Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 151 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לוקח את מילותיי חזרה, ישראלים הם לא העם שמשחק הכי מגעיל. למעשה היום נפלתי לכזה שרת שישראל לידו היא ליגת האלופות שמחזיקה בתואר "שחקנים למופת" מ1948...

הוציא לי את כל החשק לשחק... שיחקתי נגד קבוצה שלמה של מטוליסטים. לא זאת לא הגזמה, 6 איש, כולם מטול + SCAVENGER ועוד במפה SKIDROW איפה שאין אזור בו אפשר לברוח מהמטול...

הייתי מבין אם הם היו משתמשים במטול למטרות הגונות אבל הם משתמשים אך ורק במטול!!!! הרגתי בחור עם סכין כי ניגמרו לו הפגזים במטול והוא חיפש תיק בשביל לקחת עוד פגז! WTH WRONG WITH THIS PEOPLE?

אני אומר ככה, אם גרין פיס יפסיקו את החלטורה שלהם עם "עולם נקי הוא עולם טוב יותר" למען "עולם ללא מטוליסטים הוא עולם טוב יותר"

אינפיניטי לדעתי עשו טעות אם הם חשבו שמטול הוא אחלה כלי להוריד קמפרים, בפרקטיקה כמעט ואפחד לא משתמש במטול למטרות אלו.

האמת שרציתי לרשום את זה גם ולא רק במטול של הנשקים אלא גם בRPGים לשימוש נגד אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטולים זה צרה במולטי. גם אם אתה נאלץ להשתמש בהם כי לא מפסיקים להרוג אותך עם מטול זה הורס את החוויה. מה גם שאני מטוליסט גרוע

בזמן האחרון זה הופך להיות ראשי אצל לא מעט שחקנים (מישהו מכיר את P3NG ? מטוליסט חריף :nixweiss: ) בגלל הקלות שימוש

שבו וההרג המהיר, אולי כדאי שיחשבו ב IW איך לסרס גם אותו (טעינה איטית להחריד, דיוק וכו)

כשמדובר באחד שניים מתוך קבוצה זה ניחא אבל כשקבוצה שלימה משחקת מולך עם מטולים אני מיד עובד לשרת אחר

(ואז פוגש אותם שוב :pissed: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק סורי ידידי שהתפוצצתי עליך, הייתי על רמת עיצבון גבוהה מאוד...

מישהו מכיר דרך לכבות את הצ'אט של המשחק (לא של הסטים, הצ'אט הכתוב) ?

צריך לפנות לIW במכתב מסודר, האנגלית שלי לא משהו אבל במכתב צריך להדגיש שהמטרה של המטול - "לעזור לשחקנים לא מנוסים להתאקלם" פוגעת בחווייה של שחקנים אחרים, אין ברצונינו להעיךף את המטול לעזזל מהמולטי, חלילה, אנו רק מבקשים להגביל את הנשק הזה בשביל שאם בקבוצה האוייבת יש יותר משחקן אחד שמשתמש במטול לשחקנים שאין מטול יהיה סיכוי לשרוד. לדעתי אם יעשו שבשיל להרוג עם מטול צריך שתי פגיעות (כמו עם מגן הפרעות) המשחק ישתפר פלאים.. גם עזרה לשחקנים נובים וגם טוב לכל השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהגזמנו , בקצב הזה נבקש שיגבילו כל שקיים ובסופו של דבר כל משחק נשב עם הקבוצה היריבה ונעשה מלחמת כריות (נושכי כריות שכמותכם!! ).

פשוט צריך להתחמק מהאנשים האלה ולשחק עם חבר'ה נורמלים.

רובם ילדים קטנים שחוזרים מביה"ס או משהו כזה , פשוט צריך לשחק מאוחר יותר (או לחילופין מוקדם יותר בבוקר ~10 בבוקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגביל את כל הנשקים? חס ושלום, על המטול מתלוננים עוד מימי COD4! אין גיימוד בו המטול אסור, וכשיש יותר ממטוליסט אחד בקבוצה המשחק ניהיה לא סביל.

כל שנייה להחליף שרת זאת לא אפשרות למשחק ששילמת עליו 60 דולר (טוב, היית אמור לשלם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד פה שמצליח לעצבן מטוליסטים ? :D

אני רואה את המטול מגיע אלי מרחוק \ מטווח בינוני (מטול מטווח קרוב לא מתפוצץ) ואני מספיק והתכופף ולתחמק, ואז אני פשוט קם והורג אותם :lol:

למרות שיש פעמים שאם הם מפציצים איזה אזור שהם חושדים שמישהו מתקמפר שם, זה יכול להיות מעצבן :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה נפלת על מטוליסטים לא מנוסים

אלא שבאים לך מקרוב יורים בתקרה והורגים אותך

BLAST SHIELD לא ממש עוזר

אבל ידידי לא הבנת את הפואנטה, תזכר בסיטואציות שאתה רץ במפה וניתקל בשני מטוליסטים, אחד פיספס ולא הרג אותך אבל השני עשה את זה...

אני אומר להגביל את המטול ללא יותר מ2 בקבוצה.

פאק, עוד פעם הפרוצניקים מצאו דרך לשחק במשחק בלי לקנות אותו...

אבל טוב שזה קרה אחרי חנוכה^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכפי שהגבילו את מס' הרימונים לאחד במקום שלושה ב-MW1, צריך להוריד את מס' הפגזים לאחד.

ונראה אותם מסתדרים אחרי שהם מפספסים את הראשון. :o

לדעתי הדבר הכי פאתטי זה משחק DOM עם קמפרים שלא מזיזים ת'תחת גם שהם לא שולטים בכל הנקודות.

אני פשוט שונא קמפרים שתופסים מקומות ממש טובים כמו על הגג של נק' A או C ב-HIGHRISER, שאין לי מושג אפילו איך הם הגיעו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...