שווה לי לחכות חודשיים לHERCULES  Prophet T500 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לי לחכות חודשיים לHERCULES  Prophet T500

Moo

Recommended Posts

יש לי אפשרות עכשיו לקנות את ה HERCULES Prophet T200

אבל אני רוצה את HERCULES Prophet T500 אין לי כסף ....

יהיה לי כסף רק בעוד חודשיים בדיוק!!!

לחכות חודשים או לקנות את ה T200 עכשיו??

אני ממש מתלבט מה אני יעשה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הטי 500 כבר שבוע ואני ממש מרוצה

לדעתי כדאי תחסוך קצת לטי 500 שיחזיק לך להרבה מאוד זמן

לא צריכים לצאת משחקים מיוחדים עכשיו

תבקש מאבא שלך הלוואה או שתחסוך ולא תצטער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הטי 500 כבר שבוע ואני ממש מרוצה

לדעתי כדאי תחסוך קצת לטי 500 שיחזיק לך להרבה מאוד זמן

לא צריכים לצאת משחקים מיוחדים עכשיו

תבקש מאבא שלך הלוואה או שתחסוך ולא תצטער

אנשים פה עדיין לא מבינים:

TI200 יחזיק באותה מידה בדיוק שיחזיק TI500, ההבדלים ביניהם הם מזעריים מאוד, כי ההבדל הוא לא גדול בין 140 ל155FPS, וזה לא עושה הבדל כזה גדול, בעיקר כשאתה יכול עם ממש קצת להגיע עם TI200 ל150FPS. הכרטיסים יחזיקו בדיוק אותו זמן, כי לשניהים יש את אותה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע. אני הייתי ממליץ לחכות חצי שנה, ולראות מה יצא - אולי באמת יגיע כרטיס מסך טוב שתוכל לקנות - משהו מפלצתי עם 256 מגה זכרון, 10 TI10000 Deluxe או משהו כזה ;D ;D

בתכ'לס, תמיד כדאי לחכות למוצר הבא שיגיע, ואולי יהיה יותר טוב. הבעיה עם זה, שתמיד אתה אומר לעצמך - אני אחכה לבא בתור, ובסופו של דבר אתה לא קונה כלום. גם אם תקנה משהו היום, מחרתיים הוא יהיה ישן והיסטוריה. תחום המחשבים הוא התחום בו הירידה בערך היא ממש מיידית, ושום דבר אינו שומר על ערכו. מחשב שקנית היום לא שווה כלום בעוד שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין הזה, אפשר לחכות לדור הבא של מוצרים כדי לקנות את המוצרים מהדגם הישן בזול יותר, והם עדיין יתפקדו מצויין. אין שום בושה בקניית חלקים שהם "תקציביים" ולא High-end, כי בסה"כ הם נותנים ביצועים מעולים וערך מעולה בשביל הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אנשים פה עדיין לא מבינים:

TI200 יחזיק באותה מידה בדיוק שיחזיק TI500, ההבדלים ביניהם הם מזעריים מאוד, כי ההבדל הוא לא גדול בין 140 ל155FPS, וזה לא עושה הבדל כזה גדול, בעיקר כשאתה יכול עם ממש קצת להגיע עם TI200 ל150FPS. הכרטיסים יחזיקו בדיוק אותו זמן, כי לשניהים יש את אותה בדיוק.

אדם שחושב...

הטיטניום 500 לא שווה 1000 ש"ח יותר! אין שום הצדקה לכך!

הטי200 של הרקולס יספיק לך בהחלט והוא גם יעמוד בקצת o/c.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...