שילוב של זכרונות עם מהירות זהה אך של חברות שונות /תזמונים שונים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב של זכרונות עם מהירות זהה אך של חברות שונות /תזמונים שונים

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

כרגע במחשב שלי יש מודול בודד של זיכרון DDR2 במהירות 800, זיכרון סטנדרטי לחלוטין, אם אני אשלב איתו על הלוח זיכרון גם בעל מהירות 800 אך של חברה אחרת עם תזמונים שונים (אני עדיין לא יודע את הערכים) האם עלולה להיווצר בעיה? כגון המהירות תרד ל 667 או כל תופעה אחרת?

אני זוכר שבתקופת ה פנטיום 4 שילוב של זיכרונות 400 בעלי תזמונים שונים הוריד את המהירות. האם גם כאן המקרה יהיה דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הזיכרון שיש לי במחשב בבית, התזמונים שלו הם 6 6 6 18 והמתח הוא 1.8 וולט, אם אני אחבר נוסף במהירות 800 עם תזמונים 5 5 5 15 מה יקרה? האם יש סיכוי שהמהירות תשאר 800 או שירד ל 667?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הזיכרונות הם 800Mhz? בלוח שבחתימה? המהירות לא תרד לדעתי. (יש לוחות, במיוחד ישנים, שאם מאכלסים קונפיגורציות מסוימות של זיכרונות אז המהירות יורדת או שיש השפעה דומה, לא רלוונטי ללוח שלך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הוא הלוח בחתימה, הזיכרון הנוכחי מופיע גם בחתימה, הזיכרון שאני אמור להוסיף אדע את כל פרטיו בהמשך השבוע, אבל לפי מה שהבנתי התזמונים שלו אמורים להיות מהירים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...