כמה מעלות נחשב חום בצבא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מעלות נחשב חום בצבא?

o07

Recommended Posts

זה לא כזה מסובך... אם אתה בבסיס קבוע תלך לרופא כשאתה בריא ותבקש שימדוד חום ויכתוב. תעשה את זה פעמיים שלוש.

אם תבוא אליו אחרי שנה עם חום גבוה במעלה וחצי, גם אם זה 'רק' 37.8 אז אם הוא יידע שמשהו לא בסדר.

כמובן שהוא צריך להיות בן אדם הגיוני, אבל אפילו בצבא רופאים בד"כ מספיק הגיוניים בשביל זה.

אני פשוט חייב לדעת - אתה מדבר מנסיון, או שזה סתם תאוריות מעניינות? יצא לך לראות רופאים צבאיים הגיוניים (קבועים, לא מילואימניקים)? יצא לך לראות רופאים צבאיים בכלל?

מהנסיון שלי עצם הרעיון שרופא צבאי יקבל אותך כשאתה בריא, ועוד פעמיים-שלוש, מעלה חשדות שלא ראית בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי בצבא 4.5, שנים. וכן, ראיתי רופאים צבאיים. יותר מאחד, יותר משניים (כן גם יותר משלושה וכו').

אם אתה במקום קבוע ויש לך רופא יחידה קבוע אתה יכול לעשות את זה בלי בעיה. ביחידות קטנות זה בכלל פשוט כי כולם מכירים, ואם אתה בסדר ולא עושה בעיות ולא משקר ולא בא כל שבוע לרופא, אז הרופא יידע שאתה בסדר ויאמין לך (אם הוא חרא בן אדם לא יעזור כלום כמובן...).

כל סיפורי האימה על רופאים צבאיים מוגזמים לגמרי. סבבה, הייתי אצל רופא במרפאה אזורית בג'וליס עם גב שרוף עם שלפוחיות ואפילו ב' לא קיבלתי - ישר לשמירות באותו יום. ברור שיש אנשים חארות. אבל מצד שני, הייתי אצל רופא בשביל לקבל כדורים לגרון כי כאב לי קצת, וקיבלתי 3 גימלים בלי שביקשתי, כי "נראה שמתפתחת דלקת גרון, שב בבית, תנוח".

יש מהכל. ברור שבמקום שכוח אל עם 1000 איש וחצי רופא זה יהיה בעיה. אבל לפי איך שהבחור מדבר והעובדה שהוא עונה פה כל איזה יומיים הוא בבסיס פתוח... יש מלא סניפים של ביקורופא, יש מספיק מרפאות אזוריות וגם יש רופא יחידתי כנראה.

שום דבר לא מובטח, אבל כדאי לנסות, ואם תיפול על רופא סביר יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...