שמיניסטים סרבנים 2009: "לא נשתתף בדיכוי" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמיניסטים סרבנים 2009: "לא נשתתף בדיכוי"

J0n1

Recommended Posts

חבל שאף אחד לא עושה כתבה על אלפי צעירים מפונקים, עצלנים, אגואיסטים, שמוציאים פטורים על ימין ועל שמאל, סוחטים ת"ש גבוה אחרי שאבא משחק אותה "נכה", אמא "מוכה" (נשבע לכם) ואם זה לא מספיק לסחוט תנאים מעודפים הולכים לעריקות כאילו מדובר בטיול שנתי. (במדינה נורמלית "עריקים" כאלה מצמידים לקיר ויורים) כאשר אני חושב על כל התורנויות Extra מהדורה eXtreme Limited Edition שעשיתי בגלל אותם סמרטוטים "חלשים" עם ידיים בעובי הרגליים שלי שבכו לקב"ן כמה הם פוחדים לשבת בעמדה, מרטיבים במיטה ולא מסוגלים להתקלח בבסיס אני לא מבין איך המערכת הצבאית הזאת, שהפכה לתיכון על מדים, בכלל מתפקדת. אבל העיקר שהם "עשו" (הגיעו לקרייה, אמרו שלום למפקד, עשו פרסה) וזה הכי חשוב, אבל צעירים שמשתמטים מאידיאולוגיה (זכותכם לחשוב שהיא שגויה ומנותקת מהמציאות.) ומעדיפים לשבת בכלא מאשר להפוך לעוד "חייל" שרואה יותר בית מבסיס כולם מתלהמים אלוהים ישמור ילדי שמנת מפונקים וצועקים לכו למדינה אחרת.

א. באיזו מדינה נורמלית מוציאים להורג עריקים?

ב. כמו שאתה חושב ש"זכותם" של המשתמטים לחשוב שהאידיאולוגיה שגויה, "זכותם" של העצלנים להתעצל. רק שפשע ממניע אידיאולוגי הוא חמור בהרבה ומסוכן לחברה מאות מונים יותר מסתם "עצלן". לא לימדו אותך את זה בשיעור אזרחות?

אין לך מושג על מה אתה מדבר. מעבר לקו הירוק זה כמו יקום אחר עם חוקים שונים, בין הישראל שאתה מכיר וזאת שמעבר לקו הירוק אין שום קשר.

יש לי מושג וחצי.

זה שקורים שם דברים שהייתי מעדיף שלא יקרו, לא אומר שאני צריך לוותר על הבטחון שלי, של המשפחה שלי של עמי, ושל המדינה שלי.

עם שלם לא צריך לשלם על פשעים של חיילים סוררים וכמובן שלא על תעמולה כושלת מצד המדינה שלו.

מבחינתי, שיחתמו מחר על הסכם שלום, שיסתובבו פה פלסטינאים ברחובות ת"א ויעשו קניות בעזריאלי. כל עוד הם לא מנסים להרוג אותי.

אחרי שתפנים שזו החשיבה של רוב הגוש הימני בארץ, ולא ססמאות בסגנון "מוות לערבים" - תבין שלא סתם אני אומר שאתה עיוור, יש הרבה מעבר למה שאתה מבין.

ולסיום,

צה"ל = ההגנה לישראל. וזה מה שהוא עושה, מגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. באיזו מדינה נורמלית מוציאים להורג עריקים?

ב. כמו שאתה חושב ש"זכותם" של המשתמטים לחשוב שהאידיאולוגיה שגויה, "זכותם" של העצלנים להתעצל. רק שפשע ממניע אידיאולוגי הוא חמור בהרבה ומסוכן לחברה מאות מונים יותר מסתם "עצלן". לא לימדו אותך את זה בשיעור אזרחות?

שניהם מסוכנים באותה מידה. ההבדל הוא שיש לך 80 משתמטים מטעמי אידיאולוגיה ועשרות אלפי משתמטים מאגואיזם טהור. אם אתה שואל מי לדעתי מסוכן יותר למדינה חבורת צעירים שלא רוצים לשרת ומעדיפים לתרום בדרך אחרת שהם רואים נכונה יותר או פרזיטים שרסיסו מסיר שומנים על התחת כדי לקבל 3 ימי ג', אני בוחר באופציה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מושג וחצי.

זה שקורים שם דברים שהייתי מעדיף שלא יקרו, לא אומר שאני צריך לוותר על הבטחון שלי, של המשפחה שלי של עמי, ושל המדינה שלי.

עם שלם לא צריך לשלם על פשעים של חיילים סוררים וכמובן שלא על תעמולה כושלת מצד המדינה שלו.

מבחינתי, שיחתמו מחר על הסכם שלום, שיסתובבו פה פלסטינאים ברחובות ת"א ויעשו קניות בעזריאלי. כל עוד הם לא מנסים להרוג אותי.

אחרי שתפנים שזו החשיבה של רוב הגוש הימני בארץ, ולא ססמאות בסגנון "מוות לערבים" - תבין שלא סתם אני אומר שאתה עיוור, יש הרבה מעבר למה שאתה מבין.

ולסיום,

צה"ל = צבא ההגנה לישראל. וזה מה שהוא עושה, מגן.

דבר ראשון, לא כל הפלסטינים מנסים להרוג אותך, אפילו לא רובם. זה ממש לא אומר שהם אוהבים אותך, אבל זה משהו אחר. מעבר לזה רוב העוולת אין קשורות ולא במאומה לביטחון . הדוגמא הכי מפורסמת היא כנראה גדר ההפרדה בבלעין, כבר 4 שנים בערך כל יום שישי יש שם הפגנה, בד"כ עם נפגעים. ההפגנה היא נגד מעבר הגדר בתוך שטח הכפר, כך שהיא מספחת כ-40% משטחו לישראל (שטח חקלאי). הסיבה לסיפוח אינה ביטחונית, ואף בג"ץ קבעה שהתוואי שלה אינו חוקי, אלא על מנת לאפשר התרחבות של מודיעין עילית, שהיא התנחלות של חרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07 - הדבר היחיד שאתה מפספס הוא שאין צורך בשהיה בשטחי יהודה ושומרון כדי להגן על גבולות המדינה. (ולא - ההתנחלויות של החברה שמאמינים בארץ השלמה וההזויה, אינן צריכות להיות חלק מהמדינה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV-27

אז כנראה באמת פספסת כמה שיעורי אזרחות, כי אלף בית של גימל דלת אתה לא יודע.

אני אסביר לך את זה לאט כדי שתפנים,

80 אידיאולוגיסטים עלולים לסחוף אחריהם הרבה יותר מעשרות אלפי עצלנים, אם תמתח את זה לאורך זמן תגיע למצב של סיכון קיומי (שגם ככה לא חסר לך כאן).

הנה, שאלה להמחשה:

אם יגאל עמיר היה רוצח את רבין ממניע שאינו אידיאולוגי (טירוף, קנאה, פרשת מין, וואטאבר) אתה חושב שהפשע היה חמור באותה מידה?

אידיאולוגיסטים הם המחלה הגדולה ביותר של המין האנושי. אני צריך לציין שמות שיחזקו את הטענה הזאת?

דבר ראשון, לא כל הפלסטינים מנסים להרוג אותך, אפילו לא רובם. זה ממש לא אומר שהם אוהבים אותך, אבל זה משהו אחר. מעבר לזה רוב העוולת אין קשורות ולא במאומה לביטחון . הדוגמא הכי מפורסמת היא כנראה גדר ההפרדה בבלעין, כבר 4 שנים בערך כל יום שישי יש שם הפגנה, בד"כ עם נפגעים. ההפגנה היא נגד מעבר הגדר בתוך שטח הכפר, כך שהיא מספחת כ-40% משטחו לישראל (שטח חקלאי). הסיבה לסיפוח אינה ביטחונית, ואף בג"ץ קבעה שהתוואי שלה אינו חוקי, אלא על מנת לאפשר התרחבות של מודיעין עילית, שהיא התנחלות של חרדים.

מעולם לא טענתי שכולם מנסים להרוג אותי, אפילו לא רובם. אבל יש בתוכם הרבה מאוד שכן מנסים, והם השולטים בעם.

לגבי הגדר,

בג"ץ כבר קבע שהגדר חוקית ושהתוואי שהציג משרד הביטחון מבוסס על שיקולים שיעניקו מקסימום ביטחון, והנה בג"ץ אישר את טענת המדינה שמדובר בגדר ביטחונית.

אגב, גם בישראלים הגדר פוגעת, התנחלויות רבות נותרו מעבר לגדר, 48 מבין 122 היישובים היהודיים בשטחי יהודה ושומרון נותרו ממערב לתוואי גדר ההפרדה, והנסיעות דרך המעברים גורמות מטרד לתושבי היישובים ולאורחיהם.

גדר ההפרדה באזור בלעין מותירה מחוץ לכפר 1,647 דונם מתוך 4,085 דונם הנכללות באדמות הכפר, מתוכן 678 דונם בבעלות פרטית וכמעט 1000 דונם אדמות מדינה. על אדמות המדינה נבנית שכונה במודיעין עילית. הבניה הופסקה בגלל שמצאו פגמים בהליכי אישור של התוכנית שלה.

וכמו בהחלטת בג"ץ לשנות את תוואי הגדר באזור קלקיליה ואלפי מנשה 2005, הוא קבע גם הפעם שיש לשנות את התוואי. אז כן, במקומות מסויימים יש בעיתיות מבחינת המדינה.

אבל (וזה אבל גדול) ההפגנות שממשיכות בכל יום שישי הן פרובוקציה של אנארכיסטים, הנפגעים הם משני הצצדים, אך ההתלקחות ב99% מהמקרים נובעת מיידוי אבנים.

הבעיה האמיתי של בבלעין היא תקשורתית ומזוייפת.

vic07 - הדבר היחיד שאתה מפספס הוא שאין צורך בשהיה בשטחי יהודה ושומרון כדי להגן על גבולות המדינה. (ולא - ההתנחלויות של החברה שמאמינים בארץ השלמה וההזויה, אינן צריכות להיות חלק מהמדינה).

תגיד את זה לתושבי שדרות\אשקלון.

כי את הססמא הזו מכרו להם לפני היציאה מגוש קטיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוריה לא יורים עלינו סקאדים, ואנחנו לא יושבים שם. גם מול לבנון המצב טוב בהרבה מזה שהיה בזמן שישבנו שם (זה שלחיזבאללה יש זה לא רלוונטי - לסורים יש הרבה יותר).

ברגע שלצד השני יש הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח, הוא לרוב פשוט לא יקח את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאלנים מגעילים, הימנים מגעילים, אני לא משתייך לאף צד. אני פשוט חושב שלא כדאי לי להגן על מדינה שאני אפילו לא רוצה לחיות בה.

גבר מה זה משנה? נולדת במדינה הזאת, סביר להניח אתה חיית טוב כל השנים האלה.. אז למה לא לתרום את החלק שלך כשאתה מגיע לגיל המתאים? אנשים הקיזו דם בשביל שאתה ואחרים תגורו פה, אנשים נהרגו, משפחות נהרסו...

אני אישית חושב שכל אלה שלא מתגייסים ומשתמטים הם לא יותר מפחדנים, ולא יעזור כלום, מפחדים ממערכת צבאית, ככה אני רואה את זה. כי יצא לי לדבר עם משהו כמו 3 אנשים שלא התגייסו סרבנים למהדרין וראיתי לפי הדיבור שלהם שהם לא יותר מפחדנים שמסתתרים מאחורי סיבות מטופשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוריה לא יורים עלינו סקאדים, ואנחנו לא יושבים שם. גם מול לבנון המצב טוב בהרבה מזה שהיה בזמן שישבנו שם (זה שלחיזבאללה יש זה לא רלוונטי - לסורים יש הרבה יותר).

ברגע שלצד השני יש הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח, הוא לרוב פשוט לא יקח את הסיכון.

בדיוק, לפלסטינים אין מה להפסיד. אז למה שנתן להם את החופש לעשות בנו טרור?

חוץ מזה, אי אפשר להשוות בין הפלסטינים שמנצלים את העובדה שתהליך שלום חייב להיות כאן, לבין סוריה ולבנון להן אין במה להאחז.

ושוב, תקדים גוש קטיף. אם יש משהו שלמדתי מההיסטוריה, זה שהיא נוטה לחזור על עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאלנים מגעילים, הימנים מגעילים, אני לא משתייך לאף צד. אני פשוט חושב שלא כדאי לי להגן על מדינה שאני אפילו לא רוצה לחיות בה.

תגיד את זה בפנים לחיילים שנפצעו ב"עופרת יצוקה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עצר אותך בשדה תעופה? או שאף מדינה אחרת לא רצתה לקבל אותך? השאלה שאני מנסה לשאול היא למה אתה לא עף מפה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה באמת פספסת כמה שיעורי אזרחות, כי אלף בית של גימל דלת אתה לא יודע.

אני אסביר לך את זה לאט כדי שתפנים,

80 אידיאולוגיסטים עלולים לסחוף אחריהם הרבה יותר מעשרות אלפי עצלנים, אם תמתח את זה לאורך זמן תגיע למצב של סיכון קיומי (שגם ככה לא חסר לך כאן).

הנה, שאלה להמחשה:

אם יגאל עמיר היה רוצח את רבין ממניע שאינו אידיאולוגי (טירוף, קנאה, פרשת מין, וואטאבר) אתה חושב שהפשע היה חמור באותה מידה?

אידיאולוגיסטים הם המחלה הגדולה ביותר של המין האנושי. אני צריך לציין שמות שיחזקו את הטענה הזאת?

רצח רבין לא חמור בגלל שהיה ממניעים אידיאולוגים, אלא בגלל שהוא נגד את חוקי המשחק הדמוקרטי. יגאל עמיר לא רצח רק אדם, הוא רצח אדם שנבחר לייצג את אזרחי מדינת .

אז אתה טוען שצריך אזור ביטחון שאותו צריכים לאכלס אזרחים? אז במקום להפגיז את את שדרות\אשקלון היו מפגיזים את גוש קטיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עצר אותך בשדה תעופה? או שאף מדינה אחרת לא רצתה לקבל אותך? השאלה שאני מנסה לשאול היא למה אתה לא עף מפה ?

בן אדם לא יכול ככה סתם להגר, אם הוא לא אזרח אותה מדינה הוא צריך אישורים עד שהוא יקבל תושבות קבע, משהו שקשה עד בלתי אפשרי להשיג למדינות מערביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בטח. למה שבנאדם תקבל בן אדם לפני שהוא יוכיח נאמנות מוחלטת אליה?

מה שמשאיר את אדון MUSTEL במדינה שהוא לא נאמן אליה, ללא שום אפשרות להגר למדינה אחרת [שכן איזה מדינה תקבל טיפוס בוגדני שכזה?].

life sucks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בטח. למה שבנאדם תקבל בן אדם לפני שהוא יוכיח נאמנות מוחלטת אליה?

מה שמשאיר את אדון MUSTEL במדינה שהוא לא נאמן אליה, ללא שום אפשרות להגר למדינה אחרת [שכן איזה מדינה תקבל טיפוס בוגדני שכזה?].

life sucks.

הרבה מדינות (כמו קנדה) לא דורשות הוכחה לנאמנות כמו שאתה גדיר אותה

אזרח שממלא אחר החובות שלו ומשלם מיסים - הוא אזרח "נאמן" למדינה

אגב למה הכוונה:

שהוא יוכיח נאמנות מוחלטת אליה?

מה אתה עשית בשביל ישראל? איך אתה הוכחת נאמנות מוחלטת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...