על איזה לוח אם מסדרת ה-P55 אתם ממליצים לפי מה שאני צריך? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על איזה לוח אם מסדרת ה-P55 אתם ממליצים לפי מה שאני צריך?

dodger

Recommended Posts

אהלן

אני מתכוון לשדרג את כל המחשב בן ה5+ שנים שלי כדי שיהיה חזק למשחקים ולא יותר מזה. כמו שחייתי בשלום עם ה-6600GT שנתן כמה שנים טובות אז אני מתכנן מערכת משתלמת לשנתיים-שלוש לפחות גם אם היא לא קצה הטכנולוגיה.

מה שתיכננתי זה מעבד Core i5 750 עם זיכרון OCZ 4GB 1333 MHZ PLATINUM וכרטיס מסך 4890HD TOXIC (דברים נוספים זה ספק Corsair 600W, מארז 900 II וקירור Mugen 2).

כמו-כן אני לא מתכוון לעשות OC למעבד (לכרטיס כנראה שכן) ולא להוסיף כרטיס ל-CF.

אז.. איזה לוחות אם מכל ה-P55 מומלצים? אני לא מבין בסלוטים וכאלה או בחשמל אבל מה שחשוב לי שיהיה חזק בשביל כרטיס אחד, ושוב לא לצרכי OC ולא צריך תמיכה ב-CROSSFIRE. קשה לי להגיד תקציב בדיוק אבל אם יש הבדל ניכר בביצועים לאורך זמן אני מוכן לשים 700-800 מאשר לוח פשוט וזול ב-500.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם OC לא מתוכנן הINTEL DP55WB יהיה מעולה - לוח טוב ואמין

2.לא הייתי הולך על 4890 אלא על 5850

3.זכרונות לא צריך להיות נעולים על הOCZ - הA-DATA והGSKILL טובים לא פחות

4.ספק 600W מיותר פה

ודבר אחרון , אני לא הבנתי ואני עדיין לא מבין למה אנשים קונים מאוד יקרים :kopfpatsch:

בהבדל בין מארז נחמד כמו ה APEX לבין ה ANTEC900 אפשר לשדרג שידרוג די רציני את הרכיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע לעשות OC למעבד ואני מפחד להתעסק עם זה.. אם אפשר הסבר קצר או מדריך אני אשמח

בקשר למארז מצדי שיהיה מכוער, בחרתי את זה וקירור למשל לפי ההמלצות בפורומים השונים פה ואם יש לכם הצעות אחרות אז בכיף

ומצטער אם זה גולש קצת למפרט ואוברקלוקינג וקירור אבל אם כבר עוזרים לי פה אז אני מעדיף לסיים את זה בדיון אחד וזהו..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח- מה שכבר אמרו. אם אין OC אז ה-P55 הזול של אינטל מתאים. אם יש לך עוד דרישות מהלוח אז תציין.

מה שתיכננתי זה מעבד Core i5 750 עם זיכרון OCZ 4GB 1333 MHZ PLATINUM וכרטיס מסך 4890HD TOXIC (דברים נוספים זה ספק Corsair 600W, מארז 900 II וקירור Mugen 2).

הזיכרון לא מתאים, הוא עובד במתח גבוה מידי. גם הקירור לא מתאים, עדיין אין לתושבת LGA1156.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח- מה שכבר אמרו. אם אין OC אז ה-P55 הזול של אינטל מתאים. אם יש לך עוד דרישות מהלוח אז תציין.

הזיכרון לא מתאים, הוא עובד במתח גבוה מידי. גם הקירור לא מתאים, עדיין אין לתושבת LGA1156.

יש עכשיו זיכרונות Low Voltage מאותה סדרה, הנה דוגמה: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_900_2779&products_id=26817

בקשר לקירור - וואלה אתה צודק, לא ידעתי.. יש אפשרויות מתאימות אחרות? אני צריך בכלל אם אני לא עושה OC למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין צורך, אפילו שזה אולי מועיל ל-Turbo Boost.

לגבי הזיכרונות- יקרים בצורה מגוכחת, אני לא מאמין שאתה באמת קונה את זה. יש לך בפנדה קיט של 4GB מבית במחיר של 425 שקלים.

ואני יודע שיש גרסאות Low Voltage אבל אתה לא רשמת את זה בהודעה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא קונה, רק הבאתי דוגמה ל-LV.

בקיצור את ההמלצה ללוח קיבלתי, ונשארתי רק עם התלבטויות למארז (עכשיו שאלתי בפורום המתאים) ובקשר לקירור - בטוח שהסטוק יספיק? למה שאני לא אנצל את הטורבו בוסט? נגיד שאני רוצה עם יחס עלות-תועלת טוב כמו המוגן 2 אבל כזה שמתאים לתושבת 1156, על מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...