.

אני גם לא חי בפרנויות שמישהו מנסה לדפוק אותי כל הזמן ומדמיין קונספירציות שכוללות אינספור גורמים וההסתברות לקיומן שואפת לאפס (במקרה הטוב).

אגב, כבר עברת לאופניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אם הוא יעבור לאופניים , אנשים כמוך יחד עם חברות הביטוח יקרעו לו את הכיס בביטוח , חחחחח , תראה מה אתם / חברות הביטוח ואלו שבעדן עושים לרכבי האופנועים :screwy: לפי ההגיון המעוות שלך הולכי רגל צריכים לשלם הכי הרבה ביטוח פפפפפפחחחחחחחח ( ונהגי טנק הכי פחות ) ברווז אתה כזה צר מוח זה משהו לשים במוזאון . אם לא היית קיים היו צריכים להמציא אחד כמוך :lol:

אתה כל כך צר מוח שאם היית מקסיקני , היה לך חוט תפירה בתור סומבררו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...