שכנים אלימים וגסים, מה עושים? כלום. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנים אלימים וגסים, מה עושים? כלום.

Guy950

Recommended Posts

אני מניח שלא מעט אנשים פה נתקלים לסיכסוכים עם השכנים, ובסופו של דבר רוצים רק למצוא מקום אחר אבל חבל להפסיד דירה כ"כ טובה.

אז במקום לעבור לדירה הבאה ולהפסיד את הדירה הכי טובה בחייך, מה עושים?

התשובה היא שלא משנה מה תעשו, הם עדיין יעלו לכם על העצבים!

אני גר בדירה עם המשפחה שלי מהילדות, דירה שממוקמת קרוב לכל מקומות הבילוי בעיר ורחוק ממקומות בעלי "חינוך רע" (אלימות ברחובות), כבר יותר מעשר שנים אנחנו גרים פה!

לפני כ4 שנים עברו לכאן, דירה מתחתנו, שכנים חדשים ומאותו יום שהדירה רשמית הייתה שלהם, השקט לא נחת עלינו אפילו לא לדקה.

התחילו בשיפוצים בדירתם שהוביל לנזק פיזי של הבניין שתיקון הנזק עלה כ4000 ש"ח לשאר דיירי הבניין, התחילו בשפה אלימה כלפי כל דיירי הבניין, התחילו לחנות כרצונם בחניות הפרטיות של דיירי הבניין, וכשלא נאה להם שדיירי הבניין מגיבים להם - הם חוסמים את היציאה מהחניון והולכים לשתות קפה.

ועוד הם חושבים שהם חסודים! בדירה שאני גר עם משפחתי זו דירה בעלת 2 קומות, קומה ראשונה מכילה סלון, חדר אוכל, מטבח ומימד. קומה שניה מכילה את חדרי השינה של המשפחה, ככה שרוב הזמן שלי בבית אני מבלה בקומה השניה בחדרי. ובלי להסס האנשים האלו הזמינו משטרה לביתי והתלוננו שאני מפעיל בקולי קולות, גורר רהיטים והולך עם עקבים! (WTF? למה שאני אלך עם עקבים? וגם אם הייתי הולך, למה זה עניינם?) למזלי המשטרה הקשיבה גם לצד שלנו ופסקה בקנס לאידיוטים האלה שביזבזו את זמנם (מגיע להם :cool2:).

אחרי התקרית הזאת כל פעם שבני המשפחה שלי ואני נתקלים בהם אנחנו מקבלים הדף של שפה אלימה ובוטה. ומה שמעצבן מכל זה - זה שהם באים לדירתנו ומתנהגים בנחמדות "יש לנו נזילה בסלון מהמרפסת, אולי תטפלו בזה? :)" וכשעונים להם "אנחנו נבדוק כשיהיה זמן" הם פורצים לדירתנו (שטח הפרטי שלנו!) ומתחילים שוב בשפה בוטה ואלימה והתפרעות מוחלטת!

עכשיו בקיץ תיקנו את המרפסת, תיקנו את הבניין (חניון, כניסה, וקומה קומה נאלצנו לשפץ בגללם) והתחלנו תהליכים של צו הרחקה - שלא יתקרבו לקומה שלנו ואם יש להם משהו להגיד לנו שיעשו זאת בכתב.

והם אכן מתחילים לפנות אלינו בכתב, מה הם כותבים?

"לא תיקנם את הנזילה, אם לא תתקנו זאת תוך 15 ימים נתחיל בתהליך התביעה שלנו" ואז הגישו תלונה בלשכת הרופאים כנגד אבא שלי שהוא השפיל אותם ולעג להם במסגרת תפקידו! הם הגיעו לשלב שהם מערבים את העבודות של ההורים שלי!

אבא שלי בחיים לא טיפל באנשים האלה, ובחיים לא היה מסכים שהאנשים הללו יתקרבו למשרד שלו - והטיפשים הולכים ומתלוננים שהוא קילל אותם!

תגידו, מה עושים עם האנשים האלה? אנשים גסים, אלימים, בוטים, וחסרי סבלנות. משטרה לא עוזרת, כבר עירבנו אותה והם לא עזרו. תביעות - מה יעזור לתבוע אותנו או אנחנו אותם, הם במילא ימשיכו בדרכם.

אני אישית שוקל לקנות לעצמי גטרה חשמלית עם 2 רמקולי באס רציניים ולהתחיל לנגן להם כל הלילה שיסבלו ויברחו! הבעיה היא שבקצב הזה אנחנו אלה שנברח.

גם לכם יש שכנים מעצבנים כאלה? וטיפ, אם יש לכם סכסוך עם השכנים אז פשוט עזבו אותם. באתם לגור במקום כלשהו, למה להתחיל להסתכסך עם אנשים שבסופו של דבר הרצון שלך זה רק לעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גועל נפש.

אני אומר, תתחיל להתנהג איתם כמו שהם מתנהגים איתך.

תתחיל לקלל, להשתמש בבוטות.

ואל תגיד לי את הדברים הקיטשים כמו "אני לא אתדרדר לרמה שלהם"

תתעורר, בעולם הזה, ובמיוחד במדינה הזאת, יש מצבים שרק ככה ניתן לטפל בהם.

הם ממציאים דברים על ההורים? עושים לך עוגמת נפש?

מה האנשים האלה עושים בחיים? בטוח אפשר להשתמש בזה נגדם איכשהו, שיראו שזה לא נעים.

אם תתחיל בהליכים נגדם זה לא יעזור, אולי רק בעוד כמה שנים טובות

אני חס וחלילה לא אומר לקחת את החוק לידיים, אבל לא מדובר פה בעבריינים כבדים אלא בכמה ישראלים מכוערים ופלצנים שאפשר לטפל בהם טיפ טופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אנחנו מקפידים להתייחס אליהם הכי חרא שאפשר, אפילו פעם אחת בזמן שהם צרחו עלינו טרקנו להם את הדלת בפרצוף - איזה עצבים כאסח הם חטפו :lol:

אבל בסופו של דבר, לא משנה כבר מחזירים להם הם רק ממשיכים שלב קדימה.

לגבי מה שהם עושים בחיים, ההורים מנהלים חנות בשוק, אני בתהליך חיפוש החנות לראות מה החנות עוסקת בכלל אבל סביר להניח שהיא עוסקת בזבל.

אבל הבת שלהם היא עורכת דין שגרה איתם (והיא מה שנקרא "הבוס", כמו במשחק מאפיה שיש לך את הבוס להרוג-->זאת היא) אנחנו הולכים גם להגיש תלונה גדולה וגדושה ללשכת עורכי דין. זה בנתיים מה שאפשר להחזיר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא שווה לפחות? P:

לא כיף להלחם במכוערות

בעצם, אם היא גרה עם ההורים לא נראה לי שהיא משהו..

אני אומר לך לחנות תעמוד מולה ותצרח בקולי קולות שהם מכרו לך דברים פגומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא שווה לפחות? P:

לא כיף להלחם במכוערות

בעצם, אם היא גרה עם ההורים לא נראה לי שהיא משהו..

אני אומר לך לחנות תעמוד מולה ותצרח בקולי קולות שהם מכרו לך דברים פגומים.

דווקא מזל שהיא לא יפה, כי אחרת הייתי רחמן יותר P:

אבל היא הדבר הכי מכוער שקיים, היא בת 26-27, עם תינוק (שבאמת אומנם אומרים שתינוקות הם יפים, אבל הוא לא) ובעל לא יוצלח. בגלל זה הם עדיין גרים איתם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מזל שהיא לא יפה, כי אחרת הייתי רחמן יותר P:

אבל היא הדבר הכי מכוער שקיים, היא בת 26-27, עם תינוק (שבאמת אומנם אומרים שתינוקות הם יפים, אבל הוא לא) ובעל לא יוצלח. בגלל זה הם עדיין גרים איתם :lol:

וואו.

אז מה אתה דואג מזה שהיא עורכת דין :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אלינו הגיעו לא מזמן שכנים קווקזים וגם הם היו בעיתיים

היו שמים לנו זבל ליד הדירה שלנו( זה באותה קומה דלת מול דלת) או משאירים את הזבל בחדר המדרגות ואז באים מקקים וחרטה

היו עושים מלא רעש בשעות לא שיגרתיות! ב 3 בלילה הם התחילו לקדוח עם פטישון בקיר!

את הבעיות איתם פתרו לי 3 סכיני הטלה:)

אישתו תמיד בבית עם התינוק מ 12 עד 5 הייתי מדליק (פאנק)

או שהייתי הולך לזרוק סכינים בעליית גג כשה הסכין א הייתה פוגעת היא הייתה ממריעה לגובה די רציני ונופלת על רצפת בטון והייתה שומע הרבה "בזדייין"

שבוע ככה ופיתאום הזבל לא יוצא מהבית ויש שקט.

מעניין מה יקרה כשה הם יראו אותי עולה הביתה עם חץ וקשט לצייד:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח היה לי שכן לפני שנה בערך שהיה חונה את האוטו שלו בצורה כזאת שהיה תופס 2 חניות עם האוטו שלו(פיג'ו 206 :|)

והערתי לו כמה פעמים ולא קלט

אז אני ואחי החלטנו פשוט לפנצ'ר לו איזה גלגל או שתיים ועשינו את זה לא שזה עזר בעניין החנייה אחרי החלפת הפאנצ'רים אבל עדיין קצת למרר לו את החיים תמיד עושה טוב בלב.

מה שאני אומר פה זה שתמיד כיף למרר לשכן את החיים אם הוא עושה לך את זה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...