רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ה-UFI של הוט תושק ככל הנראה מחר, ה-21 לאוקטובר

Nemesis

Recommended Posts

בקשר לשאלה על הפינג המהירות שליחה/קבלה לא משפיע על פינג באופן משמעותי היום. הסיבה לכך היא שהקווים כבר יחסית מהירים. אם משחקים משחק ששולח חבילות של 2000 ביט (250 בייט) בחיבור של 2000/200 ההשפעה של מהירות הקו על הפינג הוא 11 מילי שניות. אם תשדרגו את הקו ל 10000/1000 שקיימת היום בשוק ההשפעה תהיה 2.2 מילישניות. אומנם השיפור הוא פי 5 אבל ביחס למרכיבים האחרים של הפינג שקשורים למרחק ועומס ההבדל הוא מזערי ביותר. בגלל זה כדי לשפר פינג אתם צריכים ללכת על פתרונות כמו רוחב פס מובטח (או תיעדוף) ואפילו לפעמים עוזר.

בכל מקרה בגלל שהשימושים העיקריים שלי הם משחקים וכמות ההורדה שאני עושה היא מינימאלית בנתיים ה2500/250 שיש לי עכשיו מספיקים לי. אין לאף חברה תשתית פריסה ברחובות ואני ממש לא ממהר לעבור לHOT .

הרוחב פס לחו"ל כרגע מוגבל ע"י הספקיות וכמה רחב החיבור שלהם. אם כל עם ואחותו יעלו על האינטרנט באותו זמן וינסו להוריד בלי הגבלה מחו"ל הם יקבלו רוחב פס של הספקית שלהם שמתחלק בין כולם ולרוב זה יהיה פחות מהמקסימום . הtrafic shaping הוא דבר הכרחי כי בגלל שהניצול בפועל של הרשת תמיד מתקרב ל100% אם לא היתה "אפליה מתקנת" אנשים שמשחקים משחקי מחשב או משתמשים בvoip בהם הQOS חשוב היו סובלים.

אגב בdocsis3 עדיין גולשים עם כל השכנים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה החברות יכולות לעשות כדי להנמיך את הפינג לחו"ל חוץ מלהוזיז את פיזית מהמזרח התיכון לאוקינוס האטלנטי?

דרך אגב לפעמים אני מקבל עכשיו 10-20 פינג יותר לשרתים מסויימים ממה שהייתי מקבל עם מסלול גיימר

בגלל שהם מפעילים את התעדוף החדש שלהם אז הם טוענים שזה לא הולך ביחד עם הגיימר

אבל זה לא כזה קריטי

אם זה היה מגיע למאות של פינג אז כל המהירות היתה הולכת לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החברות יכולות לעשות כדי להנמיך את הפינג לחו"ל חוץ מלהוזיז את פיזית מהמזרח התיכון לאוקינוס האטלנטי?

אני חושב שהם כבר עושים את כל שביכולתם ( תיעדוף ה traffic shaping ובקרוב רוחב פס מובטח) . להרחיב את הרשת של הספק שירות לחול כמו שראיתי בכתבה שבזק בינלאומי עושה גם עוזר כי זה יכול לחסוך hops ואת העומס באירופה אם השרת שאתה משחק בו בארה"ב כמו במקרה שלי.

הפינג הכי נמוך שאפשרי תאוריתית לחוף המערבי של ארה"ב הוא 83 מילישניות אבל בפועל אני מקבל 230-260 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק גדול מהמדינה אין - גם פה בצפון, מדהים שמשיקים שירות בככזה רעש וצלצולים שלא זמין לחלק גדול מתושבי המדינה.

אתה לא מצפה שהם יחכו עד שהפרסה תסתיים בכל חור נידח, ורק אז יתחילו למכור את השירות לומרות שבהרבה מקומות הם יחלו כבר להתחיל להרוויח מזמן. למעשה הם בכלל לא חייבים לעשות תשתית לכל מקום, אז תגידו תודה שפרסו אצלך כבלים/ADSL ואתה לא צריך להשתמש בDial Up/רשת סלוארית כמו שמקובל בחורים נידחים במדינות מפותחות.

הפינג הכי נמוך שאפשרי תאוריתית לחוף המערבי של ארה"ב הוא 83 מילישניות אבל בפועל אני מקבל 230-260 .

אתה מדבר על מצב תאורטי שהמודם שלך מחובר בקו ישר עם לחוף המזרחי של ארצות הברית ובדיוק שם נמצאים כל הסרברים בארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף עם "עופי".

למה תל-אביב חייבת להיות אחרונה בקטעים האלה? לא יכול להיות שיהיה לנו מונופול רק על בתי הקפה.

+1 :xyxthumbs:

יש לי מרכזייה של קילומטר וחצי מהבית ואין לי באזור NGN שלא נדבר על הUFI שלא נראה בעתיד הקרוב בת"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אנשים סוף סוף בפעם הראשונה בלי מאיץ הורדות אני מוריד משרת שיש לו פינג של 200, קובץ במהירות של 1.2 מגה בייט לשנייה!

איזה חזק הprivate ngn הזה

יאללה בואו נאסוף תרומות ל014 כדי שלא יגמר להם התקציב לרוחב פס

לא הבנתי, כמה זה עולה ה- PRIVATE NGN הזה? כמה תוספת לתשלום על חבילה רגילה של אותה מהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...