מתכוון להתקין חלונות 7 על מאקבוק פרו שלי - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכוון להתקין חלונות 7 על מאקבוק פרו שלי

interfan7

Recommended Posts

שלום!

במאקבוק פרו שלי כבר מותקן לאופרד סנואו.

בימים הקרובים אני אקבל 7 ואני רוצה להתקין ככה שיהיה dual boot ביניהם.

מחיפוש של דקה הבנתי שאני אמור לעשות את זה בעזרת boot camp אשר אמור להיות כבר מותקן בלאופרד סנואו שלי.

השאלה שלי היא בגדול האם צפויות לי בעיות או שמדובר בתהליך קצר וחלק?

כמו כן - מה לגבי דרייברים? האם יש חבילת דיסק או חבילת למאקבוק פרו שלי עבור 7, ככה שלא צאטרך לחפש דרייבר לכל רכיב חומרה?

תודה לעונים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תהליך פשוט ביותר, כבר יצא לי להתקין את 7 לפחות על שלוש מקבוקים שונים.

בתור שלב ראשון מפנים מחיצה על ההרדיסק בעזרת bootcamp assistant, מכניסים את דיסק ההתקנה של 7 והמחשב עושה restart וניגש להתקנה. בחלון ההתקנה בוחרים את המחיצה שפינינו לפני, מפרמטים אותה לNTFS, ולאחר מכן ההתקנה ממשיכה להתבצע באופן אוטומטי. לאחר סיום ההתקנה מוציאים את הדיסק של 7 ומכניסים את הדיסק של snow ממנו מתקינים את הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת:

1. הדיסק של לאופרד סנואו הוא דיסק טוב או שכדאי להוריד בעצמי ולהתקין?

2. לאחר שהמחשב עושה restart וניגש להתקנה כדבריך, אז לאחר שיסיים את ההתקנה ואני אעשה שוב רסטארט זה כבר יהיה אוטומטית dual boot? אני פשוט חושש ממצב בו הלאופרד יעלם לי ב-boot.

3. כתבת NTFS, אבל זה רק בגלל שאתה מעדיף ככה, נכון? כלומר אין שום מניעה שאבחר ב-WinFS?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק של סנואו כולל את כל הדרייברים המעודכנים שצריך.

לאחר התקנה דרך bootcamp assistant - אופציית הdual-boot מופיעה כשמחזיקים את הכפתור option בזמן שהמחשב עולה.

NTFS זה קודם כל בגלל ש7 מעדיף ככה. מצד שני לא ממש ניסיתי אפשרויות אחרות, אפילו לא חשבתי לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתם מדברים על 7 ומקבוק, אשמח להשחיל שאלה...

אני מתכנן לקנות בקרוב את המקבוק פרו 13" , ואני מתכוון להתקין עליו גם WIN7 ומטרידות אותי מאוד 2 בעיות ששמעתי עליהן:

.1 לחצן ימני - הבנתי שבOSX לוחצים בעצם בחלק הימני התחתון של המולטי-טאצ' פד כדי לעשות קליק ימני.

כיצד זה עובד ב WIN7 ? (הבנתי שאפשר לעשות קליק עם 2 האצבעות ?)

2. זמן סוללה - הבנתי שיש בעיה רצינית עם זה תחת מקבלים בקושי 4 שעות עבודה - האם למישהו יש ניסיון עם זה ?

אשמח לקבל תגובות ממשתמשים עם ניסיון של WIN 7 ומק.. (וגם לשמוע על עוד בעיות שייתכן ואני לא מכיר).

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה!

לא הבנתי משהו אחד, אפשר בחלונות לעבוד עם הקליק הימני כמו ב OSX (שזה אומר ללחוץ בפינה הימנית תחתונה) ?

(לא בא לי להתרגל ללחוץ עם שתי אצבעות בשביל קליק ימני.. סוג של עצלן :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הבנתי, תודה.

[br]פורסם בתאריך: 20.02.2010 בשעה 13:25:55

היי , רציתי לעדכן פה את המשתמשים אחרי כחודשיים של שימוש במק בוק פרו 13 הן ב OSX והן ב WIN7

1. זמן - ב OSX עומד בממוצע על כ 3-4.5 שעות. ב WIN7 - גג 3 שעות (בצפייה בסרט כשהמסך כבוי - שעתיים!)

2. למקשים די התרגלתי (גם לחיסרון של DELETE וגם ללחצן הימני), אבל הטאצ' פד ממש לא נוח ב WIN7, דרייבר מאוד מופשט ובסיסי. בOSX הוא אחלה!

3. עיצוב -

הטוב:

א. יפיפה!

ב. אחלה מסך.

ג. החיבור למטען נוח מאוד.

ד. יפיפה! (כן בכוונה חזרתי על זה :) )

הרע:

א. - רק 2! וגם, הם צמודים אחד לשני בצורה כזו שאי אפשר לחבר עכבר ודיסק און קי ביחד! ממש מאכזב, מאפל ציפיתי ליותר בנוגע לשימושיות.

ב. החיבור של המסך דורש להיסחב עם מתאם מסורבל לכל מקום, וגם, המתאם DVI שקיויתי שיהיה מסוג אלה שמעבירים גם VGA כמובן שלא עושה את זה... אז למקרן אני חייב לקנות גם מתאם VGA (עוד אחד להיסחב איתו..)

ג. משקל - לפטופים ברמת ביצועים כזו ובמחיר כזה קלים בכ 400-500 גרם מהמק.. חבל.

4. רמקולים - פשוט חלשים ביותר ומאכזבים ביותר (נראה לי שזה אפילו אחד רק), אין לי מה לפרט. הכי גרועים מכל הלפטופים שהיו לי עד עתה (והיו לי 5).

5. תאורת מקשים - אחלה! למרות שראיתי את זה גם בלפטופים אחרים כבר, פה זה מומש הכי טוב.

6. דרייברים של החומרה ל WIN7 - זוועה! גם לטאצ'פד, גם לכרטיס קול! יש לי בעיה עם חיבור של מיק חיצוני לסקייפ, שלא לדבר על זה שיש רק חיבור אחד שהוא או מיקרופון או , אי אפשר ביחד..

7. אין אפשרות לחסום גישה לHD בסיסמה כמו בכל לפטופ אחר - (אפשר להצפין אבל זה כבר דורש תמיכה במערכת ההפעלה וזה איטי ומסורבל!) - בקיצור - זוועה בתור מחשב אירגוני.

8. חסר לי הביוס.. גם בגלל סעיף 7 וגם בגלל עוד דברים.

בשורה התחתונה - הוא יפה.

לא הייתי קונה שוב... לגבי מערכת ההפעלה - כל אחד והטעם שלו, כמחשב שהוא גם אירגוני - בפירוש לא מתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך אחלה, וגם זוויות הצפייה מעולות.

לי אישית, מבריק זו לא בעיה, למרות שאני מכיר אנשים שמעדיפים מסך מט.

האיכות הכללית - של המסך אחלה, גם הצבעים לא רעים. לגבי שאר הלפטופ - איכות בנייה מעולה, שאר הבעיות רשמתי בפוסט הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...