Borderlands - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

איפה אפשר להשיג נשקים עם DMG גבוהה וכו'?

אני בערך רמה 23-25 כבר, עברתי כמה משימות ב New Haven ועכשיו יש משימות בכמה מפות (נראה לי Rust Commanders או משהו כזה)

הנשקים שלי ממש ממש חלשים, יוצא שאני משתמש בסנייפר עם משהו כמו 190DMG, אקדח כחול כזה עם 150DMG שיש לו 3X חשמל ועוד אקדח מוזר עם 240DMG בערך ובנשק הרביעי אני סתם שם כל פעם שוטגאן אחר שלא כ"כ מועיל.

ראיתי נשקים עם 800-900DMG מאיפה משיגים כאלה נשקים חזקים?

יש לי כבר 80-90K דולר ולא קניתי כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 333
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עיקר הכח של הנשקים הוא בתוספות שלהם (אש,חשמל,ביו)

חפש נשקים עם תוספות כאלה (יש סימון לתוספות + המכפלה של התוספת)

זה לדוגמא אחד הנשקים החביבים עליי והוא בכלל בעל נזק של 56 אבל אש כפול 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש באפקט המיוחד כאילו (שאני לוחץ F) תוסף כזה ELEMENTAL משהו , בינתיים יש לי רק ברק , אני רק לא בטוח שהוא מוסיף משהו...

בנשקים יש לי בזוקה 214 DMG

אקדח 188DMG

וסנייפר 144

אני לא מצליח למצוא משהו יותר חזק בינתיים =\

מגן גם לא משהו,בערך 200 CAPACITY..

אדיר, מאיפה יש לך כל כך הרבה כסף?! יש לי בקושי...המקסימום שהגעתי אליו היה 20K והכל התבזבז ממש מהר חחחח

אהה ולמשהו יש מושג מה אומר הצבע של הנשקים? יש נשקים שהשם שלהם בצבע ירוק,כחול ולבן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי סוף סוף נשקים קצת יותר חזקים..

בזוקה 650

סנייפר 280

אקדח..הישן 188 חחח

מגן 330

רמה 20

חיים 480 , ארמור 400

ורק ברשת אפשר למצוא דברים טובים, בסינגל אי אפשר...(או פשוט זה לוקח יותר זמן)

מה שכן,עדיין אין לי כסף, 9K

XDDD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת יפה במשחק הזה הוא שמעבר לכל הנשקים עם הסטאטס והשיט הזה..בסופו של דבר הכל תלוי בך אני רמה 25 וממשיך להשתמש לרוב בSMG עם 48 דמג' ודיוק+פייר רייט לא מציאותיים..כי בסופו של דבר,אם אתה HOT SHOT ויודע להביא CRITICALS-זה ממש לא משנה באיזה אתה משתמש,וזה מגניב.

בכל מקרה,כבר נאמרו המון מילים טובות על המשחק שבהחלט מגיעות לו..אני רק אוסיף את זה שזה מדהים איך שכל הנשקים במשחק כ"כ כיפיים לשימוש..כל אחד ואחד מרגיש מכונת קטל ייחודית,עוצמתית ומגניבה..

ולמרות הכל,אני מרגיש חייב להגיד גם כמה מילות ביקורת-הסקילים,לדעתי,על הפנים.

ציפיתי שהסקילים,בדומה לדיאבלו וRPGS שונים,יהיו לפחות בחלקם אקטיביים-כאלה שיאפשרו לך לעשות דברים מיוחדים ומגניבים(וביושוק,למשל,כבר הוכיח שהעניין יכול לעבוד בצורה יפה מאוד בFPS),ובסופו של דבר קיבלו סקילים פסיביים וגנריים למדי,שבחלק מהמקרים קשה להבין ולדעת מה השינוי שהם מביאים(לדוג',כשאתה מרכיב CLASS SPECIFIC ITEM שאמור להעלות לך סקילים מסויימים-העניין לא מקבל תצוגה גראפית כלשהי ולך קשה להבין איפה פה השינוי בכלל..)

העניין נורא איכזב אותי כי מדובר כאן בעוד פספוס של רובד שלם של משחקיות שהיה יכול להתקבל..ובנוסף לREPLAYABILLITY המוגבל של המשחק הדבר בהחלט מבאס כפליים..

כמו בנוגע לכמה משחקים אחרים בעבר,גם כאן אני אגיד שהמשחק מרגיש לי כמו מעין "ניסוי כלים",ובתקווה שבגירבוקס יחליטו שהתוצאות שהתקבלו תואמות את המצופה,נשאר לי רק לקוות מאוד שבעתיד יצא משחק שימשיך את קו המחשבה והמשחקיות פורץ הגבולות של המשחק הזה,וגם ינצל טוב יותר את הפוטנציאל הבלתי נדלה שטמון בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שימו לב!

אחרי שסיימתם את המשחק אפשר להתחיל משחק חדש ושם האויבים יהיו חזקים יותר והנשקים שיפלו יהיו טובים יותר!

הזדמנות מצויינת לנסות את מורדכי אחרי שסיימתי עם החייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים שנהניתי מהם לאחרונה ולעומת הרבה אחרים אפילו סיימתי אותו.

הכנתי של הבוס האחרון:

למי שיזהה את השיר ברקע אני מעניק לו את העותק שלי ל COD-MW2

אני לא יודע את השם, אבל זה להיט של להקה שנקראת מונסון...

אגב, שמעתי שהסולן שלהם התחרפן לגמרי בזמן האחרון.

זה אחד מהשירים שאמרת שאתם עובדים עליהם? (מופנה לסיימון)

ויש מצב לקבל את המשחק בכל מקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...