Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אין לי בלינג, סו וואט?

מספיק תוסף FULL METAL JACKET

כוונת ברזל זה יותר ממספיק.

תחשוב שכשיש לך את הONE MAN ARMY, אתה יכול לגשת למגוון נשקים, כל סוגי הרימונים, ותחמושת בלתי מוגבלת (!)

אגב גם אני עדיין לא פתחתי את זה, אני בפרסטיז' עכשיו.

מאוד הייתי רוצה להשתמש ב-OMA או במשהו אחר, אבל הבעיה שלי היא שבלי מרתון אני מרגיש עגלה.

הספרינט נגמר בשניה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד השינוי.... אבל רק שתדע סימון, אנחנו לא מפסיקים להודות לך.... :-*

סתם על הדרך, הכרטיס מסך שלי כנראה מת.... :'( עכשיו צריך לממש אחריות ואני חושב שלא יהיה לי מחשב לכמה שבועות... (אני כותב מהמחשב שבבית של ההורים...) קיצר, יש פה איזה נשמה טהורה בסביבות רחובות שבמקרה יש לו איזה כרטיס PCI\PCI-E זרוק בצד??... אני אהיה אסיר תודה אם אני אוכל להשאיל אותו לשבוע שבועיים.... אם יש אדם כזה, אני אשמח אם תדבר איתי בפרטי.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד הייתי רוצה להשתמש ב-OMA או במשהו אחר, אבל הבעיה שלי היא שבלי מרתון אני מרגיש עגלה.

הספרינט נגמר בשניה וחצי.

כמובן שיש הקרבות, וגם אני מת על המרתון, זה הPERK הראשון שאני ישר עושה לו PRO, רצתי יותר מ50 מייל.

אבל התועלת היא כל כך גבוהה שאני פשוט לא יכול לתאר את זה.

כשיש לי את הONE MAN ARMY, אני יוצר גם קלאס לDOMINATION שכולל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מקדם את הPERK, הוא מקבל מצב מתקדם שכולל פיצ'רים חדשים

לדוגמא:

STOPPING POWER, במצב סטוק הPERK הזה מגביר את עוצמת הכדורים.

לאחר שמשתמשים בPERK הזה ועולים איתו כמה רמות, הוא מקבל מצב PRO. מצב הPRO מוסיף עוצמת ירי נגד רכבים\תמיכה אווירית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע?

זו רשימת השינויים:

Fix for a case where games get stuck with "Download starting..."

Improved the 7 Jump List. Added more MRU apps, added a link for Servers and decreased the amount of screen real estate it uses

Fixed in-game overlay sometimes not drawing textures correctly in OpenGL games

Improved support for future Steamworks features

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זו לא רשימת העדכונים של MW2 אלא זאת של STEAM...

משום מה , אי אפשר לראות את מה שתוקן במשחק...

עריכה:

זה מהטוויטר של באולינג:

PS3 patch just went live! Includes the Akimbo 1887s re-balancing, fix for Prestige hack, & fix for Public "private" Match. 360/PC soon

וגם זה:

The Xbox 360 version will be getting the same, just waiting on ETA on it's release. gets same plus fix for hacked textures & altered IWDs
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד השינוי.... אבל רק שתדע סימון, אנחנו לא מפסיקים להודות לך.... :-*

סתם על הדרך, הכרטיס מסך שלי כנראה מת.... :'( עכשיו צריך לממש אחריות ואני חושב שלא יהיה לי מחשב לכמה שבועות... (אני כותב מהמחשב שבבית של ההורים...) קיצר, יש פה איזה נשמה טהורה בסביבות רחובות שבמקרה יש לו איזה כרטיס PCI\PCI-E זרוק בצד??... אני אהיה אסיר תודה אם אני אוכל להשאיל אותו לשבוע שבועיים.... אם יש אדם כזה, אני אשמח אם תדבר איתי בפרטי.... ::)

איזה מעצבן גם לי זה קרה.

בדיוק אני עומד לתת headshot לאחד ואז המחשב קפא,עשיתי restart והכרטיס מסך הלך לעולמו.

איפה נמצאים כל השמירות של המשחק?,אני רוצה לגבות למקרה הצורך.

אני מקווה שאני אחזור מוקדם ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...