כמה מעלות נחשב חום בצבא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מעלות נחשב חום בצבא?

o07

Recommended Posts

כי אין נהלים מסודרים וזה תלוי בבנאדם. באחד הבסיסים שיצא לי להיות בהם היה במשך שבועיים או משהו כזה רופא מילואימניק שלא אהב את ההצבה והכריז "שביתה איטלקית" מסוג חדש - הוא פשוט נתן 3 ימי גימלים לכל מי שבא אליו בלי שום קשר לבעיה וברוב המקרים אפילו בלי לבדוק את החייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סביר אבל לבניח שלבנאדם שיש חום יבוא לרופא עם קצת הצגות כמו יש לי כאבי גרון ושרירים וכו'...ואם יתגלה שיש לו 38 מעלות רוב הסיכויים שהרופא יגיד לו קח גימלים כמה ימים כי הרי אי אפשר באותו רגע לדעת אם זה אכן וירוס או לא ..רופא יעדיף שבנאדם יקח כמה גימלים ולא ידביק את כל השאר אבל אצל רופאים צבאיים לא תמיד ההיגיון עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מסובך... אם אתה בבסיס קבוע תלך לרופא כשאתה בריא ותבקש שימדוד חום ויכתוב. תעשה את זה פעמיים שלוש.

אם תבוא אליו אחרי שנה עם חום גבוה במעלה וחצי, גם אם זה 'רק' 37.8 אז אם הוא יידע שמשהו לא בסדר.

כמובן שהוא צריך להיות בן אדם הגיוני, אבל אפילו בצבא רופאים בד"כ מספיק הגיוניים בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

34.5 , אתה חיזר ?

או שאתה בן אדם שנוטה להגזים בלשון המעטה?

חח האמת כמו שהבחור ^ כתב זה ככה בחורף. בקיץ זה על מקסימום 36.0 ולרוב 35.5... זה ככה מגיל 12-13 האמת, גם אני נבהלתי בפעם הראשונה שיצא לי כלכך נמוך ורצתי לבדוק עם מכשירים אחרים, אבל גם עם כספית זה יוצא ככה אז מסתבר שאני לא מגזים, למרות שזה דיי מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך היום לביקור רופא אם אתה יכול.

הרבה יותר קל להוציא אצלם גימלים מאשר בבסיס.

שמעתי שבראשון (אם אתה גר באזור) שווה לנסות.

תגיע אליהם עם החום, קצת הצגה של חולשה ורוב הסיכויים שתקבל שלושה גימלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...