התלבטות...לקחת מחשב נייד לבסיס או לא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות...לקחת מחשב נייד לבסיס או לא?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עזוב,

אני הבאתי לבסיס שלי אבל זה היה בשנה השניה שלי בסדיר, בתוך בסיס של פאקינג מצ"ח כשבבסיס שלי יש סה"כ 20~25 איש.

אצלי לא גנבו אותו אבל "השאילו" ממני אותו לשמירות מדי פעם (לא תמיד עם אישור מקדים) אבל בגלל זה קניתי מחשב פשוט יד שניה שיספק את הצרכים שלי בצבא.

הוא גם מת בחצי שנה האחרונה שנשארה לי לסדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שזה צעיר שחושב שהוא יתקבל ויצליח ללמוד באוניברסיטה הפתוחה במקביל לצבא :lol: :lol: :lol:

לכל הפחות הוא יהיה טיס בלמידה עצמית של האונ' הפתוחה.

חן, אל תיקח איתך , עוד לא קיבלת שום דבר קבוע אצלך ואתה לא יודע מה יקרה איתך בקרוב.

תמתין עם זה, סך הכל לא יהיה לך לתקופה קצרה אז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם כבר קלטו שאתה למלם כזה בבסיס ויראו אותך עם , חודש-חודשיים יעלימו לך אותו.

את הארונית של הצבא לא בעיה לפרוץ עם הקת של ה-M16 תשאל כל אחד שחזר משבת בלי המפתח לארונית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה מזה למלם?

טוב בינתיים אני עוד אחכה עם זה,רציתי לקבל חוות דעת אם כדאי או לא,בינתיים גם אין לי ארונית כך שלשים אותו שם אני לא יכול

אבל כשתיהיה לי ארונית אני חושב שאני כן אקח,כי ראיתי המון אנשים ששמים בארונית ת'מחשב שלהם גם מחשב גדול גם קטן ואין בעייה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

יש אנשים שמביאים מחשבים נייחים לבסיס???

זה אוליי ישמע מוזר והזוי ובטח מדובר במחזה נדיר' date=' אבל באחד מהבסיסים ששירתתי בהם. אחד מהחבר'ה ארגן בחדר מחשב נייח דווקא משהו דיי נחמד(הריץ משחקים פשוטים כמו Vice city).

באותו בסיס, היה מישהו שהביא ונעל אותו בארונית.

סתם שאלה מזה למלם?

טוב בינתיים אני עוד אחכה עם זה,רציתי לקבל חוות דעת אם כדאי או לא,בינתיים גם אין לי ארונית כך שלשים אותו שם אני לא יכול

אבל כשתיהיה לי ארונית אני חושב שאני כן אקח,כי ראיתי המון אנשים ששמים בארונית ת'מחשב שלהם גם מחשב גדול גם קטן ואין בעייה עם זה

למלם זה כינוי לאחד שהוא רחפן.

אם יש לך סיכוי לדאוג לכך שהחדר הספציפי הזה ישאר נעול ואתה יכול לסמוך על שאר השותפים לחדר. אתה יכול לשקול מחדש אם להביא את המחשב לבסיס או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, עזוב את נושא ה"להביא או לא"

תכיר את השותפים שלך לחדר... יחד עם השותפים שלי בזמנו הקמתי חדר לתפארת מדינת , יחסית לג'ובניק החדר היה בית מלון לקראת סוף השרות.

אתה יכול להיתקע עם אנשים שאתה לא בטוח שאתה רוצה לשבת ולאכול איתם ביחד שלא לדבר על לישון באותו חדר ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...