ה- GTX260 215SP שלי נהפך חלש פתאום או שזה רק אני? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- GTX260 215SP שלי נהפך חלש פתאום או שזה רק אני?

ToMuSH

Recommended Posts

כשאני משחק Team Fortress 2 (שמבוסס מנוע Source, שפותח ב- 2004, שנחשב חלש) על 1600x900 עם AAx8 ו- AF x8, אני מקבל כשהמסך עמוס קצת פריימים נמוכים, מ- 60 זה יורד ל- 45-50. גם כשאני מוריד את ה- AA ו- AF אני מקבל פריימים נמוכים כשהמסך עמוס... ואני לא מדבר על עמוס עמוס, מי ששיחק או משחק במשחק הזה יודע למה אני מתכוון... אחרי הכל זה שרתים של מקסימום 24 איש. גם אם אני ב- Spectate ומסתכל על אזור עמוס מלמעלה, אני מקבל פריימים נמוכים. אני מדבר על זה שאני מסתכל על 6 אנשים בערך באותו הזמן ויורים וזה או שאני מסתכל על אזור מגבוהה והוא עמוס טקסטורות ואני מקבל פריימים כמו שהזכרתי.

מה שמוזר כאן זה שאני משחק Batman - Arkham Asylum על FHD עם AAx16 ומקבל 60 FPS תמיד... אפילו כשאני מסתכל על אזור עמוס באנשים או בטקסטורות...

יכול להיות שכרטיס כזה מתקשה עם Team Fortress 2? יש מצב שהוא מקולקל? או שזה פשוט כי זה משחק ובגל הפינגים וכל זה? אין לי מושג, סתם מעלה רעיונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע SOURCE תקול ומעוך הפסקתי לשחק את כל המשחקים שמבוססים על המנוע הזה כי הוא פשוט מפגר.

כי על מנוע הSOURCE כמו שאתה יודע חביבי לא משנה על איזו רזולוציה אתה משחק תמיד אתה תקבל צוואר בקבוק מהמעבד.

HURRRRR יש לך X2 4200 אז לא מגיע לך יותר מ 30 FPS

בעוד שבאנריל או כל משחק שמבוסס על מנוע אחר (לא קריסיס =3=) אני לא מקבל פחות מ 50-60 על אותה רזולוציה\פילטרים.

CHOP GABE AND FEED HIM TO THE DOGS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך בהחלט תקול אני מציע לך לרוץ לחנות ממנה רכשתה אותו ואז תספר למוכר שבזמן עומס בTF2 אתה מקבל 40fps במקום ה60FPS שבוודאי ראוי שתקבל תמורת כרטיס שכזה ואז תחזור הביתה ותרשום בפורום מה הייתה התגובה של המוכר

יום טוב :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך בהחלט תקול אני מציע לך לרוץ לחנות ממנה רכשתה אותו ואז תספר למוכר שבזמן עומס בTF2 אתה מקבל 40fps במקום ה60FPS שבוודאי ראוי שתקבל תמורת כרטיס שכזה ואז תחזור הביתה ותרשום בפורום מה הייתה התגובה של המוכר

יום טוב :yelclap:

ואו איזה אוסף של שטויות.

תתחיל בזה שתתקין תוכנה כמו RIVATUNER ותראה את המעלות של הכרטיס, הוא אולי מתחמם מדי.

דבר שני, תריץ משהו שיגרתי כמו FUTUREMARK ותראה אם התוצאה השתנתה.

דבר שלישי (תוריד, תתקין חדש).

דבר רביעי, ואללה, בעסה, ישן וחדש לא תמיד משנים, זה עניין של איך המנוע בנוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה אוסף של שטויות.

תתחיל בזה שתתקין תוכנה כמו RIVATUNER ותראה את המעלות של הכרטיס, הוא אולי מתחמם מדי.

דבר שני, תריץ משהו שיגרתי כמו FUTUREMARK ותראה אם התוצאה השתנתה.

דבר שלישי (תוריד, תתקין חדש).

דבר רביעי, ואללה, בעסה, ישן וחדש לא תמיד משנים, זה עניין של איך המנוע בנוי

אני רואה מעולם לא עשיתה הכרות עם המושג ציניות :/ טוב גם אני הייתי כזה כשהייתי ביסודי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הרצתי CSS עם X2 +3800 , 9600GT SONIC

על 1600/1200 .. והכל שם על הכי גבוהה כולל הפילטרים

ממה שזכור לי קבלתי 40FPS בערך אולי גם קצת יותר אני לא זוכר בדיוק , זה הפריע לי טיפה כי היו קטעים שזה קירטע ..

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שאתם חושבים שאני מפגר?

כולה שאלתי שאלה, כי חשבתי שהכרטיס הזה אמור להחזיק משחקים מבוססי SOURCE בצורה קלילה ביותר... אני לא אתלונן על זה כמו מפגר בחנות שממנה רכשתי את המחשב. אם זה אמור לקרות, שיקרה.

כמו שאמרתי, ב- Batman Arkham Asylum על 1920X1080 עם AAX16 אני מקבל 60 FPS גם כשיש הרבה עומס ואפקטים במסך... (ראוי לציין גם שברזולוציות הגבוהות ב- TF2 הכל ניראה מעוות משום מה... בכלל, ב- FHD הכל חסר פרופורציה וניראה מעוך לגמרי!)

בדקתי מעלות לכרטיס עם rthdribl והמקס' היה 72 (הכל על סטוק).

אני אריץ 3DMARK06 ואעדכן פה בזמן הקרוב.

ד"א, מישהו יודע כמה הכרטיס הזה מוציא בסטוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, ב- Batman Arkham Asylum על 1920X1080 עם AAX16 אני מקבל 60 FPS גם כשיש הרבה עומס ואפקטים במסך... (ראוי לציין גם שברזולוציות הגבוהות ב- TF2 הכל ניראה מעוות משום מה... בכלל, ב- FHD הכל חסר פרופורציה וניראה מעוך לגמרי!)

SOURCE תקול. אל תשחק פשוט, לא משנה באיזו רזולוציה תריץ זה יהיה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדרך תוסיף בבקשה תוצאות של הבנצ'מרק של Batman Arkham Asylum =>

למה אתה מתכוון? כי במשחק עצמו לא ראיתי אפשרות של בנצ'מארק או Test Performance כמו שיש ב- DMC4 לדוגמא.

בכל מקרה, 3DMARK06 עכישו בהורדה, אפרסם את התוצאות בקרוב ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון? כי במשחק עצמו לא ראיתי אפשרות של בנצ'מארק או Test Performance כמו שיש ב- DMC4 לדוגמא.

בכל מקרה, 3DMARK06 עכישו בהורדה, אפרסם את התוצאות בקרוב ואעדכן.

זו לא בעיה של הכרטיס. הוא בסדר גמור!, בדקת את זה עם משחקים אחרים האם אני צודק? זה המשחק עם הבעיה!

ובדיקה סינטטית לא תוכיח לך דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אוקיי, לקחתי לתשומת לבי.

בכל מקרה, התוצאה דיי מאכזבת, אולי אפילו לא הגיונית, לא? הכל בסטוק AS IS (מעבד, כ. מסך, זכרונות).

שמתי גם AA x4, אולי זאת הסיבה? בלי אני אקבל תוצאה גבוה יותר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...