האם שתיית אציטון (זה שמנקים איתו ציפורניים ומעבדים) גורמת למוות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שתיית אציטון (זה שמנקים איתו ציפורניים ומעבדים) גורמת למוות?

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

השפעות בריאותיות

בליעה של אצטון יכולה להביא לעלפון, לנזק לעור ולמערכת העיכול. ניסויים בחיות מעבדה הוכחו גם נזקים משאיפת אדי אצטון לכליות, לכבד, למערכת העצבים ולמערכת הרבייה בזכרים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A6%D7%98%D7%95%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שזה רעיל?

כי בדרך כלל יוצא לי לראות רוסים שותים את זה נקי

רוסים שותים כוהל, לא אצטון. כוהל 95% שקונים בסופר. מדללים אותו עם מים ומקבלים ודקה סוג ת'. נפוץ מאד בקרב רוסים סמרטוטים מהזן הנחות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שזה רעיל?

כי בדרך כלל יוצא לי לראות רוסים שותים את זה נקי

הם שותים כהל כמו שציינו. תנסה פעם לשפוך אצטון לתוך כוס פלסטיק חד פעמית רגילה, אחרי חצי דקה בערך יווצרו בה חורים והכל ישפך מהכוס, זה חומר מאוד אגרסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסים שותים כוהל, לא אצטון. כוהל 95% שקונים בסופר. מדללים אותו עם מים ומקבלים ודקה סוג ת'. נפוץ מאד בקרב רוסים סמרטוטים מהזן הנחות ביותר.

צר לי להסכים איתך ,אבל אתה צודק ,רק הרוסים הבאמת נואשים ששותים אלכוהול בגלל שהם כבר תלויים בו ומגעים למצוקה כלכלית שותים את זה ככה ,אגב המינהג הזה עבר גם לבניי נוער מחוסרי תקציב .

לרוסים יש מעודכן.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספירט יש כמה סוגים כמה גרועים יותר וכמה טובים יותר ;)

ואם כבר יש גם דברים שלא חזקים אבל גם יכולים להרוג כמו סמגון שזה וודקה ביתית שעושים אותה מקליפות תפוחי אדמה ועד ענבים רגילים אפילו שמעתי שבצבא הרוסי בזמן איסור השתייה שם חיילים זיקקו משמן משאיות :silly: ויש גם את המתנול

וסתם שאלה מלינק שנתנו פה לויקיפדיה:

כתוב שם שיש כמויות זעירות של אציטון בשתן ???

ואציטון ניתן גם להשיג אותו דרך זיקוק סוכר?איך יוצא שבוודקה ורום לא יוצא אציטון?

אם כבר מדברים צריך גם להוסיף שאלות על בשמים כגון:

מאיפה מוצאים בושם על בסיס אלכוהול?ומה זה כול מי האש ומי שירותים שהבשמים של עכשיו מורכבים מהם?ואיך זה לא מסוכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ניחא,בשנות הקומוניזם,כשהיה בלתי אפשרי להשיג וודקה או כל משקה אלכוהולי אחר שלא יהרוג אותך,על אמת,שתו בשמים...TRUE STORY.

אני לא שמעתי ששתו את הבושם ,אבל אני יודע שהוציאו ממנו את האלכהול .

אבל למה להיסתבך עם בשמים ,שאתה יכול להרכיב בנוחות של האסם שלך מזקקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...