חומר לימודי על סמים וליגליזציה של סמים קלים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חומר לימודי על סמים וליגליזציה של סמים קלים

gtabak_37

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מחפש חומר לימודי, כתבות באנגלית ובעברית, כתבות על מחקרים שעשו באוניברסיטאות בארץ ובעולם, בעיקר בנושא ליגליזציה והשוואה של תוצרי צמח הקנאביס לסמים קשים, אלכוהול או סיגריות. בעיקר מחקרים שמוכיחים שה"סם" לא מזיק כמו שחושבים היום ומחקרים שמעודדים ליגליזציה של סמים קלים.

כל חומר לימודי שמעודד או יכול לעודד בעקיפין ליגליזציה לסמים קלים יתקבל. מחפש בעיקר כתבות על מחקרים (אפשר גם באנגלית), אבל אשמח גם להשוואות וכאלו.

תודה מראש,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מנסה להוכיח את זה לבנאדם קרוב בדר"כ זה לא ילך כי הבורות וכנגד הוא יוכל למצוא מחקר שמומן ע"י איגודי הורים ואלסם(ים) לגווניהם ברחבי העולם שסותר את זה, עזוב, זה אבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנסה להוכיח את זה לבנאדם קרוב בדר"כ זה לא ילך כי הבורות וכנגד הוא יוכל למצוא מחקר שמומן ע"י איגודי הורים ואלסם(ים) לגווניהם ברחבי העולם שסותר את זה, עזוב, זה אבוד.

את האמת, אני לא מנסה להוכיח זאת בפני בנאדם אחד, אלא יותר להוכיח בפני כל הכיתה שלי. המחנכת התחילה לדבר על סמים בשיעור חינוך, וצעקתי אליה משהו שקשר ללגליזציה והיא אמרה שהיא תשמח שאני אעביר שיעור בפני כל הכיתה :)

על מנת לדעת יותר מהידע שלי עכשיו, להביא הוכחות ולבסס את עצמי אשמח לחומר כזה בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, אני לא מנסה להוכיח זאת בפני בנאדם אחד, אלא יותר להוכיח בפני כל הכיתה שלי. המחנכת התחילה לדבר על סמים בשיעור חינוך, וצעקתי אליה משהו שקשר ללגליזציה והיא אמרה שהיא תשמח שאני אעביר שיעור בפני כל הכיתה :)

על מנת לדעת יותר מהידע שלי עכשיו, להביא הוכחות ולבסס את עצמי אשמח לחומר כזה בכל זאת.

אני לא רוצה לבאס ולספר את הסוף אבל זה חסר סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס ולספר את הסוף אבל זה חסר סיכוי...

לדעתי זה שווה נסיון

חוץ מזה

גם אם זה לא יעזור

זה בכל זאת חומר מאוד מעניין

והשיעור שאפשר להעביר עליו יכול להיות מאוד מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא תצליח לשכנע אף אחד, עדיין שווה לפתוח לאנשים קצת את הראש.

יש גם את SUPER HIGH ME, שזה יותר דוקו-קומדיה כזאת, אבל זה גם מעניין.

ראיתי SUPER HIGH ME לפני כשבוע ביס דוקו. ממליץ מאוד על הסרט.

אפשר לראות את הסרט המלא גם כאן בחינם, http://yes.walla.co.il/?w=2/7829/1584073

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...