Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמרתי מה איתו... "פשוט גרועים אבל טובים רק ב-5% מזמן המשחק..."

אני עדיין חושב שזה לגייז (בלי לפגוע... מי שרואה סאוטפרק - נאמר "פאג". כי גם סטרייט יכול להיות פאג)

עריכה: ותגידו... זה רק אני או שאין מקום במשחק הזה לסנייפרים?

הכוונת ההולוגרפית הרבה יותר טובה מהרד דוט והמטול ממש לא לנובים או גייז, זה שיש כאלו שמשתמשים בו בשביל להוריד מישהו במרחק 10 מטר לא אשמת המטול. המטול הוא מאוד שימושי נגד סנייפרים \ קמפרים \ אנשים מאחורי מכסה. ואני מבטיח לך שצריך הרבה יותר "סקילזס" בשביל להשחיל רימון לחלון מ-150 מטר מאשר לשחק את הסניפר מאחורי החלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים פה מתעלמים ממני...

איך משחקים במולטיפלייר יש לי יוזר בסטיים

מה עושים ניכנסים למשחק ומצטרפים למשחק או שאני צריך ללחוץ שם בסרבר ולחפש סרבר לא הבנתי מה הלך פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

לא הייתי אומר שהמטול הוא לנובים כי ניתן להשתמש בו במקרים מסויימים כמו ש BDB ציין.

הבעיה עם המטול שהוא מאט אותך והקלות של להרוג איתו מרגילה אותך להמשיך להשתמש בו מה שבא על חשבון אימון על נשקים אחרים,

התבור, בהתחלה לא התחברתי אליו בכלל למרות שמאוד ציפיתי לו ואתמול החלטתי לנסות אותו שוב ולאט לאט הוא מתחבב עליי,

אני משתמש כרגע עם המשתיק קול והכוונת הבסיסית שלו יחסית מוצלחת יותר מהכוונת הבסיסית של נשקים אחרים.

לא אהבתי את הכוונת RED DOT שלו כי היא ממש לא נוחה לי.

את ההדף החזק יחסית שיש לו ניתן לעדן עם STEADY AIM

חבל שאי אפשר להגדיר את המפה במשחק כך שכל שחקן שנמצא במקום אחד יותר מ 15 שניות וללא סנייפר מקבל קיק.

הקאמפרים מאוד מאוד מעצבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...