מעוניין לברר משהו בקשר ל MCITP, enterprise administrator - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לברר משהו בקשר ל MCITP, enterprise administrator

Fighter

Recommended Posts

יש פה

http://mcitp.co.il/mcse2008.htm

ויש פה

http://www.hackeru.co.il/mcse.asp

צריך בגרות מלאה בשביל זה? כי הם לא כותבים, הם כל הזמן כותבים כמה נוכחות ואיזה מבחנים לעבור ושצריך אנגלית טכנית והסמכת טכנאי PC

חבר שלי אומר שזה חייב בגרות

מישהו פה עוסק במקצוע? ואם כן יכול לספר לי קצת על זה? אני רוצה לעסוק בעתיד בתחום הרשתות ואני מבולבל מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נטו על ה- SERVER, אין שם שום דבר רציני בנוגע לרשתות.

קודם תיהיה סגור במה אתה רוצה לעבוד, אחר כך תחליט מה ללמוד.

אולי CISCO יהיה יותר רלוונטי בשבילך.

חוץ מזה שאם יש לך יכולות לימוד עצמיות סבירות+, אני דיי בטוח שתוכל לעבור את כל המבחנים של גם בלי הקורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא איזה אחד שהוא מתקדם מאוד בכל מיני דברים של רשתות וכל זה, אלא סתם עוד אחד שיודע קצת פה ושם עם חוש טכני

ואני לא כל כך מבין מה זה CISCO ושאר ירקות

אני רק יודע שאני ממש מעוניין לעסוק בתחום הזה של ורשתות

פשוט אם מישהו יכול לתת תמצית על מה זה מה אני אשמח מאוד

בעיקרון נשארו לי עוד 11 חודשים לשירות אבל אני לא אוהב לעשות דברים בדקה ה90, אני בודק לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מכיר את סיסקו עד היום, תשכח מללמוד לבד כי ברור שאתה בכלל לא חובב משהו מלבד חומרה כי לא קראת על זה לבד עד היום באתרים רציניים אחרים שכותבים בנושאים הרלוונטיים.

אם אתה מחפש להיות מנהל רשת, תתחיל מקורס טכנאים, תסיים ותעשה מבחן הסמכה A+.

לאחר מכן תתחיל לעבוד במוקד שירות טכני כולשהו ועדיף כזה שבו אתה לא עונה לטלפונים "תעשה ריסטרט יהיה בסדר" כמו אצל ספקיות אלה בחברת היי-טק כלשהי.

אחרי שתצבור ניסיון תעשה קורס MCSE ומשם תמשיך לתפקיד עוזר מנהל רשת וכדומה.

אם אתה רוצה להתעסק בתקשורת של ורשתות בין בניינים ובין מדינות וביןם משרדים ובין שקר כולשהו אז תעשה קורס CCNA של CISCO, החברה המובילה בעולם בתחום הניתוב הרשתי. ותעשה לעצמך טובה, לפני שאתה חושב על סיסקו, תוריד מגוגל איזה מדריך לתקשורת ו TCPIP ותראה אם החומר בכלל מעניין אותך.

אבל קודם כל תשלים בגרות. בלי זה לא יקבלו אותך לחברה רצינית(בדגש על רצינית כי תמיד יש כאלה שמחפפים) זה פשוט הבסיס של הבסיס שכל אחד חייב להראות בקורות חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אני אורלי, מג'ון ברייס.

MCITP נלמד גם אצלנו.מרכז הדרכה מוסמך של סיסקו, ועוד.

דרישות הקבלה אינן בגרות מלאה או בכלל.

כן נדרש ידע רקע / קודם ויש בדיקה של רמת האנגלית.

בקטלוג הקורסים שלנו באתר תוכל למצוא פרטים נוספים אודות הקורס, כולל דרישות קבלה.

מאחלת לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אורלי אני אבדוק את זה

ותודה רבה לך אלכס על הפירוט,אני מעריך את זה מאוד

בקשר לבגרות, שמע אני לא יודע איך אפשר, קודם כל זה פול כסף וגם לא יכולתי בכלל להתחיל בגלל שכל הזמן יש לי שמירות אז אני אפסיד שיעורים ומספיק לי שיש לי רמת ריכוז נמוכה בשביל שאני אתבלבל, אז אני באמת לא יודע מה לעשות בעניין הזה

זה ממש מטומטם כי בבגרות יש מלא דברים מטומטמים שבכלל לא מעידים על רמת האינטלגנציה או במילים אחרות "וואלה העובד הזה לא אידיוט גמור בגלל שבבית ספר הוא הוציא 100 בתנך, הסטוריה וספרות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 במקצוע X לא מראה רק על רמת הידע ה-Xית (שיכול להיות ולא רלוונטית למעסיק).

זה מראה על השקעה, יכולת למידה, חריצות, משמעת עצמית, וכו'.

קיום תעודת בגרות לא בהכרח מעיד על כל אלו, אבל חסרונה בוודאי שלא מוסיף לך נקודות אצל מעסיק פוטנציאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה ממש לא נכון לכל האנשים!

יש אנשים שנולדו עם כשרון טבעי למוזיקה ויהיה להם קשה להשקיע במשהו שהם לא אוהבים או שקשה להם אבל ברגע שהם עוסקים במוזיקה הם גאונים! וזה מה שחשוב במקצוע!

אז במקום שאני אשקיע זמן בלהתמקצע במקצוע עצמו, אני אצטרך להשקיע במשהו כללי כזה כי אין להם עצבים לבדוק מי מעוניין לעבוד אצליהם והם מעדיפים שיטת סינון כללית שמתבססת על שטויות

שוב, יכול להיות בנאדם שיש לו בגרות טובה אבל הוא לא יהיה עובד טוב בכלל

ולכל החכמולוגים שיקפצו - אני לא התעצלתי ללמוד בתיכון, אלא שהיה לי דיליי של 17 שנה בהתפתחות של מה שנקרא common sense ופשוט לא הבנתי בגרוש מה מנסים להסביר לי בשיעורים, אם אתם מעוניינים תבדקו את התגובות שלי משנת 2006 בפרופיל שלי ותשוו להיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה ממש לא נכון לכל האנשים!

אני מסכים. בגלל זה הוספתי וכתבתי -

קיום תעודת בגרות לא בהכרח מעיד על כל אלו, אבל חסרונה בוודאי שלא מוסיף לך נקודות אצל מעסיק פוטנציאלי.

מעסיק שמקבל אותך לראיון לא יוצא מנקודת הנחה שאתה גאון עם כישרון טבעי, כדבריך.

הוא יוצא מנקודת הנחה שאתה לא יודע כלום. התעודות (וגם אם לשיטתך זה פסול) - מוסיפות הרבה רושם חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הגאון עם כשרון טבעי זאת היתה דוגמה כי יצא לי לראות מלא אנשים עם תעודות וכו' שהיו סתומים רצח לא משנה באיזה מקצוע (רובם קצינים)

גם אם אני אתאמץ מאוד ואשרוף את החיים שלי על ללמוד דברים של ילדים בני 15 שבגיל 30 כבר לא זוכרים מה הם למדו בתיכון, אני חושב שלא יהיה לי כל כך תקציב כבר ללמוד את המקצוע עצמו

אני מניח שאני אצטרך לשכנע את המעסיק שאפשר גם בלי תעודות, ניירות ושאר עצים בצורה מלאכותית שלא קשורים למקצוע שאני עוסק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מכיר את סיסקו עד היום, תשכח מללמוד לבד כי ברור שאתה בכלל לא חובב משהו מלבד חומרה כי לא קראת על זה לבד עד היום באתרים רציניים אחרים שכותבים בנושאים הרלוונטיים.

מה הקשר בין האהבה שלו לתחום לבין ללמוד לבד? גם אם הוא לא מכיר את התחום הזה ולא שמע על מושג אחד שקשור לזה עד היום, כמו שהוא ילמד בקורס עם מרצה, הוא יכול ללמוד מספרים בבית, כל עוד יש לו יכולת לימוד סבירה.

אם אתה מחפש להיות מנהל רשת, תתחיל מקורס טכנאים, תסיים ותעשה מבחן הסמכה A+.

בלי לפגוע בכל בעלי ה A+ שגולשים כאן, A+ היום לא נחשב לכלום בעיניי אף אחד, אם הוא לא מתכוון לגשת למבחן ישר בלי ללמוד, אפילו חצי שנה יהיה בזבוז זמן נקי מהחיים שלו, הוא יכול ללמוד כל דבר נורמלי אחר בזמן הזה בלי לעשות A+.

לאחר מכן תתחיל לעבוד במוקד שירות טכני כולשהו ועדיף כזה שבו אתה לא עונה לטלפונים "תעשה ריסטרט יהיה בסדר" כמו אצל ספקיות אלה בחברת היי-טק כלשהי.

אחרי שתצבור ניסיון תעשה קורס MCSE ומשם תמשיך לתפקיד עוזר מנהל רשת וכדומה.

רוב עבודות ההלפ-דסק לא יתנו לו ידע רציני או ניסיון תעסוקתי מרשים, אני לא רואה סיבה להתחיל דווקא משם,

כמובן שיש מקומות רציניים יותר שנותנים להלפ-דסק יד חופשית להתעסק בדברים באופן מעמיק יותר, אבל בשביל האחוזים הנמוכים האלה קשה להמליץ על הלפ-דסק בכללי בתור צבירת ניסיון.

אני לא חושב שצריך לצבור ניסיון לפני לימוד MCSE, הלימודים שם מתחילים מנמוך מאוד בשביל ליישר קו גם עם חסרי ניסיון.

אם אתה רוצה להתעסק בתקשורת של ורשתות בין בניינים ובין מדינות וביןם משרדים ובין שקר כולשהו אז תעשה קורס CCNA של CISCO, החברה המובילה בעולם בתחום הניתוב הרשתי. ותעשה לעצמך טובה, לפני שאתה חושב על סיסקו, תוריד מגוגל איזה מדריך לתקשורת ו TCPIP ותראה אם החומר בכלל מעניין אותך.

מסכים, למרות ש-CCNA יכול לעזור לו גם אם הוא לא הולך לעבוד נטו בתקשורת פיזית.

אבל קודם כל תשלים בגרות. בלי זה לא יקבלו אותך לחברה רצינית(בדגש על רצינית כי תמיד יש כאלה שמחפפים) זה פשוט הבסיס של הבסיס שכל אחד חייב להראות בקורות חיים.

לא מסכים, לעשות בגרות\מכינה זה צעד חכם אם התכנון שלו זה תואר ראשון וכו',

אם הוא סה"כ רוצה לעבוד ב-IT, אין ממש סיבה לשרוף זמן על מכינה\בגרות, עדיף לו להתמקצע בתחום וזה יתן לו אפשרויות עבודה עדיפות על בעלי בגרות+ידע מקצועי מצומצם שהוא יכול לצבור באותה התקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הגאון עם כשרון טבעי זאת היתה דוגמה כי יצא לי לראות מלא אנשים עם תעודות וכו' שהיו סתומים רצח לא משנה באיזה מקצוע (רובם קצינים)

גם אם אני אתאמץ מאוד ואשרוף את החיים שלי על ללמוד דברים של ילדים בני 15 שבגיל 30 כבר לא זוכרים מה הם למדו בתיכון, אני חושב שלא יהיה לי כל כך תקציב כבר ללמוד את המקצוע עצמו

אני מניח שאני אצטרך לשכנע את המעסיק שאפשר גם בלי תעודות, ניירות ושאר עצים בצורה מלאכותית שלא קשורים למקצוע שאני עוסק בו

מצויין, ציונים בתעודת הבגרות אף פעם לא היו מדד להצלחה בחיים. כמובן שזה לא אומר שלא תצטרך לעבוד קשה, אבל הכל אפשרי.

בהצלחה !

קוריוז -2 ענקי הטכנולוגיה ביל גייטס וסטיב ג'ובס, נשרו מלימודי התואר הראשון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...