כשל חומרתי חומרתי בהרדדסיק - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשל חומרתי חומרתי בהרדדסיק

CaRTeR

Recommended Posts

שלום לכם .

אני אספר לכם את הסיפור בקצרה, לפני שבוע וחצי המחשב שלי קרס ואחרי בדיקה התברר שההרדדסיק מת

אייך עליתי על זה ? (רעשי תיק חריטה תיק חריטה כאלה ממנו ) הרדדסיק של מאקסטור 7200 60 גיגה

ata 133 שהכיל את כל המידע ססמאות תוכנות שירים שלי פשוט קיבל דום לב ומת במקום :'(

בחנות שקניתי משם אותו אמרו לי שאיין אפשרות להציל תמידע כי המנוע הראשי מת ואיין אפשרות לגשת אליו

בלב שבור ושלא היה מה לעשות אמרתי שיחליפו לי אותו עכשיו יש לי אותו הרדדסיק מוחלף רק.

עכשיו שאלתי למה מצב כזה קורה ? אייך אפשר למנוע אותו ? האם אחרי שהוא קורה אפשר להציל תמידע ?

עכשיו בחיים יותר אני לא מתקרב למאקסטור ! רק ווסטרן דיגיטל !!

:itschy:

ובנימה אישית אני רוצה להוסיף CaRTeR is back ! ya baby

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, סתם ככה הלך?

יש לי אותו HD, כמה זמן הוא החזיק לך לפני שמת?

שמע, לHD's של MAXTOR זה קורה הרבה פחות משלWD, אז לפני שאתה קופץ עליו, תדע שזה יכול לקרות לך בכל HD, זה פשוט עניין של מזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות משנה הוא החזיק .

ובקשר לגיבוי אני לא הולך לגבות ולא יגבה על דיסקים אם כבר אז על הרדדסיק אחר

אבל מי אמר שגם להרדדסיק של הגיבוי זה לא יקרה :P

דרך אגב האם ב sata או הרדדסיקים של סקאזי או הסוגים השונים איין את התופעה

או שיש אותה גם ? כי אם איין אולי שווה לקנות אחד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן קשיח הכי כואב שהוא נהרס, ולצערנו זה החלק הכי פחות אמין בכל המחשב או שפשוט שומעים הכי הרבה על תקלות ממנו. זה מצער, זה כואב - אבל אין מה לעשות חוץ מלגבות. במקרה של מהיר נאות(מספיק מאורר כל שהוא שינשוף עליו אוויר) יכול להאריך את החיים, כי החום שנוצר מסיבוב של 7200RPM ומעלה לא בדיוק מסייע לאורך החיים של הכונן הקשיח. רצוי - במידה ואין אפשרות לחבר נורמאלי - לחבר אותו רחוק ממוקדי החום האחרים במחשב, במידה ואין סרקואלצית אוויר טובה מסביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה נכון לעכשיו איפה שמסומן בתמונה יש מאוור לדים ירוק עם גריל שעושה קצת אוויר על הרדדסיק

(אל תשים לב למאוור השחור שמונח על ההרדדסיק הוא סתם שכב שם בתמונה לא היה לי איפה לשים אותו)

עכשיו אני חושב להוסיף 2 מאוורים מהצדדים בידיוק באותו רעיון ואז אני אנמיך את ההרדדסיק ככה הוא יעיף עליו אוויר.

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/c/a/r/t/e/r/2/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200308111400423849/200308111618456753/DSCF0006.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק לא נדפק רק מחום , אני מכיר ( שלום פה ושם ) שרתים שבהם יושבים 10 דיסקים אחד מעל השני בלא כל ומחזיקים מעמד מצויין .

בטוח שחום ושהדיקים אחד מעל השני לא תורמים לזמן החיים שלהם

ואולי תגיד מה הורס דיסקים עוד חוץ מחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ארד-דיסקים מראים סימני גסיסה לפני שהם מתפגרים (אני לא יודע אם היה בארד-דיסק שלך כאלה) ,ברגע שהם מופעים הם מתחילים להתחזק גם ,אז צריך קודם כל לגבות (תמיד) את הדברים במחשב במיוחד את אלה "פרי יצירתם" של המתמשים ולא אלה שאפשר להוריד שוב

לי היה גם דבר דומה עם ארד-דיסק של 30 מלא ...אבל הצלתי אותו בזמן או יותר נכון החלפתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...