יש דרך/אתר לדעת לאיזה מפעיל סלולארי שייך מספר סלולאר מסויים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך/אתר לדעת לאיזה מפעיל סלולארי שייך מספר סלולאר מסויים?

ofirr

Recommended Posts

לאחר חוק הניוד, אין באפשרותי לדעת לרוב לאיזה מפעיל סלולארי אני מתקשר שאני מחייג למספר סלולארי מסויים.

יש אתר או דרך לדעת לאיזה מפעיל אני מתקשר?

השאלה היא למה זה משנה לך.

אם זה רק בשביל לדעת כמה אתה משלם, אז תדע שכאשר אתה מתקשר למספר טלפון שנמצא בקידומת של אותה חברה כמו שלך, אבל עבר ניוד (כלומר לא באמת שיחה בתור הרשת), לפני תחילת החיוג אתה תשמע מספר צפצופים קצרים שהתפקיד שלהם זה ליידע אותך על זה שהשיחה היא "חיצונית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^הקדמת אותי.

. האם מנוי סלולרי היוזם שיחה אל מנוי סלולרי אחר שמספרו מתחיל באותה הקידומת יוכל לדעת מראש אם לתעריף השיחה יתווסף תעריף קישור גומלין ("קישוריות") עקב כך שמנוי האחר עבר לרשת אחרת ?

תשובה: כן ! כדי לשמור גם במצב זה על השקיפות של תעריף השיחה למנוי המחייג, יופעלו אמצעים שיאפשרו לו לדעת מראש את תעריף השיחה אל היעד המבוקש, וזאת בשיטה שנקבעה ע"י המשרד: השמעת התראה קולית למנוי המחייג למספר באותה הקידומת כמו זו של מספרו, אשר משמעותה שהמספר המחוייג עבר לרשת של חברה אחרת (להלן – "טון שקיפות").

חברות הסלולר הודיעו כי יתאפשר למנוי שאינו מעוניין בהשמעת ההתראה הקולית לבטל זאת.

מנוי הנמצא בחבילה של מחיר אחיד לכל הרשתות, לא יקבל את ההתראה הקולית.

http://tzafrir.net/2007/12/04/%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-%D7%95%D7%9B/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה זה לחייג וללחוץ סולמית\לחכות שיגיע לתא הקולי לכל מפעילה סלולוארית יש הודעת תא קולי קצת שונה(כמובן זה תקף למקרה שבו בעל המכשיר לא הקליט הודעה משלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? את המגלה לי משהו חדש.

כאשר אני מחייג ולוחץ על סולמית זה מגיע לתא הקולי? טוב לדעת.

אני לא בידיוק יודע איזה תא קולי יש לכל מפעילה, לא יוצא לי להגיע אליהם הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאפשר, אבל אפשר גם לזהות לפי תחילת המספר.

אם אני זוכר נכון, מספרי אורנג' מתחילים ב054 ופלאפון מתחילים ב050.

זה כל מה שאני יודע :smile1:

ההודעה הכי חסרת משמעות מאז שנוצר הפורום(?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו את עניין ה-# ישר אחרי שחייגתי והיה צליל ראשון, לא עבר למזכירה.

עדיף לחייג 151 ואז את המספר בלי 0. אם המספר הוא 0541234567, אתה צריך לחייג 151541234567. זו גם שיטה יעילה לכניסה ישירה לתא קולי של אנשים שלא שינו את סיסמת התא הקולי שלהם או למתוח אנשים (להשאיר הודעה בתא הקולי מבלי לחייג אליהם ואז להגיד שאתה מנסה להשיג אותם והם מסננים אותך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מכניס אותך לתא קולי שיירות, לא להכנסת הסיסמה כאילו שאתה מחייג מהטלפון אז איך אפשר להקיש את הסיסמה ?

או שאתה מתכוון שהמספר הזה מוביל ישירות לתיבה ומי שלא שינה סיסמה אז התיבה ישר מכניסה אותו פנימה?! נשמע לא בטיחותי בעליל, לא נראה לי שחברות הטלפון נותנות לזה יד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום (וכבר תקופה ארוכה מאוד) 100% מהתוכניות ללקוחות פרטיים הם בתעריף אחיד, באם השיחה היא לאותה ובאם השיחה היא לרשת אחרת.

אז זה לא צריך להיות משנה בכלל.

אם זה היה כך אצלי לא הייתי שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...