Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 526 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

gman אני לא מסכים איתם שהמשחק מת. אולי הם כבר שיחקו איזה 30 יום, ולהם הוא מת. אבל אתה משחק איזה 100 שעות, אתה יכול להמשיך להינות.

כמובן שזה ענין אישי, לי נמאס לאחר כ80 שעות.

האמת שאני קרוב יותר ל-200 שעות ולא נראה לי שהולך להימאס עלי בקרוב :)

יש עוד הרבה Challenge-ים שצריך לסיים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה קורה ח'ברה?

כמה ממכם עדיין לא רכשו את חבילת המפות החדשה?

כסף קטן תמורת שעות נוספות במשחק.

לא כדאי לכם לקנות, הישראלים חסכנים, אחרי זה תדפקו בפאבליק לא תוכלו לשחק עם ישראלים במפות הרגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר

בגדול הוא אומר שלא נצליח למצוא יותר מידי משחקים טובים עם המפות החדשות, משמע אין יותר מידי שחקנים ישראליים שקנו את החבילות, כל זה מוביל ללאגים, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הוא אומר שלא נצליח למצוא יותר מידי משחקים טובים עם המפות החדשות, משמע אין יותר מידי שחקנים ישראליים שקנו את החבילות, כל זה מוביל ללאגים, זה הכל.

אני יכול להעיד שיש משחקים טובים , נכון , זה לא תמיד עם ישראלים , אבל אם יותר ויותר אנשים יקנו את החבילות , כמובן שהמצב יהיה עוד יותר טוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לכם לקנות, הישראלים חסכנים, אחרי זה תדפקו בפאבליק לא תוכלו לשחק עם ישראלים במפות הרגילות.

זה בדיוק הקטע :lol:

לא לשחק עם ישראלים !!! ;D ;D

יש לי את חבילת המפות השנייה שיותר נפוצה, ואני לרוב מוצא משחקים בפינג 80, בעיקר במפות החדשות.

לא סובל מלאגים, וזה בחלט החזיר כיף מסויים למשחק D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוציא 30 דולר על החבילות מפות האלה שגם לא נותנות לך לשחק בהן נורמלי ולבחור את המוד הרצוי אלא רק בצורה רנדומלית?(אם הבנתי נכון..)

תוסיף עוד 70 שקל או לא יודע כמה זה יעלה בקבוצתית בפורום ותקנה כבר את בלק אופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוציא 30 דולר על החבילות מפות האלה שגם לא נותנות לך לשחק בהן נורמלי ולבחור את המוד הרצוי אלא רק בצורה רנדומלית?(אם הבנתי נכון..)

תוסיף עוד 70 שקל או לא יודע כמה זה יעלה בקבוצתית בפורום ותקנה כבר את בלק אופס.

זה לא מדויק , המפות החדשות נמצאות בכל המודים , בנוסף יש מוד שאתה יכול לשחק רק במפות החדשות.

בכל מקרה , 30 דולר זה מחיר מצחיק לתמורה שאתה מקבל. לפי דעתי , שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק , המפות החדשות נמצאות בכל המודים , בנוסף יש מוד שאתה יכול לשחק רק במפות החדשות.

בכל מקרה , 30 דולר זה מחיר מצחיק לתמורה שאתה מקבל. לפי דעתי , שווה כל שקל.

עם כל החרא שהם מאכילים אותנו (או אתכם..), 30 דולר זה מוגזם. 5 דולר להכל זה עוד איכשהו סביר, וזה לא שיש בעיות כלכליות או משהו אבל רק על העקרון של "למה לעזעזל לשלם להם שיש להם כזה יחס ומערכת גרועה?"

לא חשוב, לך לעמוד 300-700 יש שם חפירות על זה.

עזבו אתכם, תראו את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=HLw9TX9sKIU

אותי זה שיכנע בגדול, ועוד לחשוב שכל זה ילווה בשרתים יעודיים, perfect?

FTW!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל החרא שהם מאכילים אותנו (או אתכם..), 30 דולר זה מוגזם. 5 דולר להכל זה עוד איכשהו סביר, וזה לא שיש בעיות כלכליות או משהו אבל רק על העקרון של "למה לעזעזל לשלם להם שיש להם כזה יחס ומערכת גרועה?"

לא חשוב, לך לעמוד 300-700 יש שם חפירות על זה.

FTW!! :D

אני לא יודע על איזה יחס אתה מדבר ועל איזה מערכת גרועה אתה מדבר.

אולי אני נוב , אבל לי זה הרבה יותר נוח מ- COD4 שהייתי חייב את XFIRE רק בשביל למצוא שרתים נורמלים , פה הרבה יותר קל למצוא משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...