קצת אומנות טוב לנשמה - ציורי חול בשידור חי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת אומנות טוב לנשמה - ציורי חול בשידור חי

almonime

Recommended Posts

אוקי ,

אני דיברתי בלבד על התוצר של העבודה שלה והתוצר של " תינוק עם דמעה על הלחי " הוא בנאלי ממש כמו הנושאים שהיא בחרה כולל התוצאה הסופית , אני חושש שאתה מכוון לוידאו ארט צורה של מדיום להעברת האישיות והאמירה של האומן , אממה מה , רק דבר אחד אתה שוכח , מה התוצאה הסופית של המדיום הזה , כלומר אני יכול להמציא מדיום חדש נניח להעברת תיקשורת והמדיום הזה הוא ניפלא במורכבותו אבל אם אני מעביר שטויות ושיעמום כולל בנליות , המממ ניראה לי שמהר מאוד המדיום הזה חעבור איזו שהיא מטרפוזה ו / או יחדל מלהתקיים , אנדי וורהול כבר דיבר וביצע את האמנות להמנים , את האמנות התעשייתית וזה לא מה שראינו בביצוע ( הוירטואוזי ) של הגברת החתיכית , מה שראינו הוא לא אומנות אלא הופעה , בו נעשה זאת כך , כמה פעמים היית יכול לראות את המופע הזה ? האם היית יכול לרכוש את הסרט ולהקרין אותו בצורה רציפה בסלון ביתך ? אבל גם אם התשובות הן חיוביות אני לא אסכים איתך לגבי המסקנה של דיברי המורה שלך מפני שאני אגדיר את המסקנה בדבריה בתור שטיפת מוח והם פונקציה של יחסי ציבור , אבל אתה יודע מה , אני מאמין ויודע שאומנות היא משהו שנוגע בדבר הזה האמיתי שיש לכול אחד מבפנים ולא חשוב המדיום וכו' ולכן הדגש שלי הוא יותר על האומן ולא על האמנות ( כי מבחינת העבודה קצת קשה לעקוף את האומן הגדול ביותר קרי טבע ו/או אלוהים ) וזו בדיוק הנקודה שאני מנסה להגיד , אדם שהצליח להגיע לאיזו אמת ויכול גם לגרום לאנשים אחרים להרגיש את זה - הוא אומן .

כסף וכל השאר הם פונקציה של יחסי ציבור ונתונים לפרמטרים של שטיפת מוח והעדפה אישית , האמת , אני חושב שהכל זה אומנות ( ראה ערך אלוהים וטבע לעיל ) אבל כל השאר , זה מי שמצליח יותר להתקרב ו / או העדפה אישית .

לסיכום : מכיוון שהאמת שלי שהכל זה אמנות אז ודאי שגם אתה צודק . ( זה רק עיניין של מוסכמה חברתית קרי מה שמקובל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...