Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 267 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, מה הקטע במשחק הזה (המולטי), רק רצים ויורים כמה שיותר מהר. זה מתחיל לשעמם צ'יק-צ'ק (המשחק אצלי שבוע). אני לא מבין איפה ההנאה?!

מהאתגר להיות טובים יותר , לפתוח נשקים חדשים - ובכללי להיות הכי טובים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם .... פשוט עצוב איך שהם הרסו את המשחק :angryfire:

קחו לדוגמה אותי, רוב הזמן לא הייתי כזה אחד שקונה משחקים .. עד שהגיע COD4 משחק ש"קנה" אותי, לא הפסקתי להנות ממנו אבל

הייתי צריך לעשות שמיניות באוויר כדי למצוא כל פעם שרתים פרוצים ועידכון לגירסאות שהיו מוציאים.

ואז נשבעתי שאת המשחק הבא שלהם אני קונה גם אם העולם יגיע לקיצו ... והנה זה קרה, קניתי ואכלתי בתח* כמו כולם

והדבר היחיד שאני מתנחם בו הוא הרבה אנשים מהפורום כאן בתור חברים, אנשים כמו סיימון, דאדגן וסנייפר שאיתם זה תענוג אמיתי לשחק

זה לא ייאמן כמו זה שונה מלשחק לא עם הקלאן של S6, עד שנכנסים לאיזה חבורה מפגרת של ילדים שחושבים את עצמם .

מצטער אם נשפכתי יותר מידי :hat:

הייתי חייב לפרוק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יצא עידכון ממשק (UI) חדש בעידכון בטא של המשחק (Setting > Account > Beta Participation)

מי שרוצה לעדכן מחוייב להתקין ידנית ולעשות ריסט, ההתקנה לחייב אותכם לעשות Reinstall למשחק -

ככה שלמי שאין את הדיסקים קחו בחשבון שיום שלם יקח לכם להתקין מחדש את המשחק. (עם דיסקים זה בערך 8 דקות)

קצת :

:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...