הוספת זיכרון RAM למערכת שלי... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון RAM למערכת שלי...

Leo101

Recommended Posts

שלום...

עם המחירים הנוסקים של הזיכרונות רציתי להוסיף זיכרון למערכת שלי....

מפרט-

e8400

GIGAByte P35-DS3L

GEIL 2*1GB 800MHZ (ולא זוכר את התזמונים )

אני בעיקרון רוצה לקנות עוד 2 GB (ניראה לי גם שני סטיקים של ג'יגה)

1. השאלה האם אני יאבד את הDUAL? (במצב שיש לי 4 סטיקים של ג'יגה)

2. הזיכרונות שאני רוצה הם OCZ 2048MB (1024MBX2) 800 CL3 (הם הכי זולים בIQPC) השאלה האם תהיה בעיית תאימות בינם

לבין הזיכרונות הנוכחיים שלי? (הCL בחדשים הוא 3 לעומת שלי בישנים 4 או 5 (שוב אני לא זוכר))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא.

2. לא. זה רשום בסטיקי, אם זיכרון אחד פועל ב-3 ואחד ב-4 אז שניהם יפעלו ב-4. אם המערכת לא תפעל בגלל מתח שונה או תזמונים שונים אז מקסימום מאפסים את הביוס ומגדירים בצורה ידנית.

אגב אתה בטוח שאתה רוצה להוסיף? לא רק שהמחירים עלו, גם נראה לי ש-2GB זה מספיק. מה אתה עושה במחשב שאתה צריך יותר?

(בפרט אם זה או 7 [בפרט כפול אם זה 32bit] שהן לא מערכות הפעלה כבדות, מנגד לויסטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא.

2. לא. זה רשום בסטיקי, אם זיכרון אחד פועל ב-3 ואחד ב-4 אז שניהם יפעלו ב-4. אם המערכת לא תפעל בגלל מתח שונה או תזמונים שונים אז מקסימום מאפסים את הביוס ומגדירים בצורה ידנית.

אגב אתה בטוח שאתה רוצה להוסיף? לא רק שהמחירים עלו, גם נראה לי ש-2GB זה מספיק. מה אתה עושה במחשב שאתה צריך יותר?

(בפרט אם זה או 7 [בפרט כפול אם זה 32bit] שהן לא מערכות הפעלה כבדות, מנגד לויסטה)

אני אגיד לך מה, יש לי 7 על המחשב... ונכון בינתיים זה מספיק.. אבל אני גם עושה עם ראייה לעתיד.

אני חושב להשים 64bit , כמו כן אני לא רוצה שיקרה מצב שבעתיד כבר לא יהיה של 2*1GB מה שכבר מתחיל להיות...

חוץ מזה אני גם משחק וזה אף פעם לא מזיק מהבחינה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משחק ועוד רבים אחרים, מניסיון וממה ששמעתי מאנשים אחרים - מעבר מ-2GB ל-4GB לא היווה שום שיפור.

לגבי ראייה לעתיד, את זה אני יכול להבין.

פשוט קח 2X1GB 800Mhz הכי זול שתמצא. לחילופין תוכל למכור את הקיט שיש לך ולקנות קיט של 2X2GB.

לדעתי האופציה של מכירה וקניית 2X2GB עדיפה, גם כי אתה לא תפסיד יותר מידי כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...