מהירות הורדה צונחת בחיבור דרך ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הורדה צונחת בחיבור דרך ראוטר

yonni

Recommended Posts

שלום לכם.

אני מחובר לאינטרנט דרך במהירות 2.5MB וכשאני מחובר ישירות למודם, המהירות עומדת על 310 ק"ב לערך ונשארת שם באופן יציב.

לעומת זאת בחיבור דרך הראוטר (EDIMAX BR-6204WG), המהירות צונחת ומקפצת בין 210 ל-240 ק"ב.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yz101, תסלח לי אבל זה פשוט לא יותר מ bull shit. איך בדיוק הגדרות NAT משפיעות על קצב תעבורה של נתונים למחשב???

לפותח הדיון: איך אתה את הבדיקה הזאת והאם ניסית לבדוק אם יצאו עדכוני קוחשה לנתב שלך אצל פיקוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקיות השירות של ההורדות הישירות\ספקי מחינמייים מידעים את משתמשי החינם בזה שהם מגבילים את מהירות ההורדה לפי אחוזי השימוש של משתמשים בתשלום ברוחב הפס שלהם.

ושוב אני מצטרך לשאלה: איך NAT בדיוק גורם להאטת מהירות ההורדה?

הגרסא האחרונה והעדכנית של הקושחה לנתב הזה היא 1.62 אבל היא עדיין לא מצויה באתר של אדימקס.

לי אישית אין בעיות עם הגרסא הנוכחית 1.58 שבה הבעיה היא שבכל פעם שמגדירים הפנית יציאות ועוד כל מיני דברים ומבצעים אתחול הנתב נתקע והדרך להתמודד עם זה היא לעשות CONTINUE כשיש לך את האופציה ואז לגשת ל SYSTEM TOOLS ורק אז RESET.

בהחלט ממליץ לדבר עם פיקוק על זה.

אגב זה גם יכול לנבוע ממחשב אחר שמחובר לנתב או מישהו שמתחבר אלחוטית לנתב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שכבר עידכנתי קושחה ל1.62 טרם פירסמתי את הפוסט.

לגביי אופן הבדיקה, פשוט מאוד. אני מוריד את אותו הקובץ מאותו האתר (הורדה ישירה, לא דרך תוכנות שיתוף) או מבצע מבחן באתרים שונים שבודקים מהירות.

בכל מקרה המגמה היא ברורה ולא חד פעמית- הראוטר מוריד לי את מהירות הגלישה\הורדה.

הנתב הוא אכן אך שום מחשב אחר לא מחובר אליו בשבוע האחרון, בין אם ישירות או .

אז מה עוד אתם מציעים?

תודה רבה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לוודא שאכן בעית התקשורת היא ממיקום מסויים והלאה נתחיל בבדיקת הורדה מול שרת ישראלי אמין וידוע כמו של בזק בין לאומי.

http://212.179.191.175/Check1.html

אם מהאתר הזה ההורדה יציבה אז זה קשור בהגבלות השונות של אתר שיתוף הקבצים.

אם גם עם האתר של בין לאומי בקובץ של 500 מגה מהירות ההורדה משתנה בצורה דרסטית אתה צריך לדבר עם הספקית שלך על הנושא.

לי היה קטע שרציתי לנסות את בין לאומי על גבי ברק עקב שדרוג מהירות והקטע ההזוי היה שכשהתחברתי דרך בין לאומי לאינטרנט היו לי בעיות גלישה רבות שזה אומר .. מהירות הורדה נמוכה בעד 40 אחוז ממה שאמור הייתי לקבל.

עם מודם הכל עבד סבבה ועם הנתב שלי BR6204GW הייתה ירידה במהירות.

הקטע המצחיק היה שכשהתחברתי עם אותו הנתב אותם ההגדרות אותה הקושחה הכלל אותו הדבר בדיוק וההבדל היחיד הוא הספק\ שם ומשתמש וסיסמא לא הייתה בעיית גלישה בכלל.

מה שהתומכת הטכנית שלהם אמרה לי זה שהציוד של אדימקס הוא זבל ושנדפקתי.

מה אני יכול להגיד לה? כבר אמרתי לה שעכשיו הרגע איתה במקביל אני מתחבר לספק השני והכל סבבה אז מה העניין...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שכבר עידכנתי קושחה ל1.62 טרם פירסמתי את הפוסט.

לגביי אופן הבדיקה, פשוט מאוד. אני מוריד את אותו הקובץ מאותו האתר (הורדה ישירה, לא דרך תוכנות שיתוף) או מבצע מבחן באתרים שונים שבודקים מהירות.

בכל מקרה המגמה היא ברורה ולא חד פעמית- הראוטר מוריד לי את מהירות הגלישה\הורדה.

הנתב הוא אכן אך שום מחשב אחר לא מחובר אליו בשבוע האחרון, בין אם ישירות או .

אז מה עוד אתם מציעים?

תודה רבה שוב

זה כבר לא כל נדיר שחיבור לא מצליח לנצל את כל הרוחב הפס שהספקית נותנת לך, במיוחד אם יש לך רוחב פס גבוה. חבר את המחשב לנתב באופן קווי ותעשה את אותה בדיקה. מה שהשוות עכשיו זה תפוחים לתפוזים -- לא ניתן להשוות חיבור לקווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...