GeForce 4 Ti4600 בארץ. החברה: Gainward. המחיר: 2800 ש"ח. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 4 Ti4600 בארץ. החברה: Gainward. המחיר: 2800 ש"ח.

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"בייחוד מבחינת oc וגם מבחינת פילטרים הם לא רעים בכלל"

OC אני יודע. פילטרים ? מאיפה אתה יודע את זה ?

בקשר ללהזמין מחו"ל, האופציה היחידי זה . וגם איתם, צריך לחכות עד שהם יוציאו TI4600. מישהו צריך להתקשר ליבואן שלהם (שהפסיק להביא את הכרטיסים שלהם לארץ) ולהסביר לו שעכשיו לכרטיסים של יש את הפילטרי 2D הטובים ביותר (הרקולס עזבה, וELSA... אני כבר לא יודע אם יביאו כרטיסים שלהם). מישהו חייב אבל חייב למצוא _מי_ היבואנים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בייחוד מבחינת oc וגם מבחינת פילטרים הם לא רעים בכלל"

OC אני יודע. פילטרים ? מאיפה אתה יודע את זה ?

בקשר ללהזמין מחו"ל, האופציה היחידי זה . וגם איתם, צריך לחכות עד שהם יוציאו TI4600. מישהו צריך להתקשר ליבואן שלהם (שהפסיק להביא את הכרטיסים שלהם לארץ) ולהסביר לו שעכשיו לכרטיסים של יש את הפילטרי 2D הטובים ביותר (הרקולס עזבה, וELSA... אני כבר לא יודע אם יביאו כרטיסים שלהם). מישהו חייב אבל חייב למצוא _מי_ היבואנים של .

אני לא יודע ממש

אני רק שומע תגובות מעולות על הכרטיסים שלהם גם מבחינת אפשריות oc וגם איכות תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" גם מבחינת אפשריות oc וגם איכות תמונה"

גם אני, אבל על איכות תמונה לא ממש. אני לא שומע דברים רעים, ולא טובים. פשוט כלום.

זאת בעיה........ תחשוב, זאת החברה ה"נורמלית" היחידה שיש כרגע בארץ עם כרטיסים של . ותאמין לי, אתה לא תרצה לקנות כרטיס מסך ב2800 ש"ח ולגלות שהאיכות תמונה שלו "לא משהו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני שומע רק טוב על ולי בעצמי יש כרטיס GeForce2 mx שלהם, אז בגלל שאתם חשובים לי אני מוכן למכור לכם אותו, אין ספק שהוא מתחרה הגון ל-GeForce4 Ti 4600 המיושן, טוב אז הגיע הזמן לפתוח את הכיס בשביל שיא הטכנולוגיה ה-

GeForce2 mx שלי!! כן כן כן כן וגם המחיר מדהים 4000 אבל בשבילכם 3999 כמובן שהכל בדולרים, נמכר למרבה במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני לא קונה בכלל כרטיס מסך ב2800 שקל...... לא משנה כמה הוא טוב זה עדיין בזבוז כסף מוחלט "

ברור. כי זה ברור שעוד חודש המחיר ירד ל2300 ש"ח (אני לא אומר שזה לא גבוה אבל זה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 2300 שקל זה עדיין מוגם לדעתי.......

אני משחק די הרבה במשחקים אבל לדעתי עדיף לקנות כרטיס קת יותר חלש ואחרי שנה שנה וחצי להחליף אותו למשהו חזק יותר (אבל עדיין לא הכי חזק) שברור שיהיה יותר טוב מהכי חזק אז שכבר לא יריץ כמעט כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הפילטרים היא חשובה זה נכון במיוחד של ה-2D בגלל שאלה בדרך-כלל משחקי תפקידים וכו' שאפשר לראות שם הבדל באיכות ה-2D, אבל למה איכות ה-3D כל-כך חשובה? אני לא מדבר על איכות באמת גרועה, אבל למשל בין ELSA ובין HERCULES אף אחד לא ישים לב לזה במשחקים(אני מדבר על משחקים,לא על תוכנות גרפיקה), למשל ב-Quake זה משחק כל-כך מהיר שלא מספיקים לראות כלום, אני מבטיח שאי-אפשר לראות בכלל הבדל, איכות ה-2D זה מה שחשוב לא ה-3D(למשחקים). זה הדעה שלי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...