Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 403 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד"א, השתמשתי קצת ב FAL-וואו, OMG, רובה אכזרי, הורג ב-2 יריות כמעט מכל מרחק, גם לא צריך לירות מהר, רק מדוייק. headshot אחד הורג. פשוט רובה מעולה. אגב אני גם מת על ה M4A1, גם כן אחלה של רובה לכל טווח (לטווח רחוק מומלץ ACOG או אפילו טרמי).

ברוך הבא! ידוע שהפאל מעולה, כאשר אתה צריך לפצות על יריה בודדת שיש לו. אבל אגב, בשביל להרוג בשתי יריות צריך לדייק, אצלי זה לרוב שלוש.

נ.ב.

היה טוב אם היינו עושים בתחילת הדיון טבלה עם כל המעלות והחסרונות של הנשקים, מהזוית שלנו, השחקנים. לא כמו הטבלה הרשמית שלא כל כך נותנת את התחושה של הרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוק חמישי, מפה: subase, עם RPD, ב ground war TDM, את האמת היה ממש קל, צ'יק צ'ק הריירים, צ'ופר וניוק, היה לא יותר מ-4 דקות. כבר אני בקושי רועד בצ'ופר ;D

אה והתוצאה הסופית הייתה 35/1.

zmntnzymqwiy.png

משום מה יש לי ניוקים רק ב rundown, wasteland ו subase (ב SUB 2, RUN 2, WASTE 1). :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשמשחקים עם טמבלים שלא מתחבאים ולא מורידים את המסוקים...

כל פעם שאני מתקרב למצב הזה, או שההארייר לא הורג אף אחד או שישר מישהו הורג אותי מאחורה הריגה לפני ה-AC

שאלה קטנה, קורה לכם שבסוף משחק הוא מעיף אתכם החוצה?

רואים את כל הלוח סיכום משחק עם הניסיון והשטויות אבל אתה בחזרה בתפריט של ה-Find Game.

גם זה רק לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל במקום להוציא כסף על STIMULUS והMAP PACK הבא שיצא, לא שחסר לי כסף, אבל אני מעדיף לחכות לבטא של BLACK OPS שאני נורא מקווה שנקבל גם בPC ואולי בכסף שהייתי יכול לבזבז על שני הMAP PACKS לMW2 אני ארכוש בסופו של דבר את BLACK OPS כדי לחזור לשגרת DEDICATED SERVERS וכו'... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשמשחקים עם טמבלים שלא מתחבאים ולא מורידים את המסוקים...

כל פעם שאני מתקרב למצב הזה, או שההארייר לא הורג אף אחד או שישר מישהו הורג אותי מאחורה הריגה לפני ה-AC

שאלה קטנה, קורה לכם שבסוף משחק הוא מעיף אתכם החוצה?

רואים את כל הלוח סיכום משחק עם הניסיון והשטויות אבל אתה בחזרה בתפריט של ה-Find Game.

גם זה רק לי?

בעיית ההרייר שמורידים מוכרת לי מאוד, כבר למדתי לשים אותם במקום שתמיד יביא לי מינימום הריגה או שניים, אם הם מתעצלים להוריד אז יופי. ובצ'ופר לפעמים אני טיפה יורה לשטחים ריקים רק כדי לראות אם אני פוגע במשהו, לרוב אני פוגע בכל מיני אנשים שמנסים להוריד אותי. הטריק זה לשים לב מאיפה יוצאים הטילים ומהר לירות לשם לפני שהטיל יגיע אלי.

ו exen, אתה לא שם לב שזה בכלל לא דגדגן? סתם מישהו אחר שבכלל משחק ב ::)

ד"א דגדגן, יש לך טיפ לסמטקסים? אולי ב 1-5 אני הורג מישהו, וב 1-10 הורג שניים. איך כל תחילת סיבוב אתה עושה triple kill? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...