שוטר, רדפת אחרי גנב אופנועים, חבטת בראשו ע"&#15 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוטר, רדפת אחרי גנב אופנועים, חבטת בראשו ע"&#15

vic07

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפתוח את הראש לפושע שנתפס על חם, מנסה להמלט, מלא באדרנלין ובסבירות לא קטנה חמוש בסכין או משהו בסגנון - כן, בהחלט. אני מעדיף לקרוא על גנב שפתחו לו את הראש מאשר על שוטר שפתחו לו את הראש בנסיבות דומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בהחלט. חבל שלא הרביץ יותר חזק.

אני לא מבין אותך. מדובר בפרחח מושתן שגנב אמצעי תחבורה ופרנסה של תושבים מיעוטי יכולת בתל אביב במטרה למכור אותם לחלפים. אם השוטר לא היה עוצר אותו תושבים נוספים היו מאבדים את רכושם.

מישהו הבחין בתיאור המוגזם ב-Ynet "פצע בעמוק 2 ס"מ" איך בדיוק נוצר פצע בעומק 2 ס"מ בראש ואותו סמרטוט נשאר בחיים? (מספיק בחיים כדי לקחת עורך דין ולתבוע את השוטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין או משחק אותה לא מבין: השוטר לא היכה את הגנב כשהוא כבר "עצור". לפי התאור בכתבה, השוטר הביא לגנב מכה אחת כשאותו גנב עוד היה חופשי להאבק בו, אולי אפילו לשלוף (סכין, למשל) - מכה שהפילה את הגנב לאדמה, שלאחריה הוא נאזק ולא הוכה עוד. מה לעזאזל הבעיה שלכם עם ההתנהלות של אותו מג"בניק?

לפי התאור בכתבה נראה שאותו נער נס על נפשו

השוטר רדף אחריו ודפק לו בראש או שהוא כבר השתלט עליו, אחרת קשה להסביר איך בדיוק הוא נתן את המכה בראש ולא שבר לו יד או משהו (כי אתה יודע אנשים מתגוננים עם הידיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אכן זה המקרה, מבחינתך השוטר היה אמור להמנע מלתת מכות שיפילו את הגנב מידית, אלא לתת לו סיכוי להאבק אל לברוח?

השוטר היה אמור להשתלט עליו ולאזוק אותו

אף אחד לא שם אותו כשופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפתוח לילד בן 16 תראש ככה ? בלי קשר אני לא מחבב מגבני"קים

משולחי רסן בדיוק מתי שלא צריך

בלי קשר שמגיע לו עונש לגנב , זאת לא הדרך

אני מסכים ב-100%.

במדינה מתוקנת זה לא היה קורה.

במדינה מתוקנת, השוטר היה יורה לעבריין הזה בראש וגומר את הסיפור הזה כמו שצריך.

מונע מחלאת האדם הזאת להמשיך לחיות, וחס וחלילה עוד להתרבות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת זה הוא אמור היה לעשות ע"י מילים יפות?

בכוח פיזי. וזה ממש לא כולל לדפוק לו בראש בצורה כזאות אחרי שעצר אותו או תוך כדי שהוא בורח - ואם הצליח לדפוק לו בראש תוך כדי הבריחה אז לא הייתה צריכה להיות לו בעיה להשתלט עליו כי סימן שהוא לא התנגד

"במדינה מתוקנת, השוטר היה יורה לעבריין הזה בראש וגומר את הסיפור הזה כמו שצריך.

מונע מחלאת האדם הזאת להמשיך לחיות, וחס וחלילה עוד להתרבות בעתיד."

אתה מתכוון לצפון קוריאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכחיש שיש שם פחות פשיעה מפה?

וכן, לדעתי עונש לא פרופורציונלי הוא דבר טוב לפעמים, אבסורד שבישראל גנב יודע שיש לו 70% לצאת מנצח-

אפשרות אחת היא שהוא בורח ולא תופסים אותו

האפשרות השניה היא שתופסים אותו וגורמים לו "נזק", ואז הוא תובע את המשטרה/האדם שממנו ניסה לגנוב.

בכל מקום בעולם, התפרעות והתנגדות לשוטר שתופס אותך זו התנגדות למעצר. בכל מדינה, אפילו אצל הצרפתים הלפלפים, מפוצצים אותך במכות על דבר כזה- ובצדק.

בישראל זו הדרך לתבוע את השוטר שמנסה לרסן אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכחיש שיש שם פחות פשיעה מפה?

אין לי מושג

אבל אני יודע שבברית המועצות השוטרים היו מפוצצים מכות אבל עדיין היה שם המון פשיעה

וכן, לדעתי עונש לא פרופורציונלי הוא דבר טוב לפעמים,

אם הוא ניתן על ידי שופט

אבסורד שבישראל גנב יודע שיש לו 70% לצאת מנצח-

אפשרות אחת היא שהוא בורח ולא תופסים אותו

בגלל רשלנות משטרתית

האפשרות השניה היא שתופסים אותו וגורמים לו "נזק", ואז הוא תובע את המשטרה/האדם שממנו ניסה לגנוב.

מה שאותו מגבניק עשה זה לא כרימת נזק - זאות פשע בפני עצמה

בכל מקום בעולם, התפרעות והתנגדות לשוטר שתופס אותך זו התנגדות למעצר.

100% מסכים

אבל זה לא אומר שהשוטר דופק לבן אדם אלה בראש אחרי שעצר אותו

בכל מדינה, אפילו אצל הצרפתים הלפלפים, מפוצצים אותך במכות על דבר כזה- ובצדק.

משהוא לא מסתדר פה :cool2:

בישראל זו הדרך לתבוע את השוטר שמנסה לרסן אותך.

בישראל זה שני אירגוני פשיעה (השוטרים והעבריניים) מנהלים מלחמה למי תהיה את הזכות לדפוק את האזרח שומר החוק

המכה שאותו בחור קיבל זה רק סמפטום של "לרדת" על החלשים - הייתי רוצה לראות את אותו השוטר עושה דבר כזה לעברייין רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% מסכים

אבל זה לא אומר שהשוטר דופק לבן אדם אלה בראש אחרי שעצר אותו

אני לא יודע כמה פעמים כבר אמרו לך את זה פה, אבל לפי הכתבה- המכה הייתה בשביל שאותו שוטר מג"ב יצליח לעצור את הגנב. כלומר, הגנב התנגד, השוטר נתן לו מכה בראש, נגמר הסיפור.

זה לא כאילו הוא הפיל אותו לרצפה ופוצץ אותו במכות, הוא עשה דבר תקין ביותר-

סיים את העימות במהירות, תוך כדי מניעת סכנה לעצמו, ובלי גרימת נזק בלתי הפיך לגנב. (ואל תיכנס לי לבולשיט של "אבל אם היה קורה", לא קרה, ופה נגמר הסיפור)

זו הצורה הכי תקינה של התנהלות מול גנב שאני מסוגל לדמיין, אבל במדינתנו פושעים הם זן מוגן.

עצוב לי להגיד את זה, אבל במדינת שנת 2009, הפשע משתלם. ולא רק שהוא משתלם, הוא כנראה הענף הכי משתלם שאדם יכול לבחור בו. הכסף בא מהר, הסיכון לא גבוה, ושעות העבודה קצרות.

אה, ומה לא מסתדר עם הצרפתים הלפלפים? הצרפתים הם לפלפים, תמיד היו ותמיד יהיו, אלא אם סרקוזי יציף את המדינה בשיבוטים שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...