Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 523 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חכיתי לתגובה שלך והנה התשובה שלי.

אני חוטף טיוב אני מזהיר, טיוב שני שאני חוטף זה הסוף של הקבוצה השניה. ולצערי סלקציה אני לא יכול לעשות

אני לא מתכוון להיות יפה נפש ולסבול בשביל צדק יבש, זה כבר ממזמן אמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה.

בתיאוריה כל המילים שלך טובות רק שאני ממש לא סגור אם היה מישהו עם טיוב בקבוצה שלי, להזכירך שיחקתי איתם 3 וחצי סיבובים. אף אחד לא שלף טיוב, לאף אחד לא היה טיוב, פתאום הופיע טיוב?

נניח והיה טיוב אחד או 2, עברת לשחק מגעיל ברמות הזויות, ילד FXP שרץ עם מטול בתור ראשי. עוד מישהו אצלכם התחיל לרוץ עם אקימבו G18+משתיקים. ממש רמה.

אם אתה רוצה לצאת נגד מטולים ואקימבואים וקאמפרים וצ'יטרים ומה לא הכל טוב ויפה. ברגע שאתה עושה את זה בגישה של "אני נגד אבל אם מישהו עושה לי אז גם לי מותר" זה צביעות וזה הופך אותך להרבה יותר גרוע מאותם ילדים בני 15. הם לפחות לא מנסים לשחק אותה כאילו אכפת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה.

בתיאוריה כל המילים שלך טובות רק שאני ממש לא סגור אם היה מישהו עם טיוב בקבוצה שלי, להזכירך שיחקתי איתם 3 וחצי סיבובים. אף אחד לא שלף טיוב, לאף אחד לא היה טיוב, פתאום הופיע טיוב?

נניח והיה טיוב אחד או 2, עברת לשחק מגעיל ברמות הזויות, ילד FXP שרץ עם מטול בתור ראשי. עוד מישהו אצלכם התחיל לרוץ עם אקימבו G18+משתיקים. ממש רמה.

אם אתה רוצה לצאת נגד מטולים ואקימבואים וקאמפרים וצ'יטרים ומה לא הכל טוב ויפה. ברגע שאתה עושה את זה בגישה של "אני נגד אבל אם מישהו עושה לי אז גם לי מותר" זה צביעות וזה הופך אותך להרבה יותר גרוע מאותם ילדים בני 15. הם לפחות לא מנסים לשחק אותה כאילו אכפת להם.

אני נותן יותר כבוד לאדם שמתמש עם G18 אקימבו מאשר לבן-אדם שמשתמש בטיוב, מצטער אבל DIO ניצח בוויכוח הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה.

בתיאוריה כל המילים שלך טובות רק שאני ממש לא סגור אם היה מישהו עם טיוב בקבוצה שלי

בחור בשם ImpossibLe

אני מכיר טוב טוב את הסיבות שלי, ושוב. אני לא מעז ולא אשלוף טיוב בחיים לפני שהפציצו אותי.

ושוב לגביי מה זה הופך אותי באמת שאני שם על זה קצוץ. אני לא מתכוון לגדל שיערות לבנות בשביל צדק במשחק הזה. ברגע שעושים לי מבוא לגהינום אני עושה להם סיכום לגהינום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר התבגרתי ואני הפסקתי לבכות משטויות שעושים לי במשחק. אני לוקח את מה שהיה כעס ומנווט את זה לכיף.

לגביי טון התגובות שלך אני באמת מציע לך קצת להוריד אותם. אני לא קורא מילות גנאי ו"עצות" כאלה לאף אחד. להזכירך אנחנו עדיין בHWZONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איגור, למה ככה אחי? מה הבעיה עם איך ששחקנו?

אולי דיג'י סתם שם מטול כי אותו הרגו עם מטול, למרות שגם אותי לא מעט פעמים , אבל שיחקנו הוגן, אמנם דיי רצחנו אתכם אבל שיהיה :-*

בכל מקרה, אני זוכר שבכית על שאטגן ,כתבת "חלאס SPAS" ,זה לא קצת מוגזם?

בלי קשר אלייך ,זו כבר תופעה שנהייתה במשחק הזה,

noob spas

noob ump

noob intervention

noob nuker

noob pro player :silly:

הכל נובי היום ,זה משהו.. :bash::s07::nono::pissed::nixweiss::sleep::kopfpatsch::jump::facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...