Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 361 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עם ניוק ללא קילסטריק בכלל? רק הניוק. אפילו לא UAV.

זה צריך לאתגר אותך במיוחד :xyxthumbs:

אין מצב!!! אם כבר אז עם UAV וEMP אבל גם, זה קשה מה נראה לך?? הגעתי ל11 קיל סטריק בקושי, ואתה רוצה שאני יעשה יותר מכפול בלי עזרה? שכח מזה

למרות שזה לא היה בקושי ה11 קיל סטריק, הבאתי 4 הריירים, אחד מהם הביא לי צ'ופר, אז בעתיד, אני יצליח ניוק בלי קיל סטריק, אני בטוח:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תהרוג 25 איש בלי למות עם יריות נטו, איך :screwy:

אולי אם תשחק עם נובים מתים או שיהיה לך משחק מזל וכולם פשוט ירוצו לך לכוונת...

עשיתי את זה לפחות 8 פעמים, וכתבתי את זה פה, אם אני לא טועה ISR SOLDIER שיחק איתי פעמיים כשזה קרה, בלי קיל סטריק בכלל, לא UAV ולא EMP ,זה באמת קשה, וחובה משחק עם קליימורים וסקבנג'ר, אבל מה שבטוח, אסור להתקמפר, כל 15-20 שניות להחליף עמדה, אבל זה גם כן פחות כיפי ,משעמם בשלב מסוים. אני נהנה עכשיו מסטריק של 5-7-9 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תעלה סרטון גיימפליי שלך ליוטיוב? ניוק ללא קילסטריק.

קצת בעייתי לעשות את זה, זה לא יעבוד טוב ,אני לא אוכל לשחק כמו שצריך עם LOW FPS, משחק שלם זה משהו אחר להקליט ,יש לי מחשב חלש, חוץ מזה שאין לי סבלנות :s07:

עוד דבר, ;D

לא יודע אם אני אצליח בכלל, אני בקושי משחק, חלוד בטירוף ,אז לא זמן מתאים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]בכי[/glow]

בחור, אם התכוונת למה שאני חושב שהתכוונת אז דע לך שדגדגן הוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר במשחק הזה ואין לי שום ספק שהוא באמת עשה את זה, ואני בטוח שלעוד כמה מכאן. כשאתה התלהבת שקיבלת UAV הוא כבר ספר את הניוקים שלו שהגיעו למספר תלת ספרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, אם התכוונת למה שאני חושב שהתכוונת אז דע לך שדגדגן הוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר במשחק הזה ואין לי שום ספק שהוא באמת עשה את זה, ואני בטוח שלעוד כמה מכאן. כשאתה התלהבת שקיבלת UAV הוא כבר ספר את הניוקים שלו שהגיעו למספר תלת ספרתי...

:xyxthumbs:

tnx dude , באמת כיף לשמוע פרגון כזה ,לגבי HAVOC, אני לא הולך להיכנס לוויכוח ,חלילה, אני דווקא אשמח לשחק איתך, להראות לך קצת דברים חדשים, כל מיני אסטרטגיות, אולי תאהב, אולי לא, אבל אני מזמין אותך לשחק איתי, יהיה שמח !! ;D

guitarsuite

זה השם שלי בסטים, add me :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שרשמתי את זה בכדי שתקבל קצת דרבון ותרים סרטון ליוטיוב.

ולא חשבתי אפילו לאתגר אותך... אני חרא של שחקן.

פעם בעשרה משחקים אני בלתי ניתן לריסון :P

בכל אופן הוספתי אותך, כשתתחבר אעביר לך גם את אחי.

אולי נלמד כמה דברים ונתקן את היחס הריגות/מיתות בסטטיסטיקה האומללה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUCK

MASTERX INVITED ME TO A PRIVATE MATCH AND THE OWNER WAS A HACKER, I DIDNT FUCKING KNEW THATֱֱֱ AND NOW I AM FUCKING LEVEL 70!!!!!!!!!!!!!!!!! MASTERֱֱ YOU KNOW WE DONT LIKE TO BE LEVEL 70 IN PUFF ONE

SECOND

אני ראיתי את הפאקינג קפיצות וזה אבל חשבתי עושים את זה בשביל כיף!!!!!! לא בשביל פאקינג ואז התעצבנתי!!! אבל לא רציתי לצאת כי זה כיף, ועכשיו אין לי מה להפסיד, אז נשארתי ואז ראיתי שכתוב על המסך בגדול BONUS LAST PRESTIGE

ויצאתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...