שכנים אלימים וגסים, מה עושים? כלום. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנים אלימים וגסים, מה עושים? כלום.

Guy950

Recommended Posts

גם עליי נפלו שכנים חרא, זורקים זבל באותה הקומה [רואים 2 שקי פח באמצע המסדרון שהם שמו]

כול לילה מוציאים את הכלב שלהם למרפסת [שנמצא כ6 מטר מהחדר שינה שלי] והכלב נובח כול הלילה

כול הזמן מטרידים באינטרקום [לשכוח מפתח כול יום פעמיים לפחות זה לא הגיוני]

אבל הכול השתנה שיום אחד יצאתי למסדרון בכול העצבים שלי שאגרתי במשך איזה חודשיים

התחלתי לקלל אותם ולאיים עליהם שאני יפנה למשטרה על הטרדה שמבוצעת על בסיס יומי בנוסף לכלב שנובח כול הלילה

כשבחוזה הדירה כתוב במפורש שאסור לדיירים הבניין להכניס חיות

ממש אנשים שמתנהגים כמו קופים בורים, וכול פעם שאתה מנסה לדבר בנחמדות הם אומרים "בסדר זה לא יקרה שוב" רק כדי

לגלות שעוד כ6 שעות הם יחזרו לעשות את זה

עכשיו בכול פעם שמישהו רק מעז ללחוץ על כפתור האינטרקום שלי יודע שהוא בסכנה שאני יתלונן עליו ובנוסף לזה יתחיל לצעוק עליהם מול כול

המשפחה שלהם רק כדי שיפנימו עד כמה ההתנהגות שלהם מפגרת :s07:

ובכלל ברצינות אני מדמיין את עצמי לוקח קלצ'ניקוב ומרסס בכולם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשרוף להם את הדירה

מה אתה חושב על זה ?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1121849.html?more=1 ?

חחח היה לי שכן לפני שנה בערך שהיה חונה את האוטו שלו בצורה כזאת שהיה תופס 2 חניות עם האוטו שלו(פיג'ו 206 :|)

והערתי לו כמה פעמים ולא קלט

אז אני ואחי החלטנו פשוט לפנצ'ר לו איזה גלגל או שתיים ועשינו את זה לא שזה עזר בעניין החנייה אחרי החלפת הפאנצ'רים אבל עדיין קצת למרר לו את החיים תמיד עושה טוב בלב.

מה שאני אומר פה זה שתמיד כיף למרר לשכן את החיים אם הוא עושה לך את זה ::)

א. אתה יודע שביצעת עבירה פלילית וכרגע למעשה הודאת בה ?

ב. שתמיד כיף למרר לשכן את החיים ?!?!?!??!?! אתה ממש רפה שכל !

ראיתי את כל העונות של CSI ..

אם אתה רוצה שאני יעלים אותם, דבר איתי בפרטי :xyxthumbs:

עוד אחד מצחיק. CSI היא למעשה תוכנית תעודית שמתארת את המציאות ב100% ! אולי עדי שיעזור לו מישהו שראה את כל העונות של battlestar galactica ?

רק אני מופתע מזה שהוא אמר שהם נכנסו לו לבית בכוח והוא לא עשה כלום ?

אני מזמן הייתי נופל על השכן מכות

אני חושב, וברצינות הפעם, שיש סעיף בחוק נגד כניסה לשטח פרטי ללא אישור (גם אם לא למטרת ביצוע עבירה).אולי כדאי ללכת ולברר אם אפשר לעשות משהו בנידון במשטרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב על זה ?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1121849.html?more=1 ?

א. אתה יודע שביצעת עבירה פלילית וכרגע למעשה הודאת בה ?

ב. שתמיד כיף למרר לשכן את החיים ?!?!?!??!?! אתה ממש רפה שכל !

עוד אחד מצחיק. CSI היא למעשה תוכנית תעודית שמתארת את המציאות ב100% ! אולי עדי שיעזור לו מישהו שראה את כל העונות של battlestar galactica ?

אני חושב, וברצינות הפעם, שיש סעיף בחוק נגד כניסה לשטח פרטי ללא אישור (גם אם לא למטרת ביצוע עבירה).אולי כדאי ללכת ולברר אם אפשר לעשות משהו בנידון במשטרה ?

רואים שאף פעם לא נאלצת להתמודד עם מצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרוקן את שקית שואב האבק על הכביסה שלהם

שים להם בצילנדר של הדלת באוטו ובבית דבק 3 שניות.... על אחריותך !

תנגן מיזרחית בכל שעה מותרת ובעוצמה גבוהה.

שאתה עוזב את המעלית תילחץ על הכפתורים של כל הקומות הקומות מה יש שיחכו קצת !

הכל על אחריותך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד בסוף זה יגיע ששתי הצדדים מבינים שהם נלחמים בעצמם והדרך היחידה לחיות בשלווה זה להגיע לפיתרון...

תלמד שסכסוך עם השכנים ברוב המקרים מוביל רק לבעיות ותמיד עדיף לעשות שלום מאשר להסתכסך.

סביר להניח שהאינטרס של שתי הצדדים לחיות בשקט ובשלווה אז עדיף שכל אחד יפטר מהאגו ויניח לסכסוכי העבר ופשוט תעשו סולחה.נכון שיש אנשים ששמים פס ולא מודעים לסביבה שבה הם חיים ואכפת להם רק מעצמם..אבל זה למה שהם רגילים לריב ולהסתסכך עם השכנים.

עזוב אותך צו הרחקה וכל מיני דברים של אשכנזים זה לא פועל ועדיף לא להשתמש בזה...אם כמה שכנים יבואו אליו ויסבירו לו במילים קשות פחות או יותר שהוא פשוט חרא של בנאדם לאורך זמן סביר להניח שהם כבר יבינו שהם פשוט בלתי נסבלים.

אני אישית תמיד מעדיף לפתור סכסוך עם שכנים בדרך טובה שתשרת תאינטרסים של שני הצדדים מאשר לשחק במשחקי חתול ועכבר..כמה שהאנשים שם טיפשים ובורים ברגע שתדבר איתם תבין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את כל העונות של CSI ..

אם אתה רוצה שאני יעלים אותם, דבר איתי בפרטי :xyxthumbs:

לול. אני מעריץ ענק של CSI, אבל אני לא צריך לטרוח להחביא ראיות אם אני עושה פשע, כי המשטרה שלנו או בכללי בכל העולם לא מתוחכמת כמו בסדרה. הם בסופו של דבר עושים את העבודה שלהם-רק אחרי איזה שנתיים במקום יומיים כמו בסדרה.

רק אני מופתע מזה שהוא אמר שהם נכנסו לו לבית בכוח והוא לא עשה כלום ?

אני מזמן הייתי נופל על השכן מכות

להיכנס לשטח פרטי של מישהו ללא רשותו זאת עברה פלילית, אבל לצערנו במדינתנו הקטנה אם אתה מכסח לפורץ את הצורה, בסופו של דבר יזכו את הפושע במשפט על שטויות בסיסיות. מה שעשינו כשהם נכנסו לדירתנו בלי רשות זה בעיקר דחיפות ואיומים ואז בסופו של דבר טרקתי את הדלת על הפרצוף של השכן. אני מתכוון שהדלת פגעה בו חזק :lol

חבל שלא שבר את האף האידיוט.

ברמת העיקרון אנחנו יורדים לרמה שלהם בכך שאנחנו גם מאמללים אותם, אבל משתדלים לא לרדת לרמה שלהם. האנשים האלה הם אידיוטים מצויים שמאיימים הרבה אבל לא עושים הרבה, וכל זה בגלל הבת שלהם שהיא היחידה שם שבכלל סיימה בית ספר לכן היא חושבת שהיא גאון הדור. אבל בסופו של דבר בכל תחום הם הפסידו לנו, בכל מריבה וסכסוך בסופו של דבר אנחנו אלה שניצחו אותם כי זה פשוט מאוד, יש לנו תמיכה של 90% מהבניין וכולנו רק רוצים להעיף אותם! חבל שאין חוק שמאפשר לך לדרוש מאחרים לעזוב אם יש רוב שמתנגדים לגור עם הדיירים.

אבל מה שהיא מצחיק אותי בכל זה, זה שהבת שלהם שהיא חושבת שהיא גאונה באמת מפגרת, נמאס לה ליהיות "חכמה" והתחילה לקרוא לנו אשכנזים לבנבנים :facepalm:

תמיד בסוף זה יגיע ששתי הצדדים מבינים שהם נלחמים בעצמם והדרך היחידה לחיות בשלווה זה להגיע לפיתרון...

תלמד שסכסוך עם השכנים ברוב המקרים מוביל רק לבעיות ותמיד עדיף לעשות שלום מאשר להסתכסך.

סביר להניח שהאינטרס של שתי הצדדים לחיות בשקט ובשלווה אז עדיף שכל אחד יפטר מהאגו ויניח לסכסוכי העבר ופשוט תעשו סולחה.נכון שיש אנשים ששמים פס ולא מודעים לסביבה שבה הם חיים ואכפת להם רק מעצמם..אבל זה למה שהם רגילים לריב ולהסתסכך עם השכנים.

עזוב אותך צו הרחקה וכל מיני דברים של אשכנזים זה לא פועל ועדיף לא להשתמש בזה...אם כמה שכנים יבואו אליו ויסבירו לו במילים קשות פחות או יותר שהוא פשוט חרא של בנאדם לאורך זמן סביר להניח שהם כבר יבינו שהם פשוט בלתי נסבלים.

אני אישית תמיד מעדיף לפתור סכסוך עם שכנים בדרך טובה שתשרת תאינטרסים של שני הצדדים מאשר לשחק במשחקי חתול ועכבר..כמה שהאנשים שם טיפשים ובורים ברגע שתדבר איתם תבין יותר.

אין לנו להסתכסך עם אנשים מהסביבה שלנו, אנחנו רוצים לחיות בשקט. כבר מספר פעמים פנינו אליהם ודיברנו איתם ברוגע, וכמו שאמרת - ויתרנו על האגו שלנו בשבילם".

דיברנו איתם וגם שאר דיירי בניין דיברו איתם במטרה להרגיע את הרוחות. אבל שוב, אלה משפחה של אידיוטים מצויים. בגלל שהם ראו שכולם ויתרו על האגו שלהם וויתרו על עצבים, הם התחילו להתנהג כמו מלכים וזה הוביל לתוצאות אחרות של רעשים בלתי פוסקים, חונים בחניות של אחרים חופשי והשחטה של כניסת הבניין כדי שהם לא יצטרכו לפתוח את הדלת כל הזמן.

אם אתה מוותר למישהו, אם הוא יהיה חכם הוא ירגע, אם הוא יהיה אידיוט הוא ירגיש כמו מלך ויעשה כרצונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והולך עם עקבים! (WTF? למה שאני אלך עם עקבים? וגם אם הייתי הולך, למה זה עניינם?)

זה היה טוב :lol:

גם אני סובל משכן זבל, אבל הוא קצת מלחיץ אותי אז אני מעדיף לא להכנס לעימותים איתו.

לעניין - האם חבל הכביסה שלהם נמצא במרחק מתאים ? האם אחד ההורים מעשן ?

שמן זית, מיץ פטל, קפה, יין אדום. או סתם אפר של סיגריות.

יש לכלוך שצריך לעבוד קשה כדי (אם בכלל ניתן) כדי להוציא אותו מהבגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...