האם שתיית אציטון (זה שמנקים איתו ציפורניים ומעבדים) גורמת למוות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שתיית אציטון (זה שמנקים איתו ציפורניים ומעבדים) גורמת למוות?

Fighter

Recommended Posts

הם שותים כהל כמו שציינו. תנסה פעם לשפוך אצטון לתוך כוס פלסטיק חד פעמית רגילה, אחרי חצי דקה בערך יווצרו בה חורים והכל ישפך מהכוס, זה חומר מאוד אגרסיבי.

אז מה?

שמעתי על מחקר בו הראו לשתי קבוצות - קבוצת הניסוי וקבוצת בקרה - כוס ובה וודקה ותולעים, ואחרי זמן מה כל התולעים התמוססו ונעלמו.

שאלו את קבוצת הבקרה (לא שתיינים) מה לדעתם ההשפעה של וודקה על הבן אדם והם ענו: אלכוהול הורס את הקיבה.

שאלו את קבוצת האלכוהוליסטים מה לדעתם ההשפעה, והם ענו פה אחד: למי ששותה וודקה אין תולעים בקיבה.

מסקנה: הכל תלוי בהשקפה ובנקודת המוצא,

לרוסים יש קיבה מברזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

lev

בוא נגיד ככה עם לקחת ספירט איכותי ולערב אותו עם מיים מנרליים לא צריכה להיות לך וודקה גרועה יותר מוודקה של תעשייתית ...

רוצה יותר איכותי תסנן אותה אחרי זה

לרוב עושים את זה כדי לחסוך וגם אתה יודע מה אתה שותה לרוב ולך תדע אולי הוודקה המקורית מזוייפת

ככה שזה לא כזה קשור אחד לשני ...

אני לפעמים מעדיף לשתות ככה מאשר לשתות וודקה שאתה לא יודע עם זה וודקה בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסוגים שנימכרים בפיצוציות הן בערך משהו כזה (כל הוודקה ב 30 שקל )

קשקוש.. אפילו וודקה סינטטית מגעילה תהיה עדיפה על לקחת כוהל נקי ולערבב אותו עם מים, בין היתר כי מקור האלכוהול שבה הוא נורמלי.

מעבר לכך, קיים סיכוי סביר שבשטות שאתם שותים קיים מתנול, וזה כבר רעל חד משמעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי מה הגאווה בזה שרוסים הם שתיינים?

תהרסו לעצמכם את החיים אבל להתגאות בזה? :facepalm:

בתור רוסי אני יכול לומר לך שאני ממש אבל ממש לא גאה בזה ,ואני מעדיף כלל לא לשתות אלכוהול בכללי (אולי חוץ מבירה ,שאני שותה פעם בשבוע-שבועיים בערך) .

ובכלל ,אני נגד זה ,כי תיראה שעוד כמה עשרות שנים ,כאשר הדור הזה יתבגר ואחוז האלכוהוליסטים פה ירקיעה שחקים ,תיראה שכולם יאשימו את הרוסים בזה(כמו שעכשיו הם מאשימים את הרוסים על זה שבניי הנוער בארץ שותים ).[br]פורסם בתאריך: 23.10.2009 בשעה 20:13:33

קשקוש.. אפילו וודקה סינטטית מגעילה תהיה עדיפה על לקחת כוהל נקי ולערבב אותו עם מים :/

עדיף בכלל לא לשתות ,אבל זה דיי ברור שאתה תשיג איכות טובה יותר עם ספירט ומיים מאשר עם וודקה "אלסקה" או " פרפקט" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים ברוסיה : "מה אצלכם מתחילים לשתות רק בגיל 21 ? ,אצלינו אנחנו כבר מפסיקים בגיל הזה "

דווקא לפי מחקר שנערך לפני כמה זמן שבו בדקו את הגיל הממוצע שבו מתחילים לישתות רוסיה נמצאת במקום ה 7 , לעומת שנימצאת במקום השני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...