לא שומע אודיו מיציאת הHDMI בטלויזיה וגם במחשב.. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא שומע אודיו מיציאת הHDMI בטלויזיה וגם במחשב..

ohadico

Recommended Posts

בחנות שקניתי ממנה הוא אומר שזה מה שבא עם היצרן .... אבל זה לא היה בתוך הקופסא קניתי ממנו בנפרד ב30 ש"ח...

מה הלאה עכשיו ? מאיפה אני משיג מתאם כזה של חברת LEADTEK .?

תראו מה מצאתי פה בכמה אתרים : (יש מתאם שיש לו משהו מיוחד כנראה רשום שהוא מתאים לATI ובEBAY יש שם לNVIDIA זה יתאים לכרטיס שלי ?

http://www.hisdigital.com/un/product2-52.shtml

http://cgi.ebay.com.sg/NVidia-DVI-to-HDMI-Adapter-Converter-320-0271-000-NEW_W0QQitemZ390106859296QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_216?hash=item5ad42e4720

ופה רשום שצריך רק DVI-D להעביר קול עם 24 פינים +1 ? או שאני לא מבין כבר מה הולך פה ... מה אין ברגילים שיש במקורי???ואני מתעקש כי אין לי מאיה להשיג את המקורי הזה...

אולי אני לא הגדרתי נכון משהו? במסך סימנתי לו קול מהHDMI אבל אני צריך להגדיר משהו בלוח הבקרה או בתוכנה של הכרטיס קול אולי להתקין משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתה אומר גם שבוודאות אם אני קונה כבל מDVI וHDMI זהב 24 קראט זה לא יעבוד...

אז איךך אני משיג את המתאם הזה ???אם אני פונה הרי היבואן של לידטק זה ח.י. אלקטרוניקה שזה ואין להם מושג הם רק בודקים ומחליפים זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאמר פה :

http://www.siliconmadness.com/2009/10/dvi-hdmi-adapters-and-audio.html

אני רואה בעצם (מהכתוב למטה) שמתאים רק יציאת -D שזה בעצם מה שיש לי (2 מתאמים) ושניהם לא עובדים ניסיתי בשתי יציאות הDVI אחד מהם שקניתי ב30 שקל נקרא DVI-D ׂSINGLE LINKׁ ויש לו 18 פינים עם רווחים ועוד פין גדול אחד ולפי המאמר דווקא זה אמור להתאים מה שקיבלתי בחנות שקניתי ב30 ש"ח...

(זה מתאם של כרטיס מסך NVIDIA אבל של חברת ולא LEADTEAK אז אני מעריך שהם נראים אותו דבר מבחינת פינים).

המסך מכוון לאודיו מהHDMI ... החיבור בכבל S/PDIF שחיברתי נכון אתם אומרים ... אז אולי צריך להגידר משהו במחשב (בלוח הבקרה של NVIDIA) או להתקין איזה דריבר שבא עם הכרטיס מסך בדיסק??? כי אני לא התקנתי שום דבר חוץ מהדריבר החדש מהאתר של ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווו בבקשה אני יודע שיש אנשים פה שיש להם פיתרון בשבילי הרי אנחנו יודעים שהמחשב שלי תקין וחיברתי נכון וגם הכרטיס מסך שלי תומך 00 אחוז באודיו...

אז מה עושים ? מה מגדירים לו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין את הדריבר שקיבלת על הדסיק של כרטיס המסך

וביחד איתו תתקין את כל התוכנות שמגיעות על אותו הדיסק.

יש לי HTPC עם 9400GT שבעל טבעית - הדריבר המקורי של NV לא הצליח להוציא לי sound והדריבר שהגיע על הדיסק תיקן את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדכון :

התקנתי 7 ואת הדריבר העדכני של הכרטיס קול המובנה שלו ואני עכשיו רואה עוד יציאת אודיו REALTEK DIGITAL OUTPUT

ומתחתיה רשום REALTEK HIGH DEFINTION AUDIO עכשיו כאשר אני מנתק את הכבל של הרמקולים שלי ואני שומע קובץ במדיה פלייר הווליום שם עולה בירוק ואז זה עובד להיות ברירת מחדל... ככה שזה אומר שחיברתי את הכבל SPDIF כמו שצריך מהלוח אם לכרטיס קול אבל עדיין אני לא שומע אודיו וגם ניסיתי להעביר את המצב של הרזולוציה למצב CLONE שני מסכים ביחד ולא עוזר..

.

מה עושים חבר'ה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לך שאתה צריך את המתאם המקורי (שאין לך) לא יעזור גם אם תבכה עד מחר או שתקנה מתאמים מ 24 קאראט.

קנה את המתאם המתאים לך המקורי של NV באיביי.

איזה עוד עזרה אתה בדיוק רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה קשה.

לאנשים שרוצים לשמוע דרך הטלויזיה אני ממליץ לקנות כרטיס עם יציאת שלא צריכה מתאם בשביל להמנע ממצבים כאלו בדיוק.

רק לידיעה,

לי יש ATI 4830 ואין לי בעיה לשמוע בטלויזיה דרך מתאם בחיבור מהכרטיס מסך אל הטלויזיה (עם כבל HDMI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעה,

לי יש ATI 4830 ואין לי בעיה לשמוע בטלויזיה דרך מתאם בחיבור מהכרטיס מסך אל הטלויזיה (עם כבל HDMI)

נכון, כי אתה משתמש במתאם המקורי שהגיע עם הכרטיס.

אם תאבד אותו, תאבד גם את היכולת להעביר סאונד ב-.

כי מתאמים רגילים לא מעבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...