מעוניין לברר משהו בקשר ל MCITP, enterprise administrator - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לברר משהו בקשר ל MCITP, enterprise administrator

Fighter

Recommended Posts

קוריוז -2 ענקי הטכנולוגיה ביל גייטס וסטיב ג'ובס, נשרו מלימודי התואר הראשון שלהם.

הם לא היו צריכים להתקבל לעבודה בשום מקום, הם פתחו עסק פרטי.

תארים זה בשביל למכור את עצמך למעסיק, הם מכרו מוצר, לאף אחד לא אכפת מי עומד מאחורי המוצר הזה.

וכן, HELP DESK זה איש תמיכה טלפוני/מייל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ערכתי. התכוונתי שטכנאי מחשבים, ההסמכה היחידה בשבילו היא A+ ולא MCSE שכלל לא קשור לשום דבר טכני.

וגם זה לטכנאי מחשבים בחברות כי טכנאים מחשבים בחנויות השכונתיות ב20 שקל לשעה לא צריכים שום תעודה. כן A+ בישראל לא שווה הרבה כי מחפפים כאן אבל חו"ל לרוב זה המינימום.

ואטוס, אני לא מכיר אחד בכל החברות בהן עבדתי שהיה תותח מבלי שהוא אהב רשתות מילדות. אחד לא מכיר. המחוננים שבהם שמתקדמים לאבטחת מידע והאקינג זה חבר'ה שלא גולשים בHWZONE אלא בפורומים מסויימים של אבטחת מידע והאקינג וקוראים כתבות של פראק (ומי שלא יודע מה זה זו כוונתי לחבר'ה שזה לא עולמם).

צריך תעודת גרות לא משנה עם איזה ציון. אחרי התיכון לעולם אם לא הולכים לאוניברסיטה לא תתבקש לומר את ציוני הבגרות שלך בראיונות עבודה. מה שן, אם אין לך בגרות אתה צריך להתפתל ולהסביר וכמו ההסבר ש fighter הביא על "התפתחות מאוחרת בגיל 17" תוביל אותו לרושם של אוטיסט (נו דיסריספקט)ולא לקבלת המשרה.

חייביים בגרות כדי להראות שהיית כמו רוב אוכלוסיית ישראל, למדת ואפילו אם הוצאת 56 בכל המקצועות, (הם הרי לא יודעים) עדיין יש לך אותה, למדת, התמדת והשתלת. שוב - תמיד יהיו חברות שלא יסתכלו על זה אבל אלה לא חברות שיכבדו אותך לאחר מכן. הייתי עד היום במשהו כמו 50 ראיונות (35 רק בתקופת החגים האחרונה) בשביל לדעת שמה שאני אומר זה מה ששאלו והסבירו לי באותם ראיונות. אני לא בא להתפלצן, זה פשוט כללי בסיס. תעודת בגרות בחברה ישראלית היא חובה.

עוד סייג - אם אתה עילוי טכנולוגי ואינטליגנטי כמו חבר'ה שמגיל 15 לומדים רק רשתות, מתעסקים עם freeBSD וExploits וחופרים בלינוקס ופרצות socketstress אז תשכחו מכל מה שאמרתי. גדלתי עם בחור כזה שהוא היום יועץ בכיר בחברה מסויימת שלא אזכיר שמה והוא לא למד בתיכון, אין לו בגרות, אין לו הסמכות ויש לו שכר של חצי מיליון שקל בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לא מספקת אותך? אז מה אתה רוצה שאני אגיד? ששיקרתי ובעצם התעצלתי לעשות בגרות בתיכון?

אני אומר לך שהיו לי בעיית קצב וריכוז כאלה חמורות בכל 12 שנות הלימוד שלי שאני בקושי הצלחתי ללמוד משהו

אתה יודע מה המחיר כדי ללמוד לבגרות במקצוע אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצועות הומניים כמו - תנ"ך, היסטוריה, לשון (החלק של ההבעה) .

לדעתי, אתה יכול ללמוד לבד. - לקנות איזו מיקודית טובה / לקרוא סיכומים מהאינטרנט ואתה מסודר. אם אני לא טועה, כל מבחן שאתה ניגש אליו (שאלון בודד)

עולה בסביבות ה- 25 ש"ח.

צור קשר עם איזו מכינה / בית ספר אקסטרני כלשהו. אני אגיד לך כבר עכשיו, זה לא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסביר לך את המצב ידידי. מה שתעשה עם זה זו החלטה שלך.

רוצה לענות כל החיים למה לכולם יש ולך אין? אל תעשה כלום ושא ברכה.

אנשים מתבלבלים כשהם רואים את ביל גייטס וסטיב ג'ובס שלא למדו באוניברסיטה ועשו מיליונים. הם שוכחים שלהם לא קוראים ביל גייטס וסטיב ג'ובס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...