Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 253 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת הגזמתם.

רוב המשחקים ששיחקתי היו דווקא בסדר. יש כמה צ'יטרים אבל זה לא כמות היסטרית.

אבל אנשים כבר הפכו פרנואידים לאללה, שבוע שעבר מישהו ממש "צרח" עליי באחד המשחקים שאני צ'יטר כי לכאורה אין לי רתע בתבור. אידיוט :facepalm:

ובאמת יש בעיה לשחק בקבוצות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לגבי הצ'יטרים זה באמת קצת מוגזם, לגבי קשיי התחברות זה מוגזם בגלל שהם לא התייחסו לזה מספיק, ולא כי הם התייחסו לזה יותר מדי (מוגזם מהכיוון של לא מספיק, ולא יותר מדי).

חוץ מזה-יש דרך להתחבר לשרתים אמריקנים? ממה שהבנתי הוא תמיד מחפש את הסביבות הגאוגרפיות הקרובות ביותר.

האם צריך לפתוח פורטים מסויימים בשביל זה, או שזה לא קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויותר מזה, חירבנו על משתמשי הPCכי...

להיות HOST בXBOX360 = אתה הבוס, אתה קובע, תבחר מפה, תעיף משתמשים.

להיות HOST בPC = שמע, אין לך הרשאות לעשות שום דבר, אתה יכול בנדיבות לצעוק "Vote to skip" אולי יקשיבו, אם החיבור שלך גרוע כולם יאכלו אותה ואתה תבעט החוצה, בהצלחה בהחיים האומללים שלך בדקות הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: דווקא זה די מספק שצועקים עליך שאתה צ'יטר..פעם הרגתי מישהו דרך קיר עם SP וFMJ והוא בכה שאני וולהאק...חבל שזה לא קורה לעיתם קרובות יותר.. ;D אגב למישהו יש מושג איך לקדם מהר את הbullet pentretaion kills זה לוקח לי יותר מדי זמן...אני עם FMJ וSP אבל לא יודע אולי יש מקומות ספציפיים שאתם מכירים שאנשים מתחבאים מאחורהם וכדאי לירות לשם..או כל טיפ אחר שיש לכם..זה ממש זוחל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט אתה תגיע לדרגה 70, יהיה לך AK47 ואז תוכל לעשות הרבה הריגות דרך קירות.

כך או כך, בכל מפה יש מלא מקומות לעשות את זה, בין אם זה בSCRAPYARD על גופי המטוסים כשיש בפנים אנשים, בין אם בFAVELA על האנשים שמתחבאים בתוך בניינים, יש מספיק.

אני אישית כבר מצפה להגיע לדרגה 70 בשביל הAK, אני ב69 אז אני מניח שזה יקרה היום, לגביי עוד פרסטיז' - לא נראה לי, שלושה זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאפילו עם הACR אני מצליח להרוג דרך קירות דיי בקלות, אבל באמת, כפי שדי ג'יי אמר, כשתקבל את הAK47 ההריגות איתו קלות ביותר, ז"א קשה לכוון כשאתה לא רגיל לנשק ,אבל כשאתה מכיר אותו כבר זה סיפור אהבה, ;D וה bullet pentretaion kills שלך ישלש את עצמו תוך שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע שמחתי ואז נזכרתי שאני בכלל רוצה את הBULLET PENETRATION KILLS בשביל הצ'אלנג'ים של הנשקים(40 לכל נשק) :facepalm: ;D זה הצוואר בקבוק של הצ'אלנג'ים! איך אפשר להשיג צ'אלנג'ים ככה!!!!! 40 הריגות דרך קירות...מה קרה מלחמה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבוד יום ההולדת שלי רציתי לקנות לעצמי את המשחק אבל אני רוצה לקבל חוות דעת מאנשים שקנו לגבי החוויה במולטי.

1. האם יש לאגים במשחקים?

2. האם המשחק יחזיק זמן כדי שהקנייה תיהיה כדאית?

חוות דעת נוספות יתקבלו בברכה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...