Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 104 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם בכיינים וכנראה גם נובים כי זאת ממש לא בעיה להתגונן מפני riot shield ולהרוג מישהו שיש לו את זה.

נכון זה לא ממש בעיה להרוד אותם

אבל הנשק הכי אפקטיבי זה רימון סמטקס

ויש גם את הפלאש גם עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מבסינגל לא השתמשתי אף פעם בריוט שילד. אולי כשאני אחזור הביתה יותר מאוחר אני אנסה..ומטול ניסיתי היום במולטי,וגם לא כזה כיף..אני נצמד בשמרנות לתבור ולסכין.

ובפינת שאלת הקידבג:יש בעיה בלשים את הפרק שזורק רימונים כשאני מת? הרי מי שמודע לזה לא יפול בפח..פשוט צריך להמשיך ללכת.לא רוצה לצאת לא ספורטיבי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק ידידי, עם מטול ומרטי אני מסכים, למה? כי ממש קל להרוג איתם.

אבל שילד? ביחייאת, אם אתה לא קמפר הסיכוי שאתה תהרוג אותי עולה פי כמה על הסיכוי שאני אהרוג אותך. כמו כן לא ניתן להתקמפר עם השילד וסמטקס אחד הורג את נושא השילד, לעומת זאת נושא השילד צריך לדפוק בך את השילד פעמיים, בזמן הזה אתה יכול לעקוף אותו 20 פעם ולתקוע לו סכין בגב.

ואיך לעזזל ניתן להחשיב סכין זריקה לכלי של נובים? בו ניראה אותכם פוגעים איתה במישהו שזז כל שנייה ואז נדבר על נוביזם... ההגדרות שלכם עוברות ת'גבול ומתחילות לרמוז על קירבה מרוקאית. לא בהכרך כל אדם שהרג אתכם בדרך לא רגילה הוא נוב. אני יודע שזה מעצבן שמישהו שמשתמש במשהו שאתה מחשיב כנשק "נחות" הורג אותך (חח יצאתי גזען נשקים), אבל גם אתה יוצא לא פחות נוב, כי הנשק שלך יותר "אצילי" מנשקו של הנוב שהרג אותך, ולמרות זאת- הוא הרג אותך.

האם תאשים צלף שהרג אותך מטווח של קילומטר?

האם תאשים אחד עם שוטגאן שהרג אותך בתוך חדר מטר על מטר?

התשובה צריכה ליהיות -לא.

מדוע? כי המשחק נותן לכל אחד להשתמש ביתרונותיו נגד האויביים. זה שניכנסת לאזור בו לצלף או לשוטגניסט (או לבחור עם המגן או לבחור עם סכין ההטלה) יש יתרון זאת אשמתך בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..כן גם אני לא הבנתי מה הביג דיל נגד סכיני זריקה.

אין על "קרב סכינים"! חבל שהינו צריכים להפסיק באמצע..

מכל מקום כל הכבוד על הנאום מקסים..לא היתי מנסח את זה טוב יותר בעצמי(אבל בטח היתי מנסח ארוך יותר) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריוט שילד דווקא ממש לא מפריע לי, הבעיה היחידה להרוג כאלה שרצים איתו היא כשהם מלווים בכוחות נוספים.

אבל זה עדיין לא הופך אותו לנשק נובים, אלא לנשק שאפשר להשתמש בו בחכמה.

אבל המטולים האלה האלה, זאת פשוט המכה הלא כתובה.

לא מספיק שיש לאנשים את ה-M203 בנשקים שלהם, הוסיפו עכשיו גם את ה-Thumper הזה.

אין לי בעיה כשמשתמשים בנשק לשימוש טקטי, כמו להפציץ חדר שאתם יודעים מראש שהוא קן צרעות, אבל ה-Abuse ששחקנים עושים עם הנשקים האלו הוא נוראי.

יכול להיות שהיו צריכים להאריך את זמן הטעינה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שחושב ש-Riot Shield הוא לנובים- אולי כדאי שתנסו לשחק איתו בעצמכם ותראו שזה לא כ"כ קל.

שחקן טוב יצליח להוציא מזה את המיטב, בניגוד לנובים של המטול שמשתמשים בו בגלל חוסר יכולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...